Голена блондинка• 13 июля 2024

Хто живе в квартирі і є діти, у Вас є ліжко для гостей?

Живемо в 2 кімн квартирі, я, чоловік і 2 дітей.
В дітей кімната більша і там стоїть два їхніх ліжка і диван (для гостей)
По факту в нас ночує моя мама пару разів на рік. І ось молодший вже піде до школи, треба ще один стіл. А його нема куди ставити взагалі. Думаю прибрати цей диван з квартири. Бо реально він треба пару разів на рік. Думаю що коли треба буде то можна ж на підлозі переночувати.
Розкажіть як у Вас, бо реально не вистачає місця (для гостей).
Всім тихого дня 🇺🇦
Результат:
вже голосів: 96
60 (62.5%) Немає
28 (29.17%) Є ліжко (диван) для гостей
8 (8.33%) Інший варіант
В танке• 16 июля 2024
Ответ дляОднозначно
Да слава Богу приезжает регулярно и дай Бог чтоб ещё сто лет приезжала!
Я бы не выдержала такой регулярности.
Перловая Кашка• 12 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Я б маму на ліжко вклала, а син старший на підлозі переночував би.
Так, все правильно. Зазвичай діти з іншим задоволенням сплять на підлозі. Пам´ятаю і себе в дитинстві, і зараз дивлячись на своїх дітей. Мій ще досі з задоволенням спить де інде, навіть без потреби. Наприклад, мій а балконі собі мостить (у 14 років)
Пані з калабані• 12 августа 2024
Прекрасне надувне високе ліжко, висотою як справжнє (надувається автоматично від мережі і спиш як Бог), у мене їх 3 шт😂 (2шт одномісні і 2 шт двомісна) на одному з них сплю з чоловіком вже місяць на дачі (будуємось ще)
Не люблю натовп• 12 августа 2024
Мы снимаем 2ку. Большую комнату мы отдали дочке. Из хозяйского там только диван полуторный и мини стенка под ТВ стояли. Их естественно мы день никуда не можем, да и нет желания, они хорошие. И завезли туда свою мебель. У дочки кровать там стоит еще ее, шкаф, стол, пенал, 2 комода и стеллаж для игрушек. Хотела убирать ее кровать, чтоб спала на диване (он хороший, новый), но потом подумала, что тогда у нас никто не сможет остаться переночевать и отлодила эту идею.
Вы же можете избавится от дивана и купить небольшое раскладное кресло. И стол влезет и кресло будет для мамы.