Чи багато людей у вихідні дні та чи вистачає лежаків/парасольок? Не дуже галасливо взагалі?
Ответ дляЛюдима
У вихідні там завжди аншлаг, тому не факт, що одразу зможете попасти. Ми оплачували вхід на загальну територію, погуляли, сходили в ресторан, а потім з´явились вільні місця і потрапили на територію басейну.
дякую) ми з’їздили, було саме так, як ви написали- аншлаг))) протягом години після відкриття місць вільних вже немає)
а вам взагалі сподобалися умови? відпочинок гарний вийшов?
Ответ дляКвиточка
Так, нам сподобалось, дочка на всіх атракціонах побула, цікавий зоопарк, їжа смачна. Під вечір вже стомились і якраз з´явились місця у басейн - там також все цивільно. З мінусів - не бюджетно і тіні мало в таку спеку.
Ответ дляЛюдима
дякую за відгук! вчора була така жара, не уявляю мало тіні на лежаку, це ж можна знепритомніти на прямому сонці
Ответ дляКвиточка
Я мала на увазі на самій території ферми мало тіні, в зоні басейнів здається точно є парасольки, ми були під вечір, тому особливо не звертала увагу на це.