Дівчата, може, хтось порадить де шукати реабілітолога, щоб приїзджав до хворого?
Мама після ковіду злягла, дуже ослабла і з кожним днем все складніше...
Дякую
Ответ дляok1904
Поцікавтеся. Греджук Павло Ігоревич.
Можливо, Вашій мамі треба нормальний терапевт, стаціонарне лікування, а не реабілітолог?
Дякую дуже. Погуглю зараз.
Ответ дляok1904
Поцікавтеся. Греджук Павло Ігоревич.
Вона два тижні була в кардіології, схопила там ковід, три тижні в інфекційній. Не поїде в лікарню, скаже, що буде помирати дома.... вона сама вже і не зможе в лікарні бути
язззззь!!!• 14 июля 2024
Ответ дляTatyana_1975
В санаторій відправте, але з лікуванням. Хоч в Трускавець
Ответ дляязззззь!!!
Вона зараз іактично лежача хвора... сама не встає навіть з ліжка.
Ответ дляok1904
Здається не знайшли проблему. Лікарі дуже байдужі до чужого стану здоров´я. Рентген легенів що показує?
Легені нормально. Вона просто сама худенька, а три тижні лежання дались взнаки...
Ответ дляok1904
Я би викликала швидку. Серйозно.
Сконтактувала з клінікою ’Viva’, в них є можливість огляду терапевтом на дому і за призначенням реабілітолог на дому...
Біда в тому що ніхто в державній клініці нею займатись не буде. Два останніх рази лікарні закінчились грипом та ковідом тому дуже боюсь, що до всіх проблем ще одна болячка її доб´є...
Ответ дляTatyana_1975
Ми свекруху днів 10. назад (78років) забрали з профілактики (діабет), то дома стала кашляти, лікували вдома, щоб не запустити хворобу.
Те щоВаша мама лежить, вона може бути просто виснажена (свекруха теж лежала), а може знову сердце чи щось запальне. Не треба опускати руки
Весною моїй мамі було дуже погано, сімейна натякала,що онкологія, 4 стадія і т д такі симптоми були перші, почали обстежувати, аналізи і не погані (підвищений цукор, Мочнка кислота в рази була в ще норми) онкології не виявили (сімейну змінили), якби я сама не колола ліки, не бачила мамин стан, не контролювала , не консультувалася, а довірилася б сімейній , то лікарі би її довели до домовини, а я в один момент помітила, що їй стає легше, а не гірше як пророкувала сімейна, стала консультуватися додатково . І дійсно вивела з того стану.
Не опускайте руки, відновлюйте маму! Хай швидко відновлюється. Здоров´я!
Ответ дляok1904
Бякую Вам дуже!!!!
От і я бачу, що вона виснажена... ми тільки їх віходили після операції жовчного (в неї була полосна при тому, що вона була з проблемами легень на кисні), також не могла вставати... за півроку набрала пару кіло, почала і сама на вулицю ходити.
Мені здається, треба, щоб підказали за оахунок чого сили набирати та якісь елементарні вправи, щоб, м´язи не атрофовувались. Буду шукати
Ответ дляTatyana_1975
Бякую Вам дуже!!!!
Поцікавтеся в Греджука, знаю він допомагав лежачим після аварії з серйозними неврологічними проблемами.
Добре було б здати біохімію Вашій мамі, зробити рентген легенів. Одне друге виключити і тоді вже відновлюватися . Її виписували з біохімією, ЗАК?
Ответ дляok1904
Дякую! Аналізи зроблю. Подивлюсь, що в виписцв зазначено, бо аналік крові точно робили кілька разів.але і в рекомендаціях - здати аналіз крові, сечі за тиждень.
Ответ дляTatyana_1975
Тому і в рекомендаціях, бо слабеньку виписували. Якщо все в нормі, то повторних передач не рекомендують
Там в рекомендаціях спостереження за місцем проживання теж має бути
Ответ дляok1904
Так, є спостереження за місцем проживання також.