Улыбчик• 01 марта 2014
Порекомендуйте ботіночки на весну профілактично-ортопедичні
Щоб були не важкі, але і носились добре, і бажано щоб ножка не потіла
анастасия30358• 01 марта 2014
Ответ дляyanulka11
купила такие
они супер.
Как там можно заказать?Телефончик дайте
Аноним_651• 01 марта 2014
Улыбчик
• 01 марта 2014
Ответ дляАноним_651
Подивіться Ortopedia, своїй донечці беру.
Ми носили як на фото 2,3,4 - просто супер
дякую, ножка не парилась?
Аноним_651• 01 марта 2014
Ответ дляУлыбчик
дякую, ножка не парилась?
Ні, ніколи.Я різні перепробувала. Наприклад на зиму - тільки еко, кращих я не купляла.
весна - осінь - тільки ортопедія.нам вже 4р6міс. вони набагато кращі за ,наприклад,бартек. Це, звичайно, моє особисте бачення
Улыбчик
• 02 марта 2014
Ответ дляАноним_651
ще раз дякую. спробую
modniky.com.ua• 02 марта 2014
D.D.Step - качество превосходное! Мягкая кожа, гибкая антискользящая подошва, жесткий задник, ортопедическая дышащая стелечка! Плюс, легенькие и удобные!!!