Танго утрьох• 14 июля 2024
Чи варто піти від чоловіка до коханця?
В шлюбі 6 років, люблю його, як друга. Нам є про що поговорити, але вже давно не хочеться. Сексу давно немає, він мене зовсім не збуджує. Ми розуміємо один одного з пів слова. Він турботливий, але все це не те. Вийшла за нього, бо мені було зручно - турботливий, розумний, працьовитий, любить мене. Але ніколи не мала до нього почуття кохання.
У нас відкриті стосунки і 5 місяців тому я почала зустрічатись з хлопцем в якого безмежно закохалася. Все ідеально - спілкування, секс, час проведений разом. Бачимось декілька разів на тиждень, ночую у нього.
Йому потрібно переїхати і він кличе мене з собою. Каже, що хоче сімʼю зі мною, дітей.
Я дихаю поруч з ним, лягаю і прокидаюсь з думками про нього.
Думки про те, щоб піти від чоловіка мене не полишають. Але важко наважитись, бо шлюб комфортний. Так, не «гарячий», але ми розуміємо один одного і приймаємо все. Чоловік чудовий, просто золото.
Щоб ви зробили на моєму місці? Пішли б чи лишилися?
Може самі мали подібну ситуацію - як вчинили?
Прошу не засуджувати, а розмовляти по темі)
Аноним с кешбеком• 14 июля 2024
А зачем вы в принципе вместе живёте? Что вас связывает? Комфортные - это какие? Кормит и поит? Смысл такой жизнь, если даже разговаривать не хочется. В чем комфорт?
Бавовнятко• 14 июля 2024
Любовник уже сделал предложение, что-то значимое для вас? Или бла бла и все
Танго утрьох
• 14 июля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А Ви зробите як я скажу?
Цікаво почути думки інших зі сторони.
Танго утрьох
• 14 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Ні, зробив пропозицію переїхати з ним. Поки я стабілізуюсь на новому місці і знайду роботу, та і після теж, готовий взяти на себе всі зобовʼязання фінансові.
Ми не так довго разом, щоб робити пропозицію)
Чупа-чупс• 14 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
а сто кроме звездежа уже было? подарки, помощь?
Бавовнятко• 14 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Нуууу))
Вы же понимаете, вы переедете, а он через месяц может сказать зай, мы поторопились)
Танго утрьох
• 14 июля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Комфортні це повне розуміння один одного у всьому. У нас немає сварок, допомагаємо один одному.
Але ці почуття дійсно як до друга. Тобто я дуже його люблю, люблю цю стабільність.
Танго утрьох
• 14 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Подарунки, фінансова допомога в купі ситуацій, моральна підтримка.
Танго утрьох
• 14 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Нуууу))
Так, я це розумію і це дуже лякає.
Ми обговорюємо все, він також чудовий, розуміючий партнер.
Але ж від такого я дійсно не застрахована, а через переїзд я буду привʼязана до нього, хоч і не назавжди
Танго утрьох
• 14 июля 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Пока не уходить.
Дальше время само все рассудит
По факту часу у мене не так багато.
Він планує переїхати десь через місяць-півтора. Я можу до нього їздити після цього, тобто не кидатись в омут з головою.
Але час минає швидко і я не хочу приймати швидких рішень. І сильно не наїздишся, бо він буде в іншій країні
Вам телефонограмма• 14 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
По факту часу у мене не так багато.
Может пусть и останется для удовольствия?
Отношения любовником и супругов - немного разное.
Хотя решать вам
Танго утрьох
• 14 июля 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Хотя решать вам
Дуже дякую за вашу думку!
Вам телефонограмма• 14 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Дуже дякую за вашу думку!
Расстояние между вами будет большое?
Ку-кусик• 15 июля 2024
Звісно йдіть від чоловіка
Потрібно якось забезпечити круговорот чоловіків у природі
Метелик• 15 июля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Фінанси...ох і баби наші. Аби урвати куш
Танго утрьох
• 15 июля 2024
Ответ дляМетелик
Справа зовсім не в фінансах)
Обидва партнера чудово заробляють, приблизно однаково)
І я сама заробляю цілком достатньо.
Тут запитали про це - про це я і відповіла)
І я сама заробляю цілком достатньо.
Кошка Мурка• 15 июля 2024
Трохи відійду від теми- а що ви кажете своєму чоловіку коли залишаєтесь ночувати у коханця? Він зовсім нічого не підозрює?
Вам телефонограмма• 15 июля 2024
Ответ дляМетелик
Мы живем в материальном мире. Без финансов увы, никуда.
Метелик• 15 июля 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Работать нада, а не кормилицу пристраивать
Вам телефонограмма• 15 июля 2024
Ответ дляМетелик
Работайте….
Вам телефонограмма• 15 июля 2024
Ответ дляМетелик
Так я работаю в отличии от...
Ну и отлично. Правда же?
Танго утрьох
• 15 июля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Він знає про хлопця, так само, як і хлопець про нього.
Знають, що і як
Тобто нічого не є таємницею
Знають, що і як
Тобто нічого не є таємницею
В кого тако було• 15 июля 2024
Вам может муж нужен как замена отца ? Типо, безопасно , спокойно и защищенно ? Выбирайте взрослую позицию и идите в отношения партнерские с тем к кому тянет . Вам мужа не жалко обманывать ? Хотели бы чтобы с вами жили не любя? Вот задумайтесь