Парова машина• 15 июля 2024

Дівчата, а ви на початку відносин поводитесь як?

Чому питаю, спокійно нанесла свою маску по розкладу, раз на тиждень, і бойфренд побачив, новий бойфренд
Сказав що не очікував від мене такого, на хвилиночку бойфренди 42 рочки.
Що, вже бігти?
Love_Love_Love_• 15 июля 2024
Яка різниця як хто поводиться? Головне з дибілами не зв’язуватись

автор Парова машина • 15 июля 2024
Я просто сиджу і думаю щараз
Може я дика якась 🙈🙈
alinka0908• 15 июля 2024
Пукнути голосно при ньому. Хай знає
автор Парова машина • 15 июля 2024
Ответ дляalinka0908
Пукнути голосно при ньому. Хай знає
Пукнути то інше
Але я і перед тими кого 30 років знаю, не пукаю
Для драки• 15 июля 2024
Он какой-то дикий
СкиниУскачи!• 15 июля 2024
Мене новий бойфренд побачив майже відразу після кругової блефаропластики і нічого, не злякався 😀 і це було перше побачення після місячного перериву, коли ми були просто знайомі. Так шо це все залежить від чоловіка
alinka0908• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Пукнути то інше
Що конкретно він хоче? Не робити маски при ньому? Його це травмує? Дивний якись
автор Парова машина • 15 июля 2024
Просто мене наразі виморажує прям
Мужик, кволий вонючий з пузом і тд ого-го , навіть до першої красуні підкатує
А перші красуні в нас - настільки висока й перфекціонізм і низька самооцінка, що плакати хочеться
МояХатаЗкраю• 15 июля 2024
Якого «такого»?) а як у вас, вибачте, буде діарея чи закреп, і трохи будете мучатися з цим, він також скаже «що не очікував таке від вас»? Або при місячних живіт заболить?

В такому то віці, чоловік вже має знати, що всі ми люди і у кожного є свої стани, ритуали і тд. Максимум що він може, це мовчки підтримати.

Короче кажучи, мене б це відштовхнуло від нього і все.

alinka0908• 15 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мене незнайома дитина, яка сиділа поруч обблювала, я з запахом блювотни і слідами на блузі познайомилася з майбутнім чоловіком.
автор Парова машина • 15 июля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю

Мене не те що це відштовхнуло, а просто мерзенно тепер
Дівчина заглядєніє• 15 июля 2024
ну надо наблюдать.
вдруг его бывшая при нем боялась таким заниматься- или не занималась вообще? я масочек в своей жизни не пробовала, не хочу и не буду. Он мог не знать даже, что вы таким балуетесь, как и бОльшая часть женского роду. смотрите дальше на поведение
автор Парова машина • 15 июля 2024
Ответ дляalinka0908
Ваша історія супер просто )
Я такая наивная• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Просто мене наразі виморажує прям
А причем тут это к вашей маске? Или это выдуманная история для привлечения внимания?
Катастрофа• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Я просто сиджу і думаю щараз
Може я дика якась 🙈🙈
можу він просто не очікував вас побачити з маскою на обличчі
ну це як навіть подругу, вона відкриває двері, а на обличчі маска, ви здивуєтесь, бо неочікувано, хоч і нормально

спробуйте саме при ньому наносити, щоб він поряд був, цікаво що скаже
автор Парова машина • 15 июля 2024
Ответ дляЯ такая наивная
До того
Що чоловіки в нас ціни собі скласти не можуть
А жінки чомусь у комплексах і невпевнені
З-за таких судаків, які кажуть, що не очікували в масці побачити
Для драки• 15 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
ну надо наблюдать.
Большая часть женщин маски как раз делает
автор Парова машина • 15 июля 2024
Ответ дляКатастрофа

При ньому наносила 🙈
Купила маску, там треба по розкладу наносити, ось і нанесла 🙈
Катастрофа• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
При ньому наносила 🙈
а що зараз каже, може дійсно вперше дізнався про таке, всі колись вперше бачать
звикне

Love_Love_Love_• 15 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
ну надо наблюдать.
Шо?
Дівчина заглядєніє• 15 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо?
Шо ’шо’?
СкиниУскачи!• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
При ньому наносила 🙈
Так ви разом живете чи як це розуміти ?
Я такая наивная• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
До того
Все смешалось, кони, люди
Морская свинка• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
До того
Ви живете разом?
Чи призначено побачення, він прийшов, а ви в масці?
Тоді б і я здивувалась
Зілля до весілля• 15 июля 2024
конечно же ведем себя исключительно по домострою
штаны это единственная ценность в доме и этой ценности я презентую лучшую версию себя
Клептоманка• 15 июля 2024
А що за маска?
Мужик дубовий якийсь
Гарні диньки• 15 июля 2024
Що за маска по розкладу? Можна назву, чи фразу з баночки, що по розкладу треба?
Якась тема , чесно кажучі, бредова
Гарні диньки• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Просто мене наразі виморажує прям
А хто перша красуня?
Моль Моллівна• 15 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
А хто перша красуня?
певно авторка в масці
ПлюшкамиБалуюсь• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Я просто сиджу і думаю щараз
Може я дика якась 🙈🙈
а на скільки часу ви в готель заїхали? якщо на день, то його можна зрозуміти, в нього були інші плани на той час, поки ви будете в масці ходити