Дочці 9 років. В минулому році почався неврологічний кашель (всі інші можливі причини виключили). Допомогло лише лікуванн Нообутом+Атаракс + сиропи заспокійливі. Але рівно через рік ситуація повторилася. Знову назначили Атаракс, стало легше, але симптоми повністю не уйшли. Назначили сироп Алееву, але покашлювання не уйшли,повністю він не проходить. У кого був неврологічний кашель у дитини? Як довго був, що допомогло? Дуже хочеться вірити, що ця проблема не назавжди, а то почитаєш в інтернеті, що зазвичай проблема проходить до 18 років, і руки опускаються (((. У когось є позитивний досвід?
сладкий_ноябрь• 15 июля 2024
А хто ставив діагноз?
При затяжному кашлі незрозумілого характеру завжди перевіряють жкт, щитовидну. Це все перевірили?