Olgaitali• 15 июля 2024

готую в сім´ї

Доброго дня дівчини! Скільки коштує день приготування в сім´ї на тиждень? Окрошка або борщ, котлети (рибні, м´ясні) млинці з різними начинками, печінковий паштет, різні салати, компоти .... це приблизно), також повне прибирання після себе в кухні. Спасибі заздалегідь!
Solnet• 15 июля 2024
Удалено администрацией...

coloritka• 15 июля 2024
3 тис
Roni-Verona• 15 июля 2024
Ответ дляSolnet
Удалено администрацией...
Це печінковий паштет взагалі-то з досить гарною подачею, а не те що ви висказали!
Solnet• 15 июля 2024
Ответ дляRoni-Verona
Удалено администрацией...
Roni-Verona• 15 июля 2024
Ответ дляSolnet
Удалено администрацией...
А якого кольору має бути паштет, якщо він перемелений з додаванням вершкового масла?
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляRoni-Verona
ні...це нібито хумуса з червоної квасолі та ферметованих лимонів
Roni-Verona• 15 июля 2024
Ответ дляOlgaitali
О взагалі я мимо І головне відстоюю
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляSolnet
Удалено администрацией...
Solnet• 15 июля 2024
Ответ дляRoni-Verona
сіро-коричневий. Більш коричневий навіть

Roni-Verona• 15 июля 2024
Ответ дляSolnet
Вже написали що то не паштет, я помилилась вибачте
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляSolnet
я і не писала під фото що це паштет ... це одна з моїх страв
Решка7777• 15 июля 2024
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляРешка7777
Дякую!
allochka• 15 июля 2024
Я плачу за заготовки( котлеты, фрикадельки, нагетсы, блины, гамбургер котлеты, булочки для гамбургеров ) 1500 гр, работы примерно 8-9 часов. Киев
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляallochka
Дякую!
ОчкиИталия• 15 июля 2024
Зря вы тут задаете вопрос . Сейчас вас тут обсудят и ваши блюда обгадят . А по делу ничего не будет..
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляОчкиИталия
мені вже відповіли ... зрозуміла куди і з чим ... просто довго в країні не жила ... а на хамство не ображаюся і не відповідаю
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляОчкиИталия
Дякую!
Popeye the Sailor• 15 июля 2024
Автор, я не совсем понимаю как это, объясните , пожалуйста. Вы в один день готовите очень много еды, которую потом едят всю неделю? Или вы полуфабрикаты делаете и морозите ?

автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
ні, напівфабрикати не роблю, бо боюся, що потім їх випадково не правильно доготують. На велику сім´ю ця приблизна їжа має бути з´їдена протягом 3 днів.
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
деякі страви можна морозити, наприклад соус болоньєзе
rainbow2018• 15 июля 2024
Ответ дляOlgaitali
Нібито хумуса ? Це ви так невимушено зареєструвалися і себе рекламуєте там, де це заборонено правилами?
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляrainbow2018
при ригестрації потрібно було поставити фото, от і поставила моє по темі ... навіть і не подумала ... можна було і квіточку
rainbow2018• 15 июля 2024
Ответ дляOlgaitali
При рИгЕстрації потрібно було прочитати, що рекламувати себе і свої послуги у стрічці заборонено.
Елена1265• 15 июля 2024
Сестра в прошлом году приглашала повара 2 раза в неделю. Платила 800 грн за выход
Готовил полуфабрикаты +еду на 3 дня
Popeye the Sailor• 15 июля 2024
Ответ дляOlgaitali
Зрозуміло. Ви просто в старпості написали на тиждень, ось я і задумалась хто ж буде їсти таке, воно вже не свіже
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляrainbow2018
якщо ви уважно прочитаєте, я не пропонувала, хотіла дізнатися тільки ціну, і також мені цікавий форум в інших сферах. А просувати себе можна і в інших місцях це не заборонено і дуже все легально...
автор Olgaitali • 15 июля 2024
Ответ дляЕлена1265
Готовил полуфабрикаты +еду на 3 дня
Дякую