наКоблучках• 15 июля 2024
Глибокий прикус в брекети. Поділіться досвідом лікування.
Дитині майже 13 років, на нижній щелепі є скупчення зубів. Сьогодні поставили брекети на верхню щелепу, а потім увечері син мене запитує, як йому будуть ставити брекети на нижню щелепу, бо верхні зуби повністю перекривають нижні. Ортодонт у нас в місті один, інформації взагалі ніякої зайвої не дав. В ще, коли вашим дітям ставлять брекети, ви теж чекаєте а коридорі, чи все ж а кабінеті? Спасибі за відповіді!!!
Інформації ортодонти, які ставлять брекети, не дають знаєте чому? Бо якщо вони нададуть вам правильну інформацію, то ви зрозумієте, що їхнє лікування брекетами – калічаче.
Заходьте сюди, читайте збереженні сторіз ’Челюсти’, а ще краще пишіть в приватні повідомлення їй і купіть доступ до закритого аккаунта Челюсти32. Там така інформація, якої вам жоден ортодонт не дасть
Міні-бікіні• 15 июля 2024
Вообще по хорошему сначалу капу надо было чтобы вывести глубокий прикус в нормальный. А потом уже ровнять
Це ортодонти мені ставлять смайлик ’рукаліцо’? Якщо ви нічого не чули про Джона Мью, про Вестона Прайса – то це лише доводить ваше невігластво. І скоріш за все ви не знаєте про функцію максили для естетики обличчя і дихання людини, а також скоріш за все не бачили результати лікування дітей незйомними апаратами для розширення щелепи
Міні-бікіні• 15 июля 2024
Ответ дляБлискавка
Дочке удаляли 4ки, на верхней чнлюсти. Настолько верхняя челюсть нависала. Никакая капа это не исправит
Ваш случай я конечно не могу сказать исправила бы капа или нет, но у меня у дочки верхние зубы закрывали полностью нижние если смотреть спереди/сбоку - капа за полгода вывела в нормальное положение