Тумба-юмба• 16 июля 2024
Допоможіть. Будь ласка. Що з дитиною?
Доброї ночі. Дівчата, мамочки може хто стикався з такою проблемою. Не знаю що робити. Сина відправила до табору на 12 днів. Каже харчування було жахливе. Діти хворіли там була кишкова інфекція. У них там постійні були екскурсії. Йому не дуже сподобалось, каже солі та цукру не було. Дієтична їжа. Дитина схудла, дуже. Я в шоці. Потім потягом дітей привезли до Києва я його зустріла у нього синці під очима він брудний весь як бомж пахне. Їхали добу тяжко в потязі йому було він заморився і дуже спекотно. Ми не з Києва . Пів дня сиділи чекали потяга до свого міста в Запоріжжя . Важко доїхали. І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Каже немає сил. На вулиці плюс 50 дома кондиціонер. Блідий. Я не знаю що робити. Йому 10 років . Може аналізи здати? Отруєння? Або від поганого харчування слабкість? Під очима синці як він не спав тиждень. Я дуже переживаю
Не рахую, а вважаю• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Табір Радість . Нікого не хочу образити
Вы же так стремились в Европу ,к чему эти тайны?
В Европе такой фигни нет ,никому не скажу и ТД
В Европе если случилось то этому придается максимальная огласка !!!
Не рахую, а вважаю• 16 июля 2024
А ещё родители подают в суд на такие лагеря .
И только украинцы все хавают за свои же деньги.
Жирафовое варьенье• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Сьогодні їв гречку з куркою. Вода пару цукерок шоколадних але бачу що слабкий. Я просто плачу. Сама створила дитині проблеми
Минулого року донька була в таборі в Яремче. У дітей масово була якась інфекція. Всі поголовно блювали і мали пронос, боліли дивним це було 2-3 дні. Мою гірше зачепило. Її не нудило і мабуть пішло отруєння організму. Три доби не падала температура, виклик швидкої. Ми поїхали забирати. Забрали не одні ми дитину. Донька була дуже слабка. Після того, як повернулися додому. - на вулицю вийшла на третій день , трохи пройшлася, повернулася додому, впала і спала до ранку. Весь процес реабілітації зайняв до двох тижнів. Теж мала синці під очима. Підозрюю, що це якась інфекція там ходить.
Дитині швидшого відновлення сил.
Жирафовое варьенье• 16 июля 2024
Це все ж якась інфекція у воді чи їжі. Цьогоріч можливо із за спеки все раніше.
Мені директор табору казала, що то не твльки у них а по всьому регіону таке відбувалося і дорослі і діти. Але ж мені від того не легше. Хтось 1-2 дні і «в строю», а моїй дісталося гірше. Теж був мінус по вазі, але не такий значний, бо моя температурила і нічого не їла, тільки пила воду.
Ну шо не так?• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Давайте я не буду писати. Хай Бог їх покарає
Бог не покарає, а перевірка може. Напишіть назву
Моя була у Яремче декілька років тому, перед війною, приїхала ок, тільки вшей привезла. Але їй сподобалося.
А тут капець.
Вже побачила назву.
Питати у лікаря, як можна їх наказати? Але спочатку дитина нехай одужує
А тут капець.
Вже побачила назву.
Ну шо не так?• 16 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Да, но Там в принципе это мало возможно. Там следят за всем на самом высоком уровне
Ответ для1010101
Кто-то помню и в 7 лет отправлял, ну это вообще зверство. Такие дети в лагере ходили обкаканные в прямом смысле слова и над ними все смеялись
Сейчас энтеросгель, чистка организма и питание тем, что ребёнок любит, по возможности
Мне очень по человечески жалко, понятно, что вы хотели подарить ребёнку приятные воспоминания - но жизнь на этом не заканчивается, ещё будут впереди моменты
А лагерь бы засудить и закрыть
Моя їздила в 10 ,але групи були з 6-7 ,можливо і обкакані десь ,але там де була дочка такого не було .
Залежить можливо від керівника табору і вожатого.
Банка з медом• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я така дурна. Хотіла як краще. Ніколи в житті більше ніяких таборів
Автор, заспокойтесь, спека все усугубояє. Схуд можливо від відсутності солодкого, а отруєння ще додало. Почніть вирішувати проблеми поступово. Аналізи і лікар. Все буде добре. Одужуйте швидше.
Підпишіться потім обов´язково!
Єдина Країна• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Люди б. Знали куди не відправляти дітей.
Мій був в таборі Бескид, табір досить бюджетний.
Як виявилось, в душ ходив 1 раз за 14 днів.
Але приїхав щасливий, годували супер, екскурсій виїзд них було мало, але їм так було весело, що досі в групі в вайбері сидить
Тож я сміливо можу той табір радити, хоча умови не люкс
Невловимий Джо• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Напишите!!
Бог может и покарае, а до этого покарання ещё сотни детей пострадают.
Пишите название!!!
Мию вікна у мороз• 16 июля 2024
Ответ дляОмлетик
деньги сами себя не заработают. жесть конечно..раньше были такие класные лагеря, давали путевки всем кто работал учителями, на заводах и тд.
а сейчас уже не первый раз слышу что в частных лагерях ужаснейшие условия.
сейчас хозяин лагеря купит гугл отзывы и будет дальше набирать детей доверчивых родителей
коли раніше? я в дитинстві теж відпочивала, мені трошки є років. Подружка їхала і я захотіла. Через 3 дні я подзвонила що б забрали мене. Туалет на вулиці і т д. Компот ми взяли зі столової що б пити, то за нами кухарка побігла, що б віддали. А варила вона його з яблок, які ж і росли на територіі. Так що і раніше були всякі табори. Мій брат їздив на море в табір, то там йому сподобалось.
Мию вікна у мороз• 16 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ви в собі?? Що ви маячню пишите?
Мию вікна у мороз• 16 июля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Таке враження, що ви ніколи ніде не були. І ротавірус в отелях буває на курортах де скупчення дітей на канікулах, звичайно власники не попереджають бо втратять купу грошей.
І в Польщі і Болгаріі і інших країнах. В Турціі різні хвороби.
Омлетик• 16 июля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
туалет на улице и украденый компот. как то вообще не страшно звучит по сравнению с тем что описывают люди в современных детских лагерях. мне 30 лет. до 2009 года активно ездила по различным лагерям. и даже самый галимый и дешевый лагерь на лимане был безопасен и разнообразен в плане питания.
Мию вікна у мороз• 16 июля 2024
Ответ дляОмлетик
Я потім була в Польщі в мовному таборі, то відчула різницю. Туалет в приміщенні, вода гаряча цілодобово, душ і біде в постійному доступі. Іжа , що залишилась викладалась на тарілки і ми могли приходити і їсти ( сири, ковбаси).
Я тут Живу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
А почему? Пусть другие дети тоже едут туда так ’оздоравливаться’?
Почему нельзя вслух сказать/написать про говённый лагерь, который испортил здоровье вашему ребенку?
Мию вікна у мороз• 16 июля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
та ж вже написала 3 рази
Мию вікна у мороз• 16 июля 2024
Ответ дляОмлетик
я трохи раніше їздила , в 90-х
Я тут Живу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Він спить. Завтра з ранку до лабораторії а там якщо краще не стане до лікарні
Странно ждать до завтра, сегодня лаборатории закрыты что ли?
Если бы мой ребенок по всем признакам был болен, я бы в первый день помчала сдавать анализы. Зачем ждать ’якщо не стане краще’, объясните мне?
Вподобайден• 16 июля 2024
Де мозок тих безтурботних матерів, що відправляють дітей до таборів під час війни, проблем зі світлом та з водою, ще й у таку спеку? І після цього, з проблемами зі здоров’ям, ще не везуть дитину до лікарні?!
ГонУрова дівка• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Табір Радість . Нікого не хочу образити
Слухайте, я думала ви про Синевір Кемп пишете))) Така сама картина: діти хворіли всю зміну, мед обслуговування погане, харчування - також. Розмір порцій, як для старших дітей, 15-17 років дуже малий. Дитина скинула 7 кг. І потім ще два тижні її вдома лікували. Це при тому, що вона їхала з ліками, включно з антибіотиком, який там і випила.
Мудробаба• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Таке у всіх таборах. Ви ж бачите яка ситуація з спекою і відсутність світло, маєте результат
Зараз секція дитини в таборі у Львівській обл
Є генератори, є всі зручності, годують нормально.
Те саме розповідає донці подружка, вони десь в Закарпатті. Все подобається. А там дитина балувана комфортом. По 10 років дітям, вже розуміють деине так.
Мост_Устал• 16 июля 2024
Везіть в лікарню на приймальне. Краще перестрахуватись.
Скоріше за все була якась інфекція, організм ослаб, виснажений, можливо ацетон ще тримається. Все буде добре, не впадайте у відчай і не звинувачуйте себе. Лікуйте дитину.
Пошаманю• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Температ немає. Воду вживає. Але ця слабкість. Він сильний хлопець і так схуд страшно мене це гнітить .
Автор, дайте йому бетаргін, він ’ставить’ на ноги після важких отруєнь. Багато пити і ліки
Тётя Хрюша• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я завтра куплю ентерол
Возможно,что в поезде было жарко,дети едут толпой без кондиционера,там жуткая духоперка и поезд едет долго
Вы с собой давали перекус? Я в прошлом году давала сумку с едой)
Тётя Хрюша• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дякую. Зранку дивлюсь на почуття дитини . І аналізи і лікар
Вам лагерь постоветовал кто-то? Отзывы не очень(