Тумба-юмба• 16 июля 2024

Допоможіть. Будь ласка. Що з дитиною?

Доброї ночі. Дівчата, мамочки може хто стикався з такою проблемою. Не знаю що робити. Сина відправила до табору на 12 днів. Каже харчування було жахливе. Діти хворіли там була кишкова інфекція. У них там постійні були екскурсії. Йому не дуже сподобалось, каже солі та цукру не було. Дієтична їжа. Дитина схудла, дуже. Я в шоці. Потім потягом дітей привезли до Києва я його зустріла у нього синці під очима він брудний весь як бомж пахне. Їхали добу тяжко в потязі йому було він заморився і дуже спекотно. Ми не з Києва . Пів дня сиділи чекали потяга до свого міста в Запоріжжя . Важко доїхали. І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Каже немає сил. На вулиці плюс 50 дома кондиціонер. Блідий. Я не знаю що робити. Йому 10 років . Може аналізи здати? Отруєння? Або від поганого харчування слабкість? Під очима синці як він не спав тиждень. Я дуже переживаю
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата будити і дати чаю з цукром? Так?
Я би не будила. Перед сном дитина пила ? На протязі дня достатньо пила?
Якщо так, то нехай собі спить.

Температури та проносу немає.

автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Я би дала.
В вашій ситуації мене бентежить те, що дитина схудла, слабка і синці. Обов´язково цукор перевірте.
Але мені здається, що це вірусняк кишковий. Тим паче, що і Вам уже не добре.
Я завтра куплю ентерол
Тріль підпільний• 16 июля 2024
Дівчата,не лякайте автора. Якби дитина ні з того ,ні з сього схудла,синці,блювота-то тоді варто бити тривогу. А тут зрозуміло,що харчування змінилось,стрес, можливо ротавврус або тепловий удар-не дивно,що синці, і схуд. Завтра до лікаря,призначать лікування -і стане краще.
Форточка• 16 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
На мій погляд - тепловий удар, дитина перегрілася в поїзді одному і другому
Якщо рвота і понос не повторювались - пробуйте поки що знімати симптоми теплового удару
Ви, власне це і робите
Прохолода, багато води і відпочинок
Тепловой удар далеко не единственная причина такого состояния. Вы можете себе представить, как это похудеть с веса 46 кг до 41 за 12 дней?
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Не картайте себе.
В мене дитина їздила в Карпати десь в червні. Правда тільки на 2 дні. Емоцій купа, харчування сподобалося. Ніякої зарази не підцепила. Але вони на базі відпочивали і не було тоді ще такої спеки.
В червні сам час їздити. Липень серпень краще не їхати
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Дякую. Зранку дивлюсь на почуття дитини . І аналізи і лікар
Форточка• 16 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Очень большая потеря веса за такой срок и при исходных 46кг.

автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляФорточка
Про що це каже? Там щось серйозне?
Форточка• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Про що це каже? Там щось серйозне?
Про то, что нужно обязательно к врачу. Не тянуть время с самолечением
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Про що це каже? Там щось серйозне?
Таке може бути при цукровому діабеті. Один з симптомів. В колеги у сина так було. Був в бабусі, приїхав додому, а на ньому всі речі бовтаються. Здали на цукор, а там 14 при нормі до 5. Одразу в лікарню поклали
Налогообложу• 16 июля 2024
Ви не лякайтеся. В принципі за 12 днів модно і схуднути багато, якщо спека ( їсти не дуже хочеться) + кишкова інфекція.
Але завтра здасте аналізи. Все буде добре. Одужуйте.
Напишіть завтра як ваші справи.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Дуже спекотно на вулиці може це якість впливає а взагалі я місця собі не находжу і спати не можу
Бяки-козяки• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Всі Карпати ригають, якщо можна так сказати. Івано франківська область особливо. Але люди їдуть, везуть дітей.
Это точно. Я сама сейчас в ИФ сейчас живу. Недавно дети спортсмены приехали на соревнования и все загремели в больницу.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Плачу , Господи допоможи. Який діабет
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Усім тихої ночі
Пукимончиг• 16 июля 2024
Автор, завтра с утра к врачу идите. Чего гадать??
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляПукимончиг
Да
Налогообложу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Плачу , Господи допоможи. Який діабет
Ну чого ви плачете? Знала би, то не писала.
Спека, пів табору пронос. Вам теж вже не добре - живіт крутить. Це інфекція!
Не накручуйте себе. Все буде добре.
Якби просто дитина почала худнути , пити багато, пітніии вночі сильно ( не в спеку) то це вже червоні прапорці, щоб перевірити на цукор діабет.
Нам лікар коли назначає звк то і на цукор теж пише на всяк випадок.
У вас симптоматика більш віруса кишкового
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляНалогообложу
Не накручуйте себе. Все буде добре.
Я дурна . Згубила дитину ще і гроші заплатила. Це страшне . Хай їм бумерангом вернеться. Як я не подумала що таке може бути

Тріль підпільний• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Плачу , Господи допоможи. Який діабет
Та заспокойтесь,немає там діабету.
автор Тумба-юмба • 16 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Та заспокойтесь,немає там діабету.
Я така дурна. Хотіла як краще. Ніколи в житті більше ніяких таборів
Раз одела не бу• 16 июля 2024
там такі відгуки - багато пишуть про отруєння((

імхо, здати все на все - можуть бути і гострики( бідна дитина, хай все швидко налагодиться
Раз одела не бу• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Він зараз спить. Боже навіщо я його туди відправила
не картайте себе так, ви ж хотіли як краще, а не оце все
відгуки на гуглі .... це жесть, співчуваю
ФрекенБок• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ви не дурна. І ридати поки що зарано. Немає там ніякого діабету, я впевнена. Перехворів скоріш за все якоюсь кишковою інфекцією, та й усе. Здасте аналізи, лікар подивиться, щось поприймаєте, якісь пробіотики, і все налагодиться. Купа дітей хворіють таким, все чудово відновлюється в дитячому організмі.
Робот Вертер• 16 июля 2024
Ответ дляФорточка
Да, я понимаю что значит потерять 5 кг за 12 дней
Но потеря веса и тепловой удар могут быть и не связаны
Похудел из-за плохого питания и больших физ нагрузок
По дороге домой перегрелся
Одно другому не мешает и бодрости ребенку не добавляет 🤷‍♀️🤷‍♀️
Робот Вертер• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Плачу , Господи допоможи. Який діабет
Та не плачте, все буде добре
Ну який діабет
Кринжова баба• 16 июля 2024
Не накручивать себя, все будет хорошо. Жара сумасшедшая на улице.
У меня дочку, во время жары, не узнать, вялая очень становится, есть вообще не заставить
Самохвалова• 16 июля 2024
Автор, успокойтесь пожалуйста. У ребенка была инфекция, понос, от этого быстро худеют. После этого вы тяжело добирались до дома, он устал. Откуда у него силы возьмутся? Полежит пару дней, отдохнёт, вы его будете кормить нормальной едой и силы восстановятся. Проверьте его на глисты. Синяки под глазами и усталость могут давать именно они. У дочки так было после села. Но это все лечится и глисты, и отравление. Наберётся он сил. И не мучайте себя пожалуйста, что вы якобы не правильно сделали. Все правильно. Он получил эмоции, опыт нахождения где-то без вас, новые впечатления, возможно друзей. В любом случае это хороший опыт для него. Человек становится самостоятельным и взрослеет, когда остаётся один и преодолевает какие-то трудности.
Пишу_граммотно!• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Нічого немає . Вчора тільки раз рвота понос був коли приїхали додому.
Регідрон і до лікаря обовʼязково.
Пишу_граммотно!• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Проноса парти немає , тошнота є. Температура немає . Але якщо ми здамо аналізи вони будуть готові тільки ввечері тому тільки їхати в лікарню
Аналізи, що показують концентрацію електролітів у плазмі крові та у сечі, попросіть також обовʼязково. Теоретично можливе порушення водно-сольового балансу.