Тумба-юмба• 16 июля 2024
Допоможіть. Будь ласка. Що з дитиною?
Доброї ночі. Дівчата, мамочки може хто стикався з такою проблемою. Не знаю що робити. Сина відправила до табору на 12 днів. Каже харчування було жахливе. Діти хворіли там була кишкова інфекція. У них там постійні були екскурсії. Йому не дуже сподобалось, каже солі та цукру не було. Дієтична їжа. Дитина схудла, дуже. Я в шоці. Потім потягом дітей привезли до Києва я його зустріла у нього синці під очима він брудний весь як бомж пахне. Їхали добу тяжко в потязі йому було він заморився і дуже спекотно. Ми не з Києва . Пів дня сиділи чекали потяга до свого міста в Запоріжжя . Важко доїхали. І вже три дні моя дитина слабка дуже апетиту немає, пару раз тошнило дуже, був пронос. Каже немає сил. На вулиці плюс 50 дома кондиціонер. Блідий. Я не знаю що робити. Йому 10 років . Може аналізи здати? Отруєння? Або від поганого харчування слабкість? Під очима синці як він не спав тиждень. Я дуже переживаю
Тётя Хрюша• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Боже я думала що дитина оздоровиться трохи побачить красу Карпат а тут просто жесть
Цена 20 тысяч,не маленькая....
Тётя Хрюша• 16 июля 2024
Ответ дляОмлетик
на гугл у них много плохих отзывов.
Да и сам лагерь унылый, маленькая территория и малюсенький бассейн
Не против• 16 июля 2024
Ваш син заболел просто. Дайте ему атоксил или смекту, чтобы уменьшить интоксикацию. Побольше воды минеральной какой-нибудь, чтобы обезвоживания не было. И кормите чем-нибудь вкусненьким для него, но не тяжёлым для желудка. Пусть выздоравливает ваш ребенок
Жирафовое варьенье• 16 июля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Слухайте, я думала ви про Синевір Кемп пишете))) Така сама картина: діти хворіли всю зміну, мед обслуговування погане, харчування - також. Розмір порцій, як для старших дітей, 15-17 років дуже малий. Дитина скинула 7 кг. І потім ще два тижні її вдома лікували. Це при тому, що вона їхала з ліками, включно з антибіотиком, який там і випила.
Я вже писала, що варто створити тему про табори чорний список і список рекомендованих. Бо всі відкупи на власних ресурсах вони або закривають або коригують.
Ответ дляМудробаба
Зараз секція дитини в таборі у Львівській обл
Є генератори, є всі зручності, годують нормально.
Те саме розповідає донці подружка, вони десь в Закарпатті. Все подобається. А там дитина балувана комфортом. По 10 років дітям, вже розуміють деине так.
А можна назви таборів.
НЛОша• 16 июля 2024
Я тоже в воскресенье привезла больного ребенка с лагеря Карпат. Больше недели температура, там сбили раз, подержали в изоляторе и отправили в отряд снова. Была темп 38.9! Жаловалась мне, я написала вожатой и только тогда отвели в медпункт. Вчера пошли в поликлинику, горло красное , с налетом сильным, кашель, температура , болят колени, предварительно ангина, теперь пьем антибиотики.
Чемна панночка• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Температ немає. Воду вживає. Але ця слабкість. Він сильний хлопець і так схуд страшно мене це гнітить .
У меня так начинался гепатит ( какой цвет мочи?
Пез Году Неделя• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Давайте я не буду писати. Хай Бог їх покарає
Вы невменяемая
Бяки-козяки• 16 июля 2024
Я сама с 11 лет в лагерях была , а потом работала вожатой.
Теперь сына не отправлю с ночёвкой никогда в лагерь.
Ходит сейчас в городской лагерь с 9 до 17,
а ночью спит в своей кровати.
В 11 лет поехала впервые в лагерь в Бердянск. Лагерь был от одной серьезной структуры, отец там работал.
Условия ужасные. Вожатые всю смену занимались сексом и не до нас было. Целыми днями шатались по огромной территории.Питание отвратительное было всю смену. Давали практически всегда одно гороховое пюре и кусочек хлеба. Мяса не давали вообще. До сих пор помню как мне хотелось есть и как я дома не могла наесться потом. А смены тогда были 21 день.
Но на следующий год тоже поехала ,правда ,в другой лагерь. И подруга с балкона второго этажа упала, а родителям не сообщили ,и отравления были , и девушки беременели. Папа одной приезжал на последнюю смену с разборками .
а ночью спит в своей кровати.
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ответ дляЧемна панночка
Спочатку темна потім світліша
Люблю_смаколики• 16 июля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Вы невменяемая
а вы? автор уже не раз написала название.
Люблю_смаколики• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Спочатку темна потім світліша
автор, как сын? были у врача?
Пез Году Неделя• 16 июля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
как можно на советчице спашивать что с ребенком? кто вам скажет ,что с вашим ребенком ? разнести нахер этот лагерь,обратиться к врачу
Люблю_смаколики• 16 июля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
спросить можно, к врачу надо и автор пойдет, а как ей предлагаете разнести лагерь?
Клептоманка• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Сдать ОАК минимум.
Желательно еще дефициты проверить.
Вообще лучше не ждать, ехать в больницу. Судя по описанию, это не просто слабость или недоедание.
Желательно еще дефициты проверить.
Пишущаяся• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Кращий але слабкий і напевно від того що не їв солодкого цукор впав
Каши, картошку каждый день давали 100%. Этого должно было хватить для поддержания уровня глюкозы в крови у здоровых детей
Пишущаяся• 16 июля 2024
Ответ дляФорточка
Очень большая потеря веса за такой срок и при исходных 46кг.
Для ребенка 10 лет это большой вес. Вероятно были лишние кг, в лагере на диет. питании они сошли. К тому же при кишечке потеря веса это норма. Ну и погрешность в работе весов никто не отменял.
Жирафовое варьенье• 16 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
А ви ніби знаєте зріст дитини, в 10-ть років діти різні і не виглядає 46 на велику вагу. У мене донька 12ти років важить 51 кг зріст 175, висока і худенька, нічого там і близько зайвого.
З горіха зерня• 16 июля 2024
Давайте 5 дней Энтерожермину-форте. Обязательно именно форте. Уже через день увидите результат
Манкоголік• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Спочатку темна потім світліша
Автор як дитина? Поміряли ацетон? Дали ентерол?
Відпаюйте через кожні 10 хвилин. Ставте годинник і відпаюйте
#Пойду_кгадалке• 16 июля 2024
Соседи сына в Буковель отправляли в лагерь, не знаю как называется, не интересовалась, говорят, все переболели дети, ротавирус.
ЧупакабраЗеБест• 16 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
ога, бегом сдавайте кровь мочу, тест на ацетон в аптеке есть, и главное отпаивайте его.
глняьте диету при пищевом отравлении - пусть ест ее дня три. дальше наладится.
ПриснитсяЖЕ• 16 июля 2024
Я свого сина забрала з цього табору через тиждень від початку зміни. Ще тут тему створювала про маршрутки.
Мені казали тут не перейматися, ну подумаєш, буває...
Я дитину ледь довезла, знесиленого, з постійною нудотою, болем в животі і поносом. І це вже на 4-й день після захворювання. Ним ніхто не займався, чайком зі звіробою поїли, коли потрібна була медична допомога. Але ж чайок дешевий, якщо не сказати безкоштовний.
Авторе, не хвилюйтеся, поїть дитину РЕО, давайте пробіотики, дієтичне харчування і відпочинок, щоб набратися сил. Я синові всю дорогу давала ніфуроксазит і сорбент + рео. Вже через кілька годин йому стало краще.
Це концтабір потрібно закрити або прославити на весь інтернет.
Нажаль перше зробити дуже важко.
Я телефонувала в санепідемстанцію, викликала швидку, поліцію. Є багато заяв на них, але результатів немає. Там рука руку миє.
Я все розумію, може бути вірус. Але відношення адміністрації табору жахливе, про стан дітей ніхто не повідомляє, їх там ніхто не лікує. А на всі твої претензії відповідь одна - щось не подобається, забирайте. Лікарка хамло, каже що з дитиною все нормально, а коли заперечуєш, то відповідає - я цього не бачила, значить цього немає.
Табір Радість надовго підірвав бажання відправляти дитину будь куди, хоча до цього табори син дуже любив.
Нажаль перше зробити дуже важко.
Пишущаяся• 16 июля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ничего, кроме 10 см роста...
Тумба-юмба
• 16 июля 2024
Ротавирус в нас. Лікування стандартне пити і дієтичне харчування сорбенти