Мона Лиза• 16 июля 2024
Напилася кави
Чоловік вчора купив кавомашину. Я ще не розібратися як нею користуватися, але він сказав, що зробить мені зранку каву. І от я йому ВВІЧЛИВО кажу, щоб зробив каву. Він сказав, що зараз зробить, але продовжував лежати з телефоном в руках. Хвилин через 15 я вже почала збиратися, бо треба було скоро виходити з дому і от він неспішно встав і спитав яку саме каву робити. Я кажу, що вже не маю часу. А це його чомусь дуже роздратувало. Він почав кричати, що в натякаю на його безвідповідальність. Що я сама безвідповідальна. Я взагалі не очікувала і не знала що казати. Мовчала весь час.
От що йому тепер ввечері казати і як поводити себе взагалі не знаю.
Я завжди його чекаю, якщо щось прошу і він взагалі вважає мою пунктуальність дурницею. Я типу закомплексована і хочу показати себе відповідальною, тому прихожу вчасно. І що це насправді лицемірство.
Як би ви поводили себе ввечері?
Я зазвичай мовчу ((
Як би ви поводили себе ввечері?
Я зазвичай мовчу ((
Скользкая• 16 июля 2024
Ответ дляМона Лиза
Опять орать может начать. Хотелось бы доказать, что втыкание в телефон сделала его деградатом.
Лучше не надо! Деграданту не докажешь ничего
Скользкая• 16 июля 2024
Ответ дляМона Лиза
У нас такого не было, пока не появилась у него зависимость от смартфона
Сварите кофе и утопите в чашке его смартфон! Сразу избавитесь от проблемы в лице мужа)
А, можно его потроллить, скажите, что сегодня бросили пить кофе, от кофе нервы!