Копирайторша• 16 июля 2024
Прописка дитини
Вітаю! Чи можливо прописати дитину по місці прописки матері, якщо власник будинку проти(вимагає щоб дитину приписали до батька). Чи можливо це зробити через діб онлайн, якщо власника будинку в Дії немає?
Подтяжка• 16 июля 2024
Я с собственником ходила прописать недавно, другого варианта не было. Все документы собственник брал с собой...
Подтяжка• 16 июля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це перша прописка дитини?
Кстати, хороший вопрос. Брат ребёнка новорождённого без собственника регистрировал... Просто поставили перед фактом. Там как-то проще
Своего не предлагать• 16 июля 2024
За місцем реєстрації батька чи матері, згода власника не потрібна, пропишуть і без його згоди.
Капуста Маша• 16 июля 2024
Власник не може бути проти чи за, тому що законом встановлено місце проживання дитини з батьками або одним з них.
Капуста Маша• 16 июля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тоді не потрібна згода власника
Вона взагалі не потрібна для реєстрації дитини до 14 років з кимось з батьків
Свисток ля-минор• 16 июля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Але власник може піти у ЦНАП та за один день виписати хитрозроблену матусю разом з її дитиною. Не розумію такого, як реєструвати свою дитину в чужій власності, ще й коли власник проти. Купіть своє житло та реєструйте кого забажаєте
Капуста Маша• 16 июля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
То ви мені радите купити житло?
Свисток ля-минор• 16 июля 2024
Ответ дляКапуста Маша
То ви мені радите купити житло?
Ні,не Вам, а авторці, це ж вона планує свою дитину реєструвати, коли власник проти.
Копирайторша
• 16 июля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Це житло ніхто не купляв, це спадок. Хитрозроблений тут якраз власник.
Капуста Маша• 16 июля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну це все одно, що власник вижене дитину на вулицю, як вона там живе.
Свисток ля-минор• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
Якщо він єдиний власник житла, то він може робити зі своєю власністю, що йому заманеться. А якщо Ви співвласники, то пробуйте домовитися
Копирайторша
• 16 июля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
з моєю матір*ю навряд можна домовитись...
#Пойду_кгадалке• 16 июля 2024
А чому не реєструєте дитину з батьком?
Чи хочеться створити проблеми власнику, де ви зареєстровані?
Не вийде, випише обох.
Свисток ля-минор• 16 июля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Автор не вказувала живуть вони там з дитиною чи ні, вказала лише, що вона прописана там. У мене сестра просто майже так само вчинила, була у мами в квартирі зареєстрована, але жила в іншій квартирі з чоловіком. А потім в мамину квартиру і дитину свою зареєструвала, мама дізналася, коли рахунки збільшилися і в квитанціях +1 особа. Доречі сестра жодного дня комунальні не сплачувала. Тому мама виписала їх обох через ЦНАП, треба сестрі було в першу чергу порядно себе вести, хоча б дозвіл у мами спитати, дати гроші на комунальні
Свисток ля-минор• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
Так Ви є співвласником? Чи Ваша мама єдиний власник?
Копирайторша
• 16 июля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Живу тут з дитиною, це наше єдине житло.
Капуста Маша• 16 июля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ще раз. Законне право малолітньої дитини жити з матір´ю або з батьком. І ніякий власник не може її цього права позбавити. Реєстрація це не дозвіл на проживання, це підтвердження факту. Що така - то малолітня особа живе за такою адресою. Бо там живе її мати.
#Пойду_кгадалке• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
****
Копирайторша
• 16 июля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
А чому не реєструєте дитину з батьком?
Не вийде, випише обох.
Ну бо дитина живе в цьому домі з народження, як і я. І для мене важливо, щоб вона була зареєстрована тут, разом зі мною
#Пойду_кгадалке• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
А де зараз зареєстрована дитина?
Свисток ля-минор• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
Дитина може й далі жити без реєстрації. Або можете зареєструвати дитину з батьком за його адресою. А поки заробляйте гроші на своє житло, щоб не залежати від інших
Копирайторша
• 16 июля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
А де зараз зареєстрована дитина?
В тому-то і справа, що ніде.
#Пойду_кгадалке• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
В тому-то і справа, що ніде.
Батько чому не хоче реєструвати?
Копирайторша
• 16 июля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Батько чому не хоче реєструвати?
Хоче, без проблем. Написала вище, дитина живе з народження в цьому домі, як і я, тому не бачу сенсу реєструвати в іншій області по місцю прописки батька.
Любви вам!• 16 июля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Тобто рідну доньку та внучку рідна бабця виписала тількі за те, що рахунок збільшився на одну особу? Що ж там так збільшилося? У нас при наявності лічильникіа тількі вивіз сміття та газ по зареєстрованим рахується.
Більш того, Вашій мамі можна було скласти з сусідами акт про непроживання особи у приміщенні та подати до комунальної служби для перерахунку.
Оце так бабця, нічого більше сказати...
#Пойду_кгадалке• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
Може зробити гірше-випише і вас.
Закон на боці власника.
Капуста Маша• 16 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
А яка різниця за великим рахунком?