Даксо• 16 июля 2024

У Польщі на 17-річного українця напали з мачете: відсікли палець

Інцидент стався минулого тижня. За словами матері українця, хлопець із друзями поїхав до краківського водосховища Закшувек, аби скупатись через спеку.

РЕКЛАМА:
У певний момент до компанії підійшла інша група підлітків. Коли один із друзів Артема підвівся, його вдарили кулаком в обличчя. Хлопець став на його захист, відвівши нападника назад. До цього часу інший друг встиг відвести дівчат у безпечне місце.

Пряма мова Артема: "Коли вони застосували сльозогінний газ, я почав тікати. Тоді за мною побіг чоловік з мачете. Він вдарив мене по голові і по пальцю. Він не припиняв бити, але я якось вирвався і стрибнув у воду. Все сталося так швидко, що мені навіть важко пригадати, як виглядали нападники".

Деталі: Артема витягли з води друзі. Вони також покликали на допомогу. З пораненнями голови та руки хлопця доставили до лікарні. Його прооперували.

За словами матері, юнак втратив багато крові. Також лікарі не змогли врятувати великий палець лівої руки.

15 липня поліція Малопольського воєводства Польщі оголосила про затримання трьох підозрюваних. Їм 15, 16 і 17 років. Наймолодшого уже притягували до відповідальності за кримінальні злочини.

Дослівно поліція: "Під час обшуку квартири, де проживав 17-річний хлопець, було виявлено та вилучено предмет, який, найімовірніше, використовувався для нанесення ударів потерпілому громадянину України".

Усім трьом висунули звинувачення у причетності до побиття із застосуванням небезпечного предмета. За це передбачено покарання у вигляді ув’язнення від 6 місяців до 8 років.

17-річному хлопцю, який відповідатиме перед судом як повнолітній, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 3 місяці. У поліції Кракова заявляють, що до відповідальності можуть притягнути й інших людей.
Ніка Найз• 16 июля 2024
Ответ дляvviki
Спека так впливає ? Чи війна ? Логічні висновки вражають
Это всегда так бывает когда вместо лжи слишишь правду.
Иринка 1987• 16 июля 2024
Це підлітки, ультраси їх там називають, це шалені вболівальники, про яких знає весь Краків. Вони тусять на Новій Хуті (район поряд), але видно вже і на Закшувек дійшли. І це поляки. Я мешкала там і чула про цих пацанів неодноразово. Не думаю, що вони побили нашого хлопця саме за те, що він українець. Я думаю, що вони мали на меті до когось доколупатися. Дуже плачевно те, що ні один поляк не допоміг дітям, всі тупо розійшлися. Знаю про цю історію з перших уст, мої друзі залишилися в Польщі і живуть у тому районі.
І ці ультраси там постійно щось влаштовують, типу бійок і розборок, але цей випадок просто навів шок, враховуючи те, що їх досі не переловили(
ksena555• 16 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Зато правильные. Дома он в любом случае не пострадал бы
Звичайно, не постраждав би))
ТЦК в нас тільки любить погладити по голові(
begovelik• 16 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Что Украина? Тут часто пацанам хачи пальцы рубят или что я не поняла?
А что Европа? Разовый случай - не показатель. И что за хачи? Вы расистка?
begovelik• 16 июля 2024
Ответ дляДаксо
При чому тут Україна?
А при чому тут Європа?
автор Даксо • 17 июля 2024
Ответ дляbegovelik
А при чому тут Європа?
Я взагалі не маю гадки про що ви кажете. Просто новина із Польщі, дивно, при чому тут Європа
begovelik• 17 июля 2024
Ответ дляДаксо
Просто Польща - так звана Нова Європа, бiльш бiдна i маргеналiзована, до чого тут приплели всю Європу, не розумiю
Contento• 23 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Шото не вижу в теме советчиц с криками ’вывазите мальчикав до 18 лет !!!’
А в Украине криминальная обстановка лучше, чем в Европе? Ни на кого не нападают, никого не бьют, не убивают? И вообще тишина, покой и идиллия?