Копирайторша• 16 июля 2024
Вы кушали мочалку? Что за помешательство на мочалках?
Блогер любит жевать мочалки во время беременности. Такое бывает, или это толлинг?
ротцвеники• 16 июля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я такими ж@пу мию.
перед тим як їсти? так смачніше?
Треба ось так• 16 июля 2024
Ответ дляНеместная Я
Хіба не видно, що вона психічно хвора. Очі гляньте.
Як саме визначити по очах так можна?
Играю_на_кларнете• 16 июля 2024
моя версия - кто-то жевал люффу, другой прочитал жопой - ’мочалка’ и понеслось в среде где мысление ограничено Т9(
Сливочная пенка• 16 июля 2024
Понти на камеру…
Ну , щоб , вибачте, на лохах,які дуже слідкують за життям блогерів , наживатися
Вона дурню покаже — народ схаває))))
Невже у людей настільки нудне особисте життя ,щоб сидіть в проживать чуже в екрані?
Вона дурню покаже — народ схаває))))
Вкаблучках• 16 июля 2024
во время беременности всякое возможно, мел же едят. Я сильно нюхала выхлопы, прям балдела, сырую картошку ела
Ухахайкина• 16 июля 2024
Мочалки не їла. Але вночі виходила з будинку і облизувала силікатну цеглу, з якої був побудований будинок. Прям так хотілось вкусити. Ну і харчевувалась переважно полуницею і кавунами. Від всього майже був токсикоз і печія
Шкала Радощів• 16 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Твою мать 🤡🤦♀
що з людьми жара і відсутність світла роблять
Шкала Радощів• 16 июля 2024
Ответ дляУхахайкина
в студентські роки у нас в кімнаті висів відривний календарик. І дивним чином з нього зникали листочки з червоним шрифтом. Я бубніла, що підсунули бракований, поки вагітна сусідка по кімнаті не призналась, що то вона їх їсть
на моє здивоване ’а чого лиш червоні?’ відповіла, що вони смачніші
Vitamina1407• 16 июля 2024
По першій видно що жере все що бачить. Хай туалетку зʼїсть і фейрі запʼє
Крошечка-хаврошечка• 16 июля 2024
Ответ дляУхахайкина
Извините, представила эту картину. Я бы очень удивилась, если бы увидела такое 😂
Ухахайкина• 16 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну саме тому я і ходила ’на промисли’ вночі😂
Крошечка-хаврошечка• 16 июля 2024
Ответ дляУхахайкина
А муж вас как отпускал одну? Или с вами ходил?
Ухахайкина• 16 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Приватний будинок) я йому не казала, і так була їбанько чуть. А і нього ніжна психіка
Крошечка-хаврошечка• 16 июля 2024
Ответ дляУхахайкина
А, тю. Ну свой можно и в любое время кусать 🤣