Дівчата, завтра мені терміново мають робити вишкрібання ( я вірно перевела українською?) ендометрію. Зараз схаменулась, що не спитала лікаря, а треба щось с собою брати: речі, їжу, воду? Хто робив та знає?
FireKitten• 16 июля 2024
Не їсти і не пити до самої операції. А що брати я не знаю… постіл може дадуть, якщо залишать Вас більше ніж на день. Щось перевдягтись взяти, води попити після операції (але це теж можна не одразу).
Ответ дляFireKitten
Мені і сказали про не їсти/не пити, а більш нічого. Хоча два рази питала, що мені треба
ole4kakissa• 16 июля 2024
Шорты+майка лежать в палате.
Может халат, если вы носите
Тапки
Полотенце/влажные салфетки/ бумажные полотенца(бумагу)
Воду, чашку, печеньку
Я брала свою наволочку 🤷♀️
Меня выписали через 5-6 часов после чистки
Может халат, если вы носите
Тапки
Воду, чашку, печеньку
Я брала свою наволочку 🤷♀️