Колдунья-вещунья• 17 июля 2024

Практичний іспит з водіння

Іспит на 11:40, Київ. Поділіться досвідом, є сенс йти на такий час, встигнуть прийняти?
А вот недавно• 17 июля 2024
В сенсі? У вас час призначено, то йдіть здавайте!
Руда Сова• 17 июля 2024
А чего не идти, если талончик на это время?
Тішуся неперетішуся• 17 июля 2024
Почему не успеют?
автор Колдунья-вещунья • 17 июля 2024
Ответ дляА вот недавно
Тому що в кого талончик на 9 - здають в районі 12. Тому і питаю
А вот недавно• 17 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Йти здавати! Удачі!
Суцільна зрада• 17 июля 2024
Так, іти. Головне, щоб тривоги не було й генератор був )
Триндю-бриндю• 17 июля 2024
Здавала рік тому. Один раз чекала 6 годин і інспектор не встиг всіх прийняти, другий раз десь годину.
автор Колдунья-вещунья • 17 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Кого не встиг прийняти переніс на наступний день?
Триндю-бриндю• 17 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я не чекала, за 30 хвилин до закриття, я повернуляся в сервісний центр і взяла талончик на інший день, тоді ще не було такої проблеми їх брати. Не знаю, що було з іншими, хто залишився, може їм перенесли, а може той інспектор таки їх прийняв. Мені інспектор не сподобався, у нього за цілий день тільки дві людини здали, то коли він сказав, що у нього через півгодини робочий час закінчується, я відразу пішла.
СамавиховуюКота• 17 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
а чого ті що на 9 здають о 12?
СамавиховуюКота• 17 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
треба буде новий талон ловити
автор Колдунья-вещунья • 17 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Дякую за відповідь
Триндю-бриндю• 17 июля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
а чого ті що на 9 здають о 12?
Я розкажу. Приходиш на свій час, табло, електрона черга, все цивільно, оформлюють швидко. Потім передаєш документи інспектору і все, отут починається квест, бо він викликає як хоче. Перший раз я прочекала 6 годин, бо інспектор спочатку приймав великі автошколи зі своїми учнями, а одиночок типу мене, залишив на потім. Другий раз була налаштована на таку ж схему, але все сталося навпаки.
СамавиховуюКота• 17 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А, тобто ви здавали на машині сервісного центру?
Я зараз навчаюся в автошколі. Якщо такі затримки, то невідомо, чи захоче мій інструктор чекати так довго.
Але якщо як ви кажете автошколи здають першими, то може і нормально.
А ви не хотіли здавати зі своїм інструктором на машині, на якій навчалися?
СамавиховуюКота• 17 июля 2024
Автор, ви в Києві?
В якому СЦ ви будете здавати?
Довго ловили талон?
автор Колдунья-вещунья • 17 июля 2024
Планую на Усенка здавати. Талон 3 дня ловила
Триндю-бриндю• 17 июля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ні я здавала на машині свого інструктора, але це маленька автошкола, в той день я була єдиною його ученицею, що здавала іспит. У Карата, Автомаг та у інших школах було 10+ учнів, вони гамузом і здавали. Але черга у інспектора для мене загадка, одного дня спочатку ішли великі автошколи, другого навпаки. Якось я підійшла до інспектора спитати хоч приблизно, коли буду здавати, бо це ж простой учбової машини, він від мене відмахнувся. Але це було рік тому, може зараз воно по-іншому.