Загалом, як мені пояснили, що повістки будуть надсилатися за ВОС.
Для прикладу, є 156 бригада, в неї некомплект, потрібно 10 стрільців і 1 водій. Відповідно в базі будуть шукати таких людей.
Відносно тих, хто в розшуку, не на обліку, то зазначили, що наразі спеціалістів, які б займалися цим питанням немає.
Відносно штрафів. Каже, що на сьогодні штрафи сплачують. Особливо підприємства, які неякісно вели військовий облік.
Ответ дляnata.ant
В мене родич три неділі назад пішов оновлюватися,58 років забрали кухарем
Так в тому і справа, що останнім часом оновлювали дані тількі ті «безпечно», у кого є право на відстрочку, бронь, або у підприємств якісь домовленості з ТЦК.
Ответ дляЛеска
Відносно тих, хто в розшуку, не на обліку, то зазначили, що наразі спеціалістів, які б займалися цим питанням немає. - э ще час поухилятися
Тю, у мене родич вже двічі ходив у воєнкомат (він комісований), і все одно статус ’у розшуку’) там такий бардак твориться
Ответ дляСтрекоза любви
Автор вы с математикой дружите вообще???
Всего 11 млн
1 млн воюют
700 тыс бронь
Около млн отстрочки, многодетные, уход
Обновились 5 вроде?
Всего 11 млн
1 млн воюют
700 тыс бронь
Около млн отстрочки, многодетные, уход
Обновились 5 вроде?
Ответ дляnata.ant
Так ви ж написали що ті хто оновився,то їх не забирають.
Так, наприклад, людина була на обліку,має ВОС, військовий квиток, проходила ВЛК умовно в 2021 році і оновилася в Резерв+, то все ок. При перевірці документів на вулиці, їх не запрошують до ТЦК. Людині або поштою прийде повістка або з роботи.
Ответ дляnata.ant
Не забирають на вулиці я мала на увазі.
Ответ дляIsa Dora
Всего 11 млн
1 млн воюют
700 тыс бронь
Около млн отстрочки, многодетные, уход
Обновились 5 вроде?
Всего 11 млн
1 млн воюют
700 тыс бронь
Около млн отстрочки, многодетные, уход
Обновились 5 вроде?
Скоріше я не зовсім правильно висловилася, що ставали на облік, якщо раптом не стояли безпечно лише ті, в кого домовлена бронь або є право на відстрочку 100%.
Ответ дляСтрекоза любви
Перше, що ті, хто ніяким чином не стоїть на обліку вважаються типу «найгіршими». Тобто, якщо така людина зустрічається з представником ТЦК і поліцейським, то одразу потрапляє на комісію і в учебку.
Наразі, на сьогодні не має людей в цьому ТЦК, які б займалися тими, хто в розшуку.
А таких людей дууууже багато(у розшуку)
Тобто армії потрібні найгірші
Іноді дивлюсь кого мобілізують і думаю то мабуть дім пристарілих організовують
Ответ дляTATATA1973
З того, що я бачу - ті, хто ходив до цього у воєнкомат, був обмежено приданий - пішли, поновили дані, ніхто їх не чіпає. Ті хто перший раз після початку війни - вже 2-х чоловіків у колег забрали.
Мені, здається, що це все справа випадку, в кожного по різному, мій був обмежено придатний, зараз придатний, поки бронь є, а що далі буде - хто зна.
А Ви, пані автор, працюєте в ТЦК чи звідки ця інформація?
ВОС можуть змінити в учебці при навчанні, а це значить, що багато кого можна мобілізувати та перенавчити. І думати, що ВОС діловод і його не будуть мобілізувати - це хибна думка. Може з деякими важливими та рідкими спеціальностями так робити не будуть, але люди кажуть про інше - кому як пощастить. І так само і зі штрафами. Виставлять що він в розшуку і це буде справа поліції, чи виставлять штраф і це буде вже справа судових виконавців. Ти хто оновився, за ними відома просто актуальна інформація, а все інше.
Ось вже по всіх ТГ каналах інформація
«За принципом таргетованої реклами» – заступниця міністра оборони пояснила, як з Реєстру «Оберіг» відберуть тих, хто отримає повістки від ТЦК у першу чергу
Черногоренко каже, що Генштаб направляє запит, ’які професійні навички, який вік людей і їх умовний профайл, який має бути’, у людини не має бути відстрочки чи бронювання. Тобто, за даними з профайлу про вік, спеціальність та іншими – так визначать тих, кого викличуть за повісткою першочергово.
’Ми працюємо на рівні тих критеріїв, які нам дає Генштаб. По цих критеріях ТЦК формує переліки, умовно кажучи, автоматично через систему. І далі вже працює з кожним військовозобов’язаним’, – зазначила вона.
За її словами, Реєстр «Оберіг» робить процес оповіщення швидшим і більш цільовим: «Це схоже на таргетовану рекламу. Тобто, ти працюєш саме з тими аудиторіями, які тобі зараз потрібні, не витрачаючи свій додатковий час.
Більше про мобілізацію тут — t.me/+NvJnmI8tpmU1Yjk5
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ответ дляСтрекоза любви
Ага, вчора вручили ((((. Не вводьте людей в оману.
Ответ дляОленаЯ
Так, а лише повістку вручають (((
Який тип повістки вручили?
Кошкина мать• 17 июля 2024
Ответ дляmymoly
Так куди зачислили, піхота?
Поки нікуди, розподілення ще не було
Ответ дляSaviour
Ні, в ТЦК не працюю, якщо цікавить. Маю інше місце роботи.
Ответ дляAlienmoon
Сегодня на работе большинсву пришел вызов на влк , мужчинам , кто обновился в резерве , цнапе и ид
Як проходить процедура виклику на ВЛК через місце роботи?
Ответ дляmymoly
А як же тоді мобілізують тих хто в армії не служив. То яка там ВОС?
В армії не служив - це війсновозобов´язаний, який не проходив строкову службу і він згідно закону після 25 років до 60 років підлягає мобілізації. І стосовно ВОС тих, хто не проходив строкову службу, зазвичай ТЦК пише ВОС згідно освіти, наприиклад, є вища освіта, можуть написати діловод або будь-кому можно написати ВОС 100 - стрілок - на це немає ніяких заборон, бо більше можна написати діловод, а потім мобілізувати, а потім в учебці написати ВОС той, на який його там навчать, тому немає ніякої різниці служив-не служив, якийсь ВОС буде, це не змінює процеси в середині зброєних сил - можна перенавчати при потребі.
Ответ дляI am Afrodita
Навіщо це вам? Ваш же воює
Частково повʼязано з моєю діяльністю на роботі.
Ответ дляСтрекоза любви
Цікавить звідки інформація, а не конкретно Ви самі, бо останні тижні офіційні речники МО та народні депутати кажуть різні речі, що стосуються того, що буде відбуватись з тими, хто оновив та не оновив дані. Якби у Вас була інсайдерська інформація, то це було б цікаво, а так це просто чиїсь думки з цього приводу, наприклад, там адвокатів тощо.