Стрекоза любви• Изменено 17 июля 2024

Дізналася, кому першому будуть направляти повістки

Загалом, як мені пояснили, що повістки будуть надсилатися за ВОС.
Для прикладу, є 156 бригада, в неї некомплект, потрібно 10 стрільців і 1 водій. Відповідно в базі будуть шукати таких людей.

Відносно тих, хто в розшуку, не на обліку, то зазначили, що наразі спеціалістів, які б займалися цим питанням немає.

Відносно штрафів. Каже, що на сьогодні штрафи сплачують. Особливо підприємства, які неякісно вели військовий облік.
Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Частково повʼязано з моєю діяльністю на роботі.
Ви ейчар чи ведете бронювання на підприємстві?

автор Стрекоза любви • 17 июля 2024
Ответ дляSaviour
Цікавить звідки інформація, а не конкретно Ви самі, бо останні тижні офіційні речники МО та народні депутати кажуть різні речі, що стосуються того, що буде відбуватись з тими, хто оновив та не оновив дані. Якби у Вас була інсайдерська інформація, то це було б цікаво, а так це просто чиїсь думки з цього приводу, наприклад, там адвокатів тощо.
Не адвокати. Далі, ви вже можете скласти пазл.
Плюс ваше твердження правильне, що відбувається доволі багато змін. Сьогодні може бути щось одне актуальне, завтра інше. Інколи за змінами не встигають.
автор Стрекоза любви • 17 июля 2024
Якщо ще когось цікавить питання бронювання людини, якій більше 27 років і він лише з приписним без військового квитка, то це неможливо.
Ще! Навіть якщо ця людина приходить до ТЦК з папірцями, що він «супер-пупер критичний спеціаліст» і підприємство без нього ніяк, то нікого це не хвилює. Притендент на бронь - це ніщо для ТЦК.
Звичайно, якщо немає якихось попередніх домовленостей між організацією/підприємством і ТЦК.
Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
І штрафи будуть приходити у Дію. Якщо ти оновився в Резерв+ і виявилося, що не стоїш на обліку, то ти отримуєш штраф в будь-якому разі.
В ДІЇ можна переглянути будь-які штрафи щодо себе. І є ризик того, що це буде не швидкий процес і можна отримати не один, а два, наприклад, штрафи поки їх побачиш. Тобто ДІя це інструмент це пошукати самому. Є ще інші бази, де люди можуть шукати по собі інформацію, чи просити адвокатів.
Aksinia 111• 17 июля 2024
Ответ дляКарина250
Зеле не выгодно конец
А хуйло шестерит у Зели ? Интересно . Теперь понятна причина нападения и почему хуйло не выводит войска .
автор Стрекоза любви • 17 июля 2024
Ответ дляSaviour
Так, додатково мене повідомили, що штрафи додаються.
Жули-ули• 17 июля 2024
Ответ дляNatka A.
Ось вже по всіх ТГ каналах інформація

«За принципом таргетованої реклами» – заступниця міністра оборони пояснила, як з Реєстру «Оберіг» відберуть тих, хто отримає повістки від ТЦК у першу чергу

Черногоренко каже, що Генштаб направляє запит, ’які професійні навички, який вік людей і їх умовний профайл, який має бути’, у людини не має бути відстрочки чи бронювання. Тобто, за даними з профайлу про вік, спеціальність та іншими – так визначать тих, кого викличуть за повісткою першочергово.

’Ми працюємо на рівні тих критеріїв, які нам дає Генштаб. По цих критеріях ТЦК формує переліки, умовно кажучи, автоматично через систему. І далі вже працює з кожним військовозобов’язаним’, – зазначила вона.

За її словами, Реєстр «Оберіг» робить процес оповіщення швидшим і більш цільовим: «Це схоже на таргетовану рекламу. Тобто, ти працюєш саме з тими аудиторіями, які тобі зараз потрібні, не витрачаючи свій додатковий час.

Більше про мобілізацію тут — t.me/+NvJnmI8tpmU1Yjk5
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ну і нащо тоді оновлювати дані коли все є?
Це тупо некомпетентна людина, а яка ж сидить у тцк? Риторичне питання)
Боже, бережи нас всіх
Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляIsa Dora
Автор вы с математикой дружите вообще???

Всего 11 млн

1 млн воюют
700 тыс бронь
Около млн отстрочки, многодетные, уход

Обновились 5 вроде?
11 млн как посчитали? потому что у нас не было переписи населения и все цифры старые, например, с учетом Крыма, Донецкой, Луганской областей и без учета тех, кто выехал до 22 года ж.А многодетные не оформляли отсрочки - им не надо было оформлять, если он сам специально до этого не приходил в военкомат, то разве что такой человек известен. Тоже самое касается отсрочки по уходу за инвалидами, там могут быть только те, кто до этого оформил в соцзащите выплаты по уходу - а это безработные мужчины только. Поэтому откуда такая статистика?
автор Стрекоза любви • 17 июля 2024
Зверніть ще увагу, можливо комусь буде актуально, що багато «підприємств/організацій» попали на гроші, бо не вели військовий облік, або робили це некоректно. Це стосується зараз не тільки чоловіків, але й жінок. Штрафи активно виписуються

Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Сегодня на работе большинсву пришел вызов на влк , мужчинам , кто обновился в резерве , цнапе и ид
Ооо! А вот это уже интересно.
Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляОленаЯ
Вчора так брата зловили, були зверху одягнуті в цивільний одяг, на зупинці вручили повістку.
Документи свої вони якісь показували йому? Бо наче кажуть в них вже є форма документу, яка повинна бути.
I am Afrodita• 17 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Військовий облік ведете?
meatlug• 17 июля 2024
Ответ дляmymoly
А як же тоді мобілізують тих хто в армії не служив. То яка там ВОС?
Наприклад, так:
Розбійник• 17 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Перше, що ті, хто ніяким чином не стоїть на обліку вважаються типу «найгіршими». Тобто, якщо така людина зустрічається з представником ТЦК і поліцейським, то одразу потрапляє на комісію і в учебку.
Наразі, на сьогодні не має людей в цьому ТЦК, які б займалися тими, хто в розшуку.
А таких людей дууууже багато(у розшуку)
Розшук і не стоїть на обліку це різне. Розберіться самі спочатку
автор Стрекоза любви • 17 июля 2024
Ответ дляРозбійник
І ви розберіться. Написала про 2 абсолютно різні речі. Окремо про «облік», окремо про «розшук».
Teonaa• 17 июля 2024
Ответ дляЖули-ули
А пуйлу?
Тоже
Вони обоє заложніки «війни»
123-08df• 17 июля 2024
потужно
Bejza• 17 июля 2024
Ответ дляmymoly
піхота
hrystia• 17 июля 2024
Ответ дляTATATA1973
З того, що я бачу - ті, хто ходив до цього у воєнкомат, був обмежено приданий - пішли, поновили дані, ніхто їх не чіпає. Ті хто перший раз після початку війни - вже 2-х чоловіків у колег забрали.
Чоловік ходив не раз, обмежено придатний. Поновив дані, різко став придатним і зараз на полігоні

mymoly• 17 июля 2024
Ответ дляhrystia
Теж піхота
tanya_217• 17 июля 2024
От мене цікавить такий приклад
Знайомий виїхав з України в 2015 році працювати в Англію, в 2022 отримав ЮК громадянство
Має там хорошу роботу, живе з дружиною і дитиною і працює, він в родині єдиний годувальник
На облік в Україні він ставати не буде, бо не має наміру потрапити в армію
Відмовитись від українського громадянства зараз неможливо
Вертатися в Україну до 60 років не планує, а потім теж не факт
В Україні у нього є доля у квартирі батька

Тепер на цю долю буде накладено арешт? Тобто батко-песіонер, який тут живе сам тепер матиме проблеми із квартирою?
Kusyka• 17 июля 2024
Ответ дляtanya_217
От мене цікавить такий приклад

Батько зможе спокійно жити в цій квартирі, бо це спільна власність його і його сина. Продати не зможе це так. Але жити зможе навіть коли арештують синову долю. Арешт буде якщо буде на долю сина але виселяти інших власників квартири ніхто не має права.
Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляtanya_217
От мене цікавить такий приклад

Якщо він не оновлював дані і все таке інше, що призведе до накопичення штрафів більше ніж на 150 тис. грн, можуть зайнятись арештом майна, але продавати/забирати це майно до кінця воєнного стану неможна - так кажуть адвокати та і взагалі за законом
Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляhrystia
262 наказ МО
tanya_217• 17 июля 2024
Ответ дляKusyka
А продати арештовану долю сина(для відшкодування накладених штрафів)?
tanya_217• 17 июля 2024
Ответ дляSaviour
Не оновлював, дію не встановлював, українського мобільного номера телефону немає, український паспорт ще дійсний, а закордонний вже не дійсний
У нього уже є англійський паспорт, телефон і т.д. Він в Україну не планує вертатися
mymoly• 17 июля 2024
Ответ дляtanya_217
От мене цікавить такий приклад

Та пождіть. Його ж ще навіть не оштрафували
ОленаЯ• 17 июля 2024
Ответ дляSaviour
Не знаю, це не питала.
karkusha.biz.ua• 17 июля 2024
История моего знакомого: поймали:( в учебку, там оказалась добра половина больных/хромых/косых (образно). Приезжают каждый день командиры бригад на ’смотрины’ - выбирают как скот:(. Большинство понятное дело им не подходят. Через два дня их выставили с бараков на улицу, спали на поддонах возле этих казарм:(. На возмущение на скотское отношение был ответ: каждый день новых подвозят и негде им быть. Одним словом: крепостное право орудует на каждом уровне власти.
Saviour• 17 июля 2024
Ответ дляtanya_217
Ну то потім разбереться, коли буде вже якась певна ситуація