Міряю від одиниці• 17 июля 2024
У кого телеграм премиум? Почему не показывает время посещения пользователей?
Написано, что при покупке премиум вы будете видеть время захода, даже если его скрыли. У меня не показывает, всё равно написано "недавно", хотя у того человека точно премиум нет. У вас так же?
Совбез• 17 июля 2024
жуть якщо це так (((твої особисті налаштування безпеки прибираються преміумом
Міряю від одиниці
• 17 июля 2024
Ответ дляСовбез
Посмотрите раздел ’конфиденциальность - время захода’ Там это всё написано. Но по факту это не работает)
Совбез• 17 июля 2024
наче не так .Ви можете заховати час заходу в тг і мати можливість бачити цю функцію у інших (але не у тих хто заховав )
бо якщо я без преміуму так зроблю в своїх налаштуваннях ,то не зможу і в усіх інших бачити час
Совбез• 17 июля 2024
Для цього потрібно затиснути повідомлення та викликати меню дій. Зміна приховання часу останнього відвідин. Тепер користувачі з преміум-акаунтом, які прихували час своєї останньої активності, бачитимуть час останньої активності інших користувачів.
Совбез• 17 июля 2024
Сьогодні (18 січня) Telegram представив нову функцію для власників Premium-підписки. Тепер Premium-користувачі, які вирішили приховати свій час останньої активності, матимуть змогу бачити час останнього входу користувачів, які його не приховували. 18 січ. 2024р.
Міряю від одиниці
• 17 июля 2024
Ответ дляСовбез
Мабуть так. Маркетинг, бо в них інакше написано
Міряю від одиниці
• 17 июля 2024
Ответ дляКокоСина
Люди, ви серйозно гроші платите щоб бачити хто коли заходив в тг?
Не через це, це як додаткова функція. Просто зараз домовилась з людиною про угоду, а вона не читає повідомлення. Не розумію чи взагалі щось з мережею в неї, чи морозиться
ШобВам_КакНам• 17 июля 2024
Ответ дляСовбез
Якщо ви приховали в налаштуваннях, то преміум користувач не бачитиме.
Я маю преміум, але не бачу час входу подруги, бо в неї налаштовано приховати час (вона не преміум)
Міряю від одиниці
• 17 июля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Не понятна тогда эта функция. В таком случае чтобы увидеть время захода того, кто не скрыл, достаточно на пару секунд убрать свою анонимность и без премиум