Мой завтрак• 17 июля 2024
У кого не было потуг в родах?
Как вы родили? Вы смогли сами вытужить или вам выдавили/делали вакуум? Как прошли следующие роды?
Мой завтрак
• 18 июля 2024
Ответ дляКатруся 777
Я теж в Києві народжувала. Першу в ІПАГ, другу в обласному пологовому. Що там що там не сподобалося.... Хай Бог Вам допоможе, все буде добре! Будете вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Ближче до ПДР дізнавайтеся, що, де, коли,як .... А поки що не грузіться лишньою інформацією)) аби з малюком все було добре і з Вами!
Дуже дякую