Нафаня Маня• 18 июля 2024
шовкова наволочка - чи варто ?
дівчата, чи варто купляти шовкову наволочку ? в мене трохи кудряве, тому і дізналась про такий спосіб підтримання кудряшек. Поділиться в кого є, чи це правда чи маркетинг. Дякую
Сумчатая кошка• 18 июля 2024
Ответ дляНафаня Маня
дякую
Взагалі не помітила різниці, ще і слизько)))
На циголках• 18 июля 2024
Перукарі рекламують
А трихологи кажуть, що то фігня все
От і робіть висновки
А трихологи кажуть, що то фігня все
От і робіть висновки
энциклопУдия• 18 июля 2024
Читала, рекомендують, щоб на обличчі було менше заломів. Хотіла купити, а тут стільки негативних відгуків
Нафаня Маня
• 18 июля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
это ж не натуральный шелк, а синтетика
ну цена наволочки - 3000 грн , неужели синтетика может столько стоить
Да Щас же• 18 июля 2024
Ответ дляНафаня Маня
Я шила наволочки з натурального шовку. Брала в секонді, є і спідниці, і сукні, обираю де тканини побільше, і штори Некст купила декілька комплектів з дикого шовку, виробництва Індія. Шовком запаслась. І навіть купила готові шовкові наволочки на маленькі подушки. Дуже приємна тканина, і до лиця, і до волосся. Собі в квартиру купувала натуральний шовк на штори, і з залишків теж шила наволочки. На тканину була розпродаж і по ціні взагалі копійки в зрівнянні з 3000грн. Якщо потрібно пошукаю контакти магазину. В реалі він в Києві на Позняках був
Як ухурделю• 18 июля 2024
Я только на шелковых сплю. Заломов на лице больше нет( а были) после того как поспала на наволочке из шелка пижамы только шелковые покупаю. Мне разница очевидна
энциклопУдия• 18 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Дякую за ідею, треба пошити собі
энциклопУдия• 18 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Працює таки? Чудово, бо це моя біда, вранці страшна встаю
Як ухурделю• 18 июля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Я за себя только могу ответить. Работают точно. Но у меня и подушка анатомическая