75В• 18 июля 2024
Аренда для ВПО
Какие на практике сейчас есть риски для собственника квартиры? Могут ли квартиранты без ведома собственника прописаться как впо в квартире? Могут ли быть потом проблемы с выселением?
Фрикаделька• 18 июля 2024
Як ВПО можна зареєструватися будь де.
Пропіскі взагалі не існує. А для реєстрації місця проживання потрібні певні документи або особиста присутність власника(ків)
Менее Более• 18 июля 2024
Зустрічне питання, якщо хтось може підказати, якщо я здаю квартиру ВПО, і наприклад дітям доя школи потрібна прописка (зараз же школи по місту реестраціі?), але я фізично не можу бути присутня, щоб прописати, який алгоритм дій? Ну і друге питання, знову ж таки, якщо родина з дітьми, я їх рееструю, в потрібний мені момент я можу їх виписати без ’волокити’, чи ні? Дякую за відповіді
Вельми шановна• 18 июля 2024
без заявления собственника никто никого прописать не может. будь то хоть впо хоть шмэпэо
75В
• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Ну от я про це якраз. По закону незахищені впо (інваліди, неповнолітні діти) не можуть бути примусово виселені навіть 6 міс після закінчення війни. Цікаво як на практиці
Менее Более• 18 июля 2024
Ответ для75В
О, я навіть не знала що є така норма. Може, як варіант, укладання якоїсь нотаріально оформленої угоди, що наприклад, я ,власник квартиры такої то, даю згоду на реєстрацію таких то, виключно на час діі Договору аренды, чи щось таке? Або може для садочка/школи достатньо Договору аренды, без пеестраціі?
П´яна вишня• 18 июля 2024
Слушайте, вот не надо разгонять пургу
...цель какая темы: все впо это теоретические захватчики снимаемых квартир? Ну вот что за бред. Хотя понимаю, что найдутся люди, читающие эту тупость и верящие ей.
Кнопкотиць• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Зачем им прописка? У них есть справка ВПО, где указан адрес проживания. Для оформления справки вы не нужны.
Фрикаделька• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Не потрібна для школи ’пропіска’
Фрикаделька• 18 июля 2024
Ответ для75В
На практиці вже пройшли 6 місяців після закінчення війни?
75В
• 18 июля 2024
До закінчення воєнного стану певні категорії ВПО зможуть залишатися у наданому тимчасовому житлі. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова спеціальної парламентської комісії з питань захисту ВПО Павло Фролов.
«Уряд заборонив виселення вразливих категорій ВПО із житла для тимчасового проживання до закінчення воєнного стану. Урядова постанова гарантує недопущення примусового виселення із житла для тимчасового проживання у період дії воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування», – пояснив Фролов.
Він додав, що до вразливих верств населення належать:
люди з інвалідністю;
люди віком понад 60 років;
діти-сироти та позбавлені батьківського піклування;
батьки, які самостійно виховують дитину;
сім’ї військовослужбовців, які беруть безпосередню участь у бойових діях;
багатодітні та малозабезпечені сім’ї.
«Таким чином, на внутрішніх переселенців, які належать до вразливих категорій громадян, не буде поширюватись обмеження щодо терміну проживання, яке передбачене 9 статтею Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Такі зміни спрямовані на посилення правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб», – підсумував парламентар.
люди з інвалідністю;
люди віком понад 60 років;
багатодітні та малозабезпечені сім’ї.
Ответ дляМенее Более
Я вам більше скажу, про таке ніхто не знає))). Це байка розряду ’взимку квартирантів виселяти не можна’
Фрикаделька• 18 июля 2024
Ответ для75В
люди з інвалідністю;
люди віком понад 60 років;
багатодітні та малозабезпечені сім’ї.
люди з інвалідністю;
люди віком понад 60 років;
багатодітні та малозабезпечені сім’ї.
А до чого тут оренда?
Ви взагалі читали що запостили?
75В
• 18 июля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Слушайте, вот не надо разгонять пургу
Знаете, у коллеги еще до войны попался умный юрист-сьемщик, который перестал платить и нашел «законні підстави», по которым она не могла его выселить. А сейчас появилась дополнительная норма, которой могут воспользоваться недобросовестные люди.
13чудоСВЕТА• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Вони реєструються як ВПО, це не те, що ви називаєте прописка, воно ніде, навіть в платіжці не додає кількості людей. Навіть, якщо замовите якусь довідку з кількістю зареєстрованих, то їх там не буде в списку. Теоретично на будь-яку адресу хто завгодно може зареєструватися як ВПО і власник знати не буде навіть. Ні на що не впливає, можете навіть не перейматися всякими «виписками»
75В
• 18 июля 2024
Ответ дляФрикаделька
А до чого тут оренда?
Ви взагалі читали що запостили?
Оренда це не тимчасове житло?
Фрикаделька• 18 июля 2024
Ответ для75В
Оренда це не тимчасове житло?
Оренда це оренда. А не тимчасове житло
13чудоСВЕТА• 18 июля 2024
Ответ для75В
То она на такого умного не нашла другого умного. Дала бы кому-то денег за услугу и тот другой умный поселился бы в этой же квартире рядом, а еще лучше в комнате. И все дела. Долго бы юрист не нажился с соседом.
Менее Более• 18 июля 2024
Ответ дляOlen4a
Зрозуміла, дякую
75В
• 18 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Так и сделали по итогу. Сначала по-нормальному хотели. Полгода возились
Менее Более• 18 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Я називаю реєстрацією, те що і є реєстрацією, і саме про це я і питаю. Коли моя дитина йшла в школу, то потрібна була реєстрація дитини саме в районі до якого ця школа ’відноситься’, в садок - місцева реєстрація, або збільшення плата за садок. Я питаю саме про це, якщо орендарем, які при цьому ще й є ВПО, знадобиться саме реєстрація в орендованому помешканні. Чи можу я зробити реєстрацію без своєї присутності, і чи можу я відповідно дітей без проблем ’виписати’ по закінченню орендни.
13чудоСВЕТА• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Тоді ваші орендарі брешуть свідомо або несвідомо. Для школи це не потрібно зараз 100%, навіть для рейтингової школи. Більше, ніж достатньо, довідки ВПО, там адреса написана і зобовʼязані в школу взяти.
Пугачиха• 18 июля 2024
Ответ для75В
Оренда це не тимчасове житло?
Тимчасове житло це те, що людям дали тимчасово. Пересидіти і далі їхати. Як селили на початку війни в табори, школи, санаторії. Це житло надавало місто безкоштовно. Ви здаєте за гроші , яким боком Ви до тимчасового житла?
Менее Более• 18 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Які орендарі і кому брешуть? Ви щось таке ’чуєте’, що самі хочете почути. Я задала теоретичне питання на форумі, теоретичне, у мене немає ще орендарів, я тільки планую здавати квартиру, і задаю питання, які на мою думку можуть виникнути.
Пугачиха• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Я з дитиною Впо. Прийшла до школи, показала довідку впо де написано місце, де орендую квартиру. Дитину прийняли до школи. До чого тут прописка?
Менее Более• 18 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Вже третій раз пишу, до 2022 року, в Києві, для того щоб відвідувати певну школу, потрібна була реєстрація за адресою, до якої ця школа належить. Як робиться зараз, не знаю ,тому і питаю. Але таке враження, що форум перестав бути майданчиком для обміну інформацією, а став майданчиком, щоб ’злити’ свій поганий настрій.
Кнопкотиць• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Вам уже минимум 3 раза написали, что прописка/регистрация не нужна. Как ещё можно обмениваться информацией?