75В• 18 июля 2024

Аренда для ВПО

Какие на практике сейчас есть риски для собственника квартиры? Могут ли квартиранты без ведома собственника прописаться как впо в квартире? Могут ли быть потом проблемы с выселением?
Пугачиха• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Вже третій раз пишу, до 2022 року, в Києві, для того щоб відвідувати певну школу, потрібна була реєстрація за адресою, до якої ця школа належить. Як робиться зараз, не знаю ,тому і питаю. Але таке враження, що форум перестав бути майданчиком для обміну інформацією, а став майданчиком, щоб ’злити’ свій поганий настрій.
Я до 2022 року жила в своєму місті, в своїй квартирі. Написала як робила рік тому. Що Вам у Відповіді не сподобалось, або натякнуло на щось - я не в курсі.
ПробілНеПрацює• 18 июля 2024
О. Новая методичка с новым ипсо.
13чудоСВЕТА• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Які орендарі і кому брешуть? Ви щось таке ’чуєте’, що самі хочете почути. Я задала теоретичне питання на форумі, теоретичне, у мене немає ще орендарів, я тільки планую здавати квартиру, і задаю питання, які на мою думку можуть виникнути.
Вам від спеки нерви поплавило? Ви задали питання таким чином, наче вже здаєте.
Менее Более• 18 июля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Вам уже минимум 3 раза написали, что прописка/регистрация не нужна. Как ещё можно обмениваться информацией?
Мені третій раз пишуть не ’не потрібно, і на цьому крапка’, а пишуть ’не потрібна, для чого це? Вас дурять, ще якась фігня’, а це вже не ’питання -відповідь’, а якись агресивний діалог.
Менее Более• 18 июля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Зустрічне питання, якщо хтось може підказати, якщо я здаю квартиру ВПО, і наприклад дітям доя школи потрібна прописка (зараз же школи по місту реестраціі?), але я фізично не можу бути присутня, щоб прописати, який алгоритм дій? Ну і друге питання, знову ж таки, якщо родина з дітьми, я їх рееструю, в потрібний мені момент я можу їх виписати без ’волокити’, чи ні? Дякую за відповіді

Слово ЯКЩО, бачите?
13чудоСВЕТА• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более

Слово ЯКЩО, бачите?
Якщо я здаватиму…
Якщо я здаю..,
Какаяразница…
Фрикаделька• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Для школи не потрібна ’пропіска’
Корсет_на_шурупах• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Для школи достатньо договору оренди і все.
Фрикаделька• 18 июля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Для ВПО достатньо довідки ВПО.
автор 75В • 18 июля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
О. Новая методичка с новым ипсо.
А у вас новая методичка везде писать про методичку и ипсо?
Покращена• 18 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Возможно, зависит от школы, но мы в местную ребёнка перевели просто предъявив справку ВПО. Знаю, так же что знакомые подтверждали место проживания договором аренды, тоже для школы оказалось достаточно (школа другая).
Моторошні троянди• 10 августа 2024
Ответ дляМенее Более
Порписка для ВПО не потрібна. Довідка ВПО і все. В ней вказане місце фактичного проживання ( по факту) будь яке. При реєстрації ВПО можна вказати будь якиу адресу, .
Моторошні троянди• 10 августа 2024
Ответ для75В
До закінчення воєнного стану певні категорії ВПО зможуть залишатися у наданому тимчасовому житлі. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова спеціальної парламентської комісії з питань захисту ВПО Павло Фролов.

«Уряд заборонив виселення вразливих категорій ВПО із житла для тимчасового проживання до закінчення воєнного стану. Урядова постанова гарантує недопущення примусового виселення із житла для тимчасового проживання у період дії воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування», – пояснив Фролов.

Він додав, що до вразливих верств населення належать:

люди з інвалідністю;
люди віком понад 60 років;
діти-сироти та позбавлені батьківського піклування;
батьки, які самостійно виховують дитину;
сім’ї військовослужбовців, які беруть безпосередню участь у бойових діях;
багатодітні та малозабезпечені сім’ї.
«Таким чином, на внутрішніх переселенців, які належать до вразливих категорій громадян, не буде поширюватись обмеження щодо терміну проживання, яке передбачене 9 статтею Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Такі зміни спрямовані на посилення правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб», – підсумував парламентар.
Якщо весь документ прочитати, а не окремі речення, то стане зрозумілим, що там ідеться про житло, яке надала держава - общаги, санаторії і т.д Там не про зйомні квартири.