Marie-Antoinette2• 18 июля 2024

Ще поганих новин на сьогодні

Це офіційно
Положили так бездарно
кращих з кращих- морпіхи, професіонали добре вишколені

І ще майже тисяча родин більше не побачить своїх рідних

цю операцію погоджували головнокомандувачі
Вот тобі і ціна піару.
От що значить некомпентні дають задачі військовим.
А самі сидять в тилу і гроші пилять
Танюша• 18 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Яка у вас освіта щоб оцінювати такі завдання?
Ви чарівна????? Туди рік хлопців закидують як дрова у пічку? Дороги з Кринок назад практично не має.
Я безпосередньо знаю скільки там рашиків.
Ну ви розумієте цю не доцільність.
Навіть Рашики ( тупі, ага ж) відступили з Херсону щоб не втратити состав.
А наші такі ж розумні, давайте закинемо хлопців на острова
Vlada-Maria• 18 июля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я вчера в какой то теме публиковала то, от чего я впала в шок и не могла уснуть.

Українська військова частина… 37 км від противника….вдень…. на жовтих автобусах везе бійців на полігон нп Пересічна.

Російських Суперкам усе відстежує і РФ накриває особовий склад касетним Іскандером.

https://t.me/serhii_flash/3469
а що Вас дивує? розчищають дорогу ’освободітєлям’
Alienmoon• 18 июля 2024
Ответ дляТанюша
Ну ви розумієте цю не доцільність.
Так и главное это же ничего не даст , тупо кидают в логово к рашистам на смерть .
Vlada-Maria• 18 июля 2024
Ответ дляСанечкинаЯ
Блін, коли ж ракета долетить до них нарешті, в той час коли будуть сидіти і приймати свої говнозакони
русня по своїх не б’є... поки ще може їх використати, потім підуть в розхід
Кава з перцем• 18 июля 2024
Ответ дляПавела
Чи понесе ця падаль покарання тут чи там на тому світі ? В голові не вкладається, як свої своїх же на смерть посилають.
Дуже боляче...немає на них покарання.... Я вже готова читати псалмокатару на зрадників та ворогів...
123-08df• 18 июля 2024
жаааааааааах
Кава з перцем• 18 июля 2024
Alienmoon• 18 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
https://youtu.be/wrUaTe5wIuQ
Мне кажется , что отпустили Червинского не просто так , будет это шапито мотать .
У Трампа не получилось выторговать остаться во власти , он послал и даже слушать не захотел .
Medvezonok• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
Цирк продолжается. Ошибочка вышла🤷🤷
Я в шоці, як можна взагалі ТАКЕ винести на голосування??!
Це П***ц, шитий червоними нитками, без прикриття, ніяк не завуальований
df364tye3• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
А как вам это?
все продается все покупается
Lukanov• 18 июля 2024
Ответ дляlilu1990
На жаль пишеться окремо, троляка кацапська

Ситуація на нашу користь

Просто про це мало хто говорить.
Завали своє їбало чума,трохи помилилась,так зразу в рашики записуєш,
Так зрозуміло?
Alienmoon• 18 июля 2024
Ответ дляLukanov
Так зрозуміло?
Сейчас она вам из Польши как ответит потужно 🤣
alenka3108• 18 июля 2024
Мля, як спокійно залітає на наших хлопців на полігоні і жодного разу на раду.
rainbow in the sky• 18 июля 2024
Ганьба! Це не держава, це якесь позорище!
Кава з перцем• 18 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Ви впевнені, що Трамп зі своїми антиукраїнськими заявами нам допоможе? Рашка дуже чекає на його обрання...
Zaviriuha• 18 июля 2024
Хто знає де Кринки- знав з самого початку, що буде провал операції там, дивує як не знало цього вище військове керівництво? Там ні в атаку не піти, ні відступити немає куди.
Павела• 18 июля 2024
Ответ дляZaviriuha
Звісно військове керівництво все знає. Це свідомі рішення.
Medvezonok• 18 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Так а чого ще чекати: поставлять нас раком, примусять підаписати щось на їхніх умовах і таким чином ’подарують мир’((
І всі будуть руи потирати, крім простих людей
Женщина за сорок• 18 июля 2024
Ответ дляМиззери
Бляха когда они деньгами уже нажрутся
Как я хочу что бы закончилось как в золотой антилопе
Как мне нравится читать Ваши комменты. Под любым подписываюсь, всегда в самую точку), в соседней теме про экоактивистов тоже не в бровь, а в глаз
Женщина за сорок• 18 июля 2024
Ответ дляТанюша
Я постійно слідкувала за новинами на цьому напрямку. Майже рік це просто чорна діра для наших солдатів😭
Так, херсонці знали це й раніше, бо розбираються яка там місцевість, не важко уявити що там коїлось. А по змі Кринки наші, все ок
Жули-ули• 18 июля 2024
Кінця і краю немає цьому жаху
alenka3108• 18 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Але ж він перший нам почав надавати зброю, ще тоді, до байдена. Впевненості немає, звісно. Але і байден зламаний, треба нового.
Rita N• 18 июля 2024
Новости одна ’лучше’ другой. какая-то всепоглощающая безнадега вокруг
Alienmoon• 18 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Пишут , что при нем будет заморозка , но хоть так , чем дальше терять территории наши и людей
Alienmoon• 18 июля 2024
Ответ дляПавела
И никто не наказан
Lady luck21• 18 июля 2024
Ответ дляТанюша
не год. пол года. я с Херсона. там руины еще с весны где им там прятаться? были просто рейды. на смерть...
Nata2907• 18 июля 2024
Ответ дляrainbow in the sky
спитать би за що воюємо, чи варте воно того?
Кава з перцем• 18 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Ви як розумна людина розумієте що означає ця заморозка- маленька тактична пауза раши перед новим вторгненням. Закріплення нових плацдармів для наступу орди. Це відроблення сценарію Чечні. На жаль
Nata2907• 18 июля 2024
зараз з ким не говорю, та й тут також теми хоч вішайся, то всі в такій безнадьозі, що мабуть на початку війни набагато краще було. Бо в щось вірили. А разаз... Те, що робить наша влада, схоже на дії чоловіка абюзера, який хоче довести жінку до самогубства. То ось скоро перемовини, то ніяких перемовин. То світла буде більше, то все зламалось. Мобілізація і безвихідь, неоправдані смерті військових...Ці закони дібільні... То ось ось щось зміниться на краще. дати надію. То ляпнути лопатою по голові, зробити ще гірше. Я впевнена, що все це робиться для чогось. Чи вже просто відчули таку безкарність і вседозволеність, що навмисне знущаються, як маньяк над жертвою...
lilu1990• 18 июля 2024
Ответ дляLukanov
Так зрозуміло?
Чатом джіпіті навчіться користуватись. За шо вам гроші платять?