Це офіційно
Положили так бездарно
кращих з кращих- морпіхи, професіонали добре вишколені
І ще майже тисяча родин більше не побачить своїх рідних
цю операцію погоджували головнокомандувачі
Вот тобі і ціна піару.
От що значить некомпентні дають задачі військовим.
А самі сидять в тилу і гроші пилять
Положили так бездарно
Вот тобі і ціна піару.
А самі сидять в тилу і гроші пилять
Ответ дляlilu1990
Яка у вас освіта щоб оцінювати такі завдання?
Ви чарівна????? Туди рік хлопців закидують як дрова у пічку? Дороги з Кринок назад практично не має.
Я безпосередньо знаю скільки там рашиків.
Ну ви розумієте цю не доцільність.
Навіть Рашики ( тупі, ага ж) відступили з Херсону щоб не втратити состав.
А наші такі ж розумні, давайте закинемо хлопців на острова
Ну ви розумієте цю не доцільність.
Vlada-Maria• 18 июля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я вчера в какой то теме публиковала то, от чего я впала в шок и не могла уснуть.
Українська військова частина… 37 км від противника….вдень…. на жовтих автобусах везе бійців на полігон нп Пересічна.
Російських Суперкам усе відстежує і РФ накриває особовий склад касетним Іскандером.
а що Вас дивує? розчищають дорогу ’освободітєлям’
Ответ дляТанюша
Ну ви розумієте цю не доцільність.
Так и главное это же ничего не даст , тупо кидают в логово к рашистам на смерть .
Vlada-Maria• 18 июля 2024
Ответ дляСанечкинаЯ
Блін, коли ж ракета долетить до них нарешті, в той час коли будуть сидіти і приймати свої говнозакони
русня по своїх не б’є... поки ще може їх використати, потім підуть в розхід
Кава з перцем• 18 июля 2024
Ответ дляПавела
Чи понесе ця падаль покарання тут чи там на тому світі ? В голові не вкладається, як свої своїх же на смерть посилають.
Дуже боляче...немає на них покарання.... Я вже готова читати псалмокатару на зрадників та ворогів...
Medvezonok• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
Цирк продолжается. Ошибочка вышла🤷🤷
Я в шоці, як можна взагалі ТАКЕ винести на голосування??!
Це П***ц, шитий червоними нитками, без прикриття, ніяк не завуальований
alenka3108• 18 июля 2024
Мля, як спокійно залітає на наших хлопців на полігоні і жодного разу на раду.
Кава з перцем• 18 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Мне кажется , что отпустили Червинского не просто так , будет это шапито мотать .
У Трампа не получилось выторговать остаться во власти , он послал и даже слушать не захотел .
Ви впевнені, що Трамп зі своїми антиукраїнськими заявами нам допоможе? Рашка дуже чекає на його обрання...
Medvezonok• 18 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Так а чого ще чекати: поставлять нас раком, примусять підаписати щось на їхніх умовах і таким чином ’подарують мир’((
І всі будуть руи потирати, крім простих людей
Женщина за сорок• 18 июля 2024
Ответ дляМиззери
Бляха когда они деньгами уже нажрутся
Как я хочу что бы закончилось как в золотой антилопе
Как мне нравится читать Ваши комменты. Под любым подписываюсь, всегда в самую точку), в соседней теме про экоактивистов тоже не в бровь, а в глаз
Женщина за сорок• 18 июля 2024
Ответ дляТанюша
Я постійно слідкувала за новинами на цьому напрямку. Майже рік це просто чорна діра для наших солдатів😭
Так, херсонці знали це й раніше, бо розбираються яка там місцевість, не важко уявити що там коїлось. А по змі Кринки наші, все ок
alenka3108• 18 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Але ж він перший нам почав надавати зброю, ще тоді, до байдена. Впевненості немає, звісно. Але і байден зламаний, треба нового.
Lady luck21• 18 июля 2024
Ответ дляТанюша
не год. пол года. я с Херсона. там руины еще с весны где им там прятаться? были просто рейды. на смерть...
Кава з перцем• 18 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Пишут , что при нем будет заморозка , но хоть так , чем дальше терять территории наши и людей
Ви як розумна людина розумієте що означає ця заморозка- маленька тактична пауза раши перед новим вторгненням. Закріплення нових плацдармів для наступу орди. Це відроблення сценарію Чечні. На жаль
зараз з ким не говорю, та й тут також теми хоч вішайся, то всі в такій безнадьозі, що мабуть на початку війни набагато краще було. Бо в щось вірили. А разаз... Те, що робить наша влада, схоже на дії чоловіка абюзера, який хоче довести жінку до самогубства. То ось скоро перемовини, то ніяких перемовин. То світла буде більше, то все зламалось. Мобілізація і безвихідь, неоправдані смерті військових...Ці закони дібільні... То ось ось щось зміниться на краще. дати надію. То ляпнути лопатою по голові, зробити ще гірше. Я впевнена, що все це робиться для чогось. Чи вже просто відчули таку безкарність і вседозволеність, що навмисне знущаються, як маньяк над жертвою...