Думаю, багато хто вже в курсі про прийняття чергового дивного (м´яко кажучі) рішення про скасування переведення годинників і залишення постійного зимового часу по всій території України - світловий день стане на годину коротшим. Це дико незручно для центра і, особливо, сходу країни, бо влітку сонце сходитиме о 3-4й годині ночі (
Є петиція щодо цього
Не буду сюди переписувати зміст, там все грунтовно описано. Велике прохання підписати
Є петиція щодо цього
Ответ дляksyuha831
Пам´ятаю навесні, перед переходом на літній час, у всіх соц мережах був дикий ор, що цей перехід не потрібен, він негативно на людей впливає, а як тільки відмінили, всі почали інше кричати, нашим людям не вгодиш.
Просто для розуміння. Ви в якому регіоні живете?
Sova splushka• 18 июля 2024
А є петиція, щоб цю вашу петицію не брали до уваги?
Мене ці переходи два рази на рік все життя задовбували, так що хоч щось нарешті добре зробили.
І природній час України - саме +2, тобто ’зимовий’.
Залиште нарешті хоча б час в спокої!
vetlanochka• 18 июля 2024
Знову народ ділять.
Кому літній, кому зимовий.
Автор, вот навіщо ця петиція? Вона нічого не змінить.
Кому літній, кому зимовий.
Sova splushka• 18 июля 2024
Ответ дляLv1107
Я за те, щоб лишили літній час. Світанок в 3 ранку це жах(
Вас хтось примушує вставати о 3 ранку?
А от дітям взимку в школу затемна йти - ні, дякую.
Ответ дляMolochay
А то, что зимой будет утром темно, никаких сомнений не вызывает?
Так в тому і справа, що територія України надто велика, щоб всім підходив один і той же час. Нормальне компромісне рішення - перевод годинників.
Ответ дляvetlanochka
Знову народ ділять.
Кому літній, кому зимовий.
А чому ж, коли було аналогічне рішення про літній час, була купа протестів, зокрема в Ужгороді, і рішення відмінили?
Sova splushka• 18 июля 2024
Ответ дляFluffuRana
Неправда. Територія України майже вся потрапляє в часову зону +2.
Виключення - кілька районів Закарпатської та Луганської областей.
СанечкинаЯ• 18 июля 2024
Ответ дляSova splushka
Вас хтось примушує вставати о 3 ранку?
А зі школи будуть вночі повертатись
Ответ дляSova splushka
Вас хтось примушує вставати о 3 ранку?
А о 3й дня темнота і йти зі школи по темному? Так не хотіли б?
vetlanochka• 18 июля 2024
Ответ дляFluffuRana
Бо зимовий час є вірним, а літній це вже круть верть.
Ответ дляvetlanochka
не є. Для лівобережжя не є вірним
Sova splushka• 18 июля 2024
Ответ дляСанечкинаЯ
А зі школи будуть вночі повертатись
З чого б це? Найраніше взимку темніє приблизно в 15-16, більшість дітей вже вдома.
І світловий день взимку об´єктивно короткий, ви його ніяк не розтягнете.
До того ж, адміністративні рішення підігнати під конкретний регіон можна запросто, чому це не роблять на місцях? А от зсовувати всю країну з природньої часової зони - дурість.
Malinka111_• 18 июля 2024
Ответ дляksyuha831
Пусть оставят ленее время
Ответ дляЕлена - 79
В Украине должно быть 3 часовых пояса.
Хоча б 2.
Ответ дляSova splushka
Залиште нарешті хоча б час в спокої!
Дивно,я ніяких незручностей не відчувала,максимум пару днів після переходу на літній час. Навпаки,зручніше.
А я подписывать не стану. Мне абсолютно все равно летнее будет время или зимнее. Я лишь хочу, чтобы часы перестали крутить дважды в году. Просто оставьте часы в покое! Это бессмысленное занятие, так как количество темных/светлых часов в сутках от перевода часов не меняется.
TANYA 0 0 0 0• 18 июля 2024
Ще вчора просила цю новину. Не можу зрозуміти чому зараз це така важлива проблема??? Чи інших проблем не має, чи я щось не розумію?