У кого є одна з цих моделей нижче на фото,поділіться досвідом від використання,будь ласка.
Багато читала,шо на instax mini 12 (перше фото)фотографії дуже засвічені виходять і вигорають з часом, і в цьому плані Square(друге фото)кращий,хоча й трохи дорожчий.
Чи це так?
Басноплетка• 18 июля 2024
Я б хотіла собі камеру від інстакс у вигляді хелоу кіті, вона дуже мілашна
Король дивана• 18 июля 2024
Принцип дії в них один, якість фото десь краще, десь гірше, але все одно не фонтан. І так, фото вигорають
НаБалКоніХодять• 18 июля 2024
У дочка инстакс как на первом фото , но 11. Фотки выходят когда как, но в целом конечно не сравнить с обычными фото, тут цвкта более блеклые и да, выгорают со временем.
Со вторым у них принцип работы одинаковый
Король дивана• 18 июля 2024
Ответ дляКati
Тобто виходить сенсу платити більше за другий варіант немає?
Я хотіла собі подібний брати для оформлення альбому, але через якість і вигорання забраження відмовилася від цієї ідеї. Ще й ціна за кожне фото виходить дорожче.
Тому для мене, хоч дорожче, хоч дешевше, все одно не відповідає критеріям
Ответ дляКороль дивана
Дякую,що поділилися!
ВільнаНазавжди• 18 июля 2024
В доньки така зломалась через 4 місяці, не знаю що з нею сталось але ремонтувати ніхто не береться
ВільнаНазавжди• 18 июля 2024
Ответ дляКati
Це така як на першому фото?а як загалом,чи задоволена?
Так на першому фото, ну як можна бути задоволеним як воно гидота зламалось
Взагалі якість фото ну таке і заправка карток дорога, дорога іграшка ніяк інакше
ВільнаНазавжди• 18 июля 2024
Ответ дляКati
Маю на увазі до поломки 😀так,знаю про заправку..тому й оцінюю,як не на кожен день забаву)
Ну я і кажу, фото не дуже гарні, багато чомусь замилині ніби з туманчиком якимось, мені взагалі сам фотоапарат як задумка класний, але роздруковані фото на якісному папері будуть в рази гарніші навіть з більш менш нормального телефона