ВільнаНазавжди• 19 июля 2024
табір чи економія грошей
дитина 2 тижні ходила в денний табір. там нема особливо занять: в основному прогулянки, розваги, обід. табір до 16 години.
наступного тижня ще можна купити табір, але тут є моменти:
- ціна за тиждень 3500 грн., за ці гроші я можу повести дитину на 3 індивідуальні заняття плавання,
- паралельно в дитини онлайн заняття додаткові групові (2 год в день), які вона пропускає,
+ це в мене вільний день, бо я працюю і треба спокій, а дитина дьоргаю що5хвилин,
+ якщо дитина дома - то це постійний планшет, відриваєш - крик, і виходить що літо, а дитина дома, не гуляє і сидить в екрані.
В серпні вже ніяких таборів не буде, тому дитина буде дома.
ВільнаНазавжди
• 19 июля 2024
Ответ дляSo_so
Пусть ходит в лагерь. Вас что, мама сильно долбала в детстве? Прямо сквозь текст ощущается как Вам сложно принять, что ребенку может бы весело и хорошо летом.
справа в тому, що дитина не дуже аж хоче ходити в табір.
це не відмова, просто вона не горить бажанням)
вона хоче ті онлайн заняття.
але хоча вона не дуже хоче, то проходить з табору все одно весела)
вона хоче ті онлайн заняття.
Трейдер кріпти• 19 июля 2024
В мене одна дитина , все для неї . Тимпаче зараз і так дітям не вистачає спілкування, наприклад в нашому місті школи онлайн вже 3 рік, але я намагаюся знайти гуртки, щоб дитина ходила та спілкувалася з однолітками.
Моя була в міському таборі 2 тижнів 9000 грн, з 9:00 до 18:00, повне 3 разове харчування, полудень, басейн, уроки ІТ, англійська, квести , МК. Дуже сподобалось їй. Теж багато хто казав дорого, але це я вирішую і хочу щоб у дитини було дитинство. І це автор я сама виховую дитину, але намагаюсь щоб вона не була гіршою за інших. Нехай дитина іде, знайде нових друзів.
ВільнаНазавжди
• 19 июля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
дякую. але в дитини крім табору є ще багато чого?
маю на увазі, самокат-велосипед, відпочинок на морі?
Качка в тапцях• 19 июля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
А причем тут не хуже других? Если ребенок не особо хочет в лагерь то и смысла нет. Другое дело если желание есть
Качка в тапцях• 19 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
В описанной вами ситцации я бы лучше с ребенком на выходные поехала куда-то на эти деньги
палка-копалка• 19 июля 2024
Автор! Если жалко денег-не отправляйте. Я за неделю плачу 5500 с двухразовым питанием. Есть по полдня, без питания, то 3000 неделя, но такое ребенок не хочет. Дорого, но походит несколько недель для разнообразия. Еще больше месяца каникул.
Цукрові вишні• 19 июля 2024
У ваших детей совсем нет друзей во дворе, одноклассников, хобби, не связанных с планшетом?
ВільнаНазавжди
• 19 июля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
діти в дворі 50% часу їздять до бабусь-дідусів,
20% відпочинок.
ну а решту гуляють, але лише ввечері, після 18. до того часу просто дома весь час
20% відпочинок.
Украиночка• 19 июля 2024
Звичайно табір, в дітей має бути цікаве активне літо. Мої вдома взагалі не сидять
Цукрові вишні• 19 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
20% відпочинок.
А який вік?
Бо мого додому не заженеш, 12 років.
Велосипед, самокат, то якісь бази з друзями будують, трохи рибалка, але це вже не цікаво, бо нічого не ловиться. В нас невелике озеро в місті і ще менше неподалік дому. Планшет теж, але менше, ніж в дні, коли зовсім вдома сидить через погоду
Бо мого додому не заженеш, 12 років.