Моя улюблена страшко• 19 июля 2024
Девочки, кто покупал или продавал дом, как вас нашел покупатель?
Пытаюсь понять где смотреть обьявления. Мне нужно в райцентре или селе готовый домик. Кто покупал или продавал, поделитесь опытом - как именно нашли вас те кто купил?
Результат:
вже голосів:
16 (64%)
олх
4 (16%)
свой вариант
2 (8%)
риа
2 (8%)
фейсбук
1 (4%)
по знакомству
0 (0%)
только сайт местного АН
Дама с заначкой• 19 июля 2024
Местная пресса, газета с объявлениями. Но думаю сейчас сайты более актуальны.
Соображалочка• 19 июля 2024
Я шукаю будинок в райцентрі, прессу з об´явами навіть не додумалася би дивитись. Шукаю на олх.
Розвідка Маші• 19 июля 2024
Я продаю і одночасно шукаю купити. В обох випадках рієлтор. Це швидше.
Моя улюблена страшко
• 19 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Думаєте всі оголошення на олх? Там легко пропустити обновити і воно вже недоступне
Моя улюблена страшко
• 19 июля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ріелтор сама ставить оголошення?
Сметчица• 19 июля 2024
Объявление на доме огромная табличка и на олх давала, но нашли люди именно по табличке на доме
Нафаня Маня• 19 июля 2024
якщо це невелике місто чи село, то найефективніше буде приїжджати туди і вже по місцю питати у людей, хто з їх сусідів продає будинок. Який там ОЛХ..
ЦібаФу• 19 июля 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ріелтор сама ставить оголошення?
Так, якщо вам цікавить в Івано-Франківській обл., то можу дати контакт ріелтора
Розвідка Маші• 19 июля 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ріелтор сама ставить оголошення?
Так. Продаю то фото робить сам, рекламу сам, в нього ключі. Шукаю купити теж мені дзвонить рієлтор підбирає під мої вимоги варіанти. Хороший рієлтор розбирається в нерухомості, мені підказує які варіанти які я сама знаходила не підходять по нюансам про які я не знаю. Так швидше.
Продавав чоловік сам дачу на олх і ріа то теж швидко продали але ціна нормальна була.
Надежда наш компас• 19 июля 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я покупателя на свой дом нашла на олх, этот дом где сейчас живём там же. Как вариант попробуйте местные группы ФБ, создайте пост что хотите купить и вам будут предлагать варианты
Соображалочка• 19 июля 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я сама продавала, здавала в оренду, все на олх. Тому для мене це швидкий і доступний варіант для пошуку і моніторінгу. Але звичайно що можна і на інших майданчиках шукати об´яви. От тільки ріелтори підбішують реально. Стільки неправдивої інформації дають. Я б задоволенням на пряму з власником би спілкувалась
sna01012016• 19 июля 2024
Ми продавали будинок. Київська область. Виставили на олх, нам дзвонили і ріелтори та пропонували свої послуги і покупці. Продали напряму покупцеві без посередників, фактично за місяць, але ціна була відповідно ринку і ще трохи сторгувались. Всі задоволені