Повелитель бітка• вчера в 19:37

Такі світлі спогади про Різдво ДО

Я за кордоном, серед цих чужих ярмарок, пісень, мови, цеоков, людей. І ти всміхаєшся зовні, плачеш всередині. Це завжди було моїм улюбленим святом, улюблений церковний канон. Тепер всі свята з присмаком гіркоти. І спогадів як було ДО
Для тих, хто вдома - я не нию, я ділюся своїми почуттями і ваших почуттів під обстрілами і без світла це ніяк не знецінює
Просто фейсбук нагадав про оці от фото
Просто Фіфа• вчера в 20:48
Ответ дляАноним_1858
юлько петько мертветчуковский бот.смени методичку и сходи в ресторан-забито все .столик заказать невозможно
Где? В Сумах достаточно мест
Анчо Ус• вчера в 20:49
Ответ дляВільний митець
Лав, Лав, вы как всегда со своим тупым вопросом ко всем - для чого ви це пишете?
А вы зачем здесь пишете? Может у вас ещё разрешение должны спросить?))
Совсем уже крыша поехала?
У вас є якийсь інший спосіб тупізнічати, для чого ви в кожній темі кожному ото строчите: лав лав я тебя узналь
Жах
Вільний митець• вчера в 20:52
Ответ дляЛюбительница
Это столица. Здесь всегда деньги водятся.
Но не у всех. Ведь 4 млн населения. Кем-то забиты рестораны, а кем то секонды в последний день.
Я могу что-то купить и в секонде, и в первый день и в последний, и могу несколько раз в год посетить ресторан в центре Киева.
Но вот смотрю на дверях нашей чешки висит список с кучей должников. И долги за квартиру больше 20.000. У некоторых больше 60
Звезда в шоке• вчера в 20:53
Ответ дляАнчо Ус
Ну і для чого ви це пишете? Чому ви всім доносите свою думку? Вона нікого не цікавить, ваше життя теж, для чого ви себе ставите в приклад?
а для чого вы постоянно спрашиваете ’а для чого’?
Звезда в шоке• вчера в 20:58
Ответ дляАнчо Ус
и это говорит жиночка, которая всем тут навязывет в агрессивной форме свое мнение и выкладывает миллион своих(ну или не совсем своих ) фоток из жизни
Сусановна• вчера в 20:59
Сьогодні Зе склав новий варіант мирної угоди. Скоро додому поїдете
Статус Ква• вчера в 21:00
Ответ дляПовелитель бітка
Це Київ
Хата прям киевская однозначно
Анчо Ус• вчера в 21:03
Ответ дляЗвезда в шоке
Ви теж тут викидаєте мільйони своїх фото із життя і кидаєтесь на людей в кожній темі, чому ви за собою не слідкуєте?
интайм_не_предлагать• вчера в 21:13
Ответ дляСусановна
і правильно,потрібно підтримувати свого вибраного.
тим більше, що з таким задоволенням вибирали своє життя в далекому 19..
Сама вумна тутички• вчера в 21:22
А мне очень нравится немецкое Рождество.
Агент Пинкертона• вчера в 21:28
Ви отримали виплати, пішли витрачати їх на Ярмарок, прогулялися, відпочили, з´їздили в інше місто, качечок погодували на озері, випили кави, глінтвейну, ви впевнені у завтрашньому дні, виплати прийлуть, щоденні прогулянки, парки- атракциони, кафе, цирки, давайте до нас, де ви будете гарувати під шум генераторів, прийдете у темну квартиру, всю ніч під обстрілами, приготуватися на Різдво у проміжкаж темноти.
Агент Пинкертона• вчера в 21:28
Ответ дляСусановна
А пу не склало?
Агент Пинкертона• вчера в 21:30
Ответ дляПовелитель бітка
Саме так, ми всі сумуємо за тим життям, якого вже ніколи не буде
А хто вам не дає накрити стіл, запалити свічки, зварити куті, узвару, наліпити вареників, грибної підливи зварити?
Налогообложу• вчера в 21:48
Ответ дляАгент Пинкертона
Она поест штоллен и на ярмарку пить глинтвейн. Поныла тут и пошла
куркулиха• вчера в 22:04
Автор, а что вам мешало приехать в Киев на праздники?
Налогообложу• вчера в 22:15
Ответ длякуркулиха
Да оно ей надо триста лет? Света нет, обстрелы...
Бавовна• 2 часа назад
Єдине, через що я плачу, це те, що батьки залишилися в окупації і я не можу їх побачити.
Навіть втрата дому не настільки болить мені.
Але життя продовжується, себе у могилу заживо не покладеш, то живемо далі усі зі своїм болем
Вельшановна• 26 минут назад
Ответ дляОйЙой
Бл..., как вы надоели, п..здостралицы вы наши
😁