annetta888• 19 июля 2024
Поясніть, будь ласка, за викуп з іноземних сайтів. Все без змін по вартості?
Посилок без мита? До 150 євро?
Ответ дляFioletovna
до 45
І ті, що в дорозі, то вже буде при отриманні сплата мита?
Ксенияяяяя• 19 июля 2024
Ответ дляFioletovna
до 45
Де нормальне джерело? Тільки на Порадниці намагаються просунути ці наративи
Ответ дляКсенияяяяя
Я поки теж не знайшла, тому перепитую🙏
Можливо, у когось сьогодні буде проходження митниці і відпише
Ответ дляМамин тріль
150, не переживайте. Тг каналы неверно интерпретировали для поднятия рейтингов
Дякую!!!
Шкиренко Юля• 19 июля 2024
Ну поки що прийняли тільки в першому читанні…. Тому закон остаточно не прийнятий і не підписаний. Поки діє обмеження в 150 євро. А там далі слідкуємо за розвитком подій. Але наприймали за вчора багато такого
Ответ дляШкиренко Юля
Уніфікують законодавство до ЄС вимог.
Тому так. Це логічно, але дуже не пристосовано до наших умов 😭
Finik-Figa• 19 июля 2024
Ответ дляКсенияяяяя
Катря Харківська• 19 июля 2024
Неправда, це тільки проект. Не в перший раз таке роблять, запускають утку в СМІ стосовно підняття, вже було. Не приймуть, не переживайте. Ось під шумок всій дебільних новин військовий збір суттєво піднімуть- оце правда.
Ответ дляannetta888
Уніфікують законодавство до ЄС вимог.
Логічно уніфікувати з законодавством ЄС, коли буде спільний безмитний простір з ними. І так, в ЄС оподатковуються абсолютно всі відправлення з-за меж ЄС Наприклад, у вартість товарів з Iherb в країни ЄС включено митний збір, все відбувається автоматично, нічого розмитнювати непотрібно
Ответ дляsymbol
Подібні норми не вводяться без попередження
Дякую, Тетяна! Ви завжди мене дуже підтримуєте інформативно
naxodki_youtube• 19 июля 2024
то лише рекомендаціі, ще Верховна Рада не розглядала, не голосували, не підписав Президент .. Хоча скорш за все в майбутньому 45 можуть зробити
Ответ дляannetta888
Уніфікують законодавство до ЄС вимог.
Ага.. и закон на откуп корупции.
Работаю в ЕС , такого бреда как у нас с налогами и отчетами нет
Мы и близко ...
Актикорупційне застереження - у нас нет .
Мы и близко ...
Ответ дляsymbol
И доходы и т д