Мудрецыха мира• Изменено 19 июля 2024
Якщо лікар поставив культову вкладку і тимчасову коронку, можу я в іншого лікаря
Змінити ту коронку?
Чи краще звернутись до того який мені там все робив?
Тимчасову коронку поставили на 3 місяці щоб подивитись як буде реагувати зуб після лікування каналів
Мудрецыха мира
• 19 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Чим попередній лікар не вгодив?
А там коронка 17800 грн… я знайшла за 12000
Біле пальто• 19 июля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Лучшее враг хорошего. Подумайте.
Мудрецыха мира
• 19 июля 2024
Ответ дляБіле пальто
Лучшее враг хорошего. Подумайте.
Щось не зрозуміла що ви написали
Біле пальто• 19 июля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Щось не зрозуміла що ви написали
Те, що, на перший погляд, вам здалось кращим (ціна), може виявитись зовсім не краще для вас. Якість роботи, матеріалу, наприклад. Лікар, який готував зуб, ставив вкладку, вже знає всі особливості. А новий може щось не врахувати.
Мудрецыха мира
• 19 июля 2024
Ответ дляБіле пальто
Оце ж я і переживаю за це… що скупий платить двічі
Біле пальто• 19 июля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Ну і, як то кажуть, коней на переправі не міняють)
Сорока-ворона• 19 июля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Автор, я сменила врача в середине лечения, мне рекомендовали пломбирование каналов под микроскопом. Я нашла доктора, который мне всё это сделал без микроскопа, качественно и доступно по цене. Коронки ставила тоже у доктора с более дешёвыми ценами, результатом очень довольна.
Мудрецыха мира
• 20 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
+100000
Що ця фраза означає
Я вже 2 день лумаю