Невже правда ?
❗️У Львові невідомий стріляв в мовознавицю та професорку Львівської політехніки Ірину Фаріон. Про це повідомив () депутат Львівської міськради Зінкевич.
«Повідомляють, що на вулиці Масарика підстрелили жінку. За інформацією, це мовознавиця Ірина Фаріон. Фаріон у важкому стані. Стрільця бачили сусіди, він був у рукавичках і зброя була без глушника», — йдеться у дописі.
Як повідомили Суспільному джерела в Центрі екстреної медицини і медицини катастроф, в лікарню поступила жінка з важким пораненням в голову. Особу наразі не ідентифікували.
Ответ дляZoji
Мого російськомовного тата в Стрию (Львівська обл.) сліпий дядько за мову трохи палицею не відлупцював. Тато запропонував йому допомогу, перевести через дорогу.
Ото оказія. А моїх дідів, бабів вислали до Сибіру по маминій лінії.
І зараз знищують цвіт нації лише за те, що хочемо бути українцями.
…Але то не така біда, як хотів побити палицею….. у вашого родича дійсно травма. От путін прийшов спасати. Правда є нюанс, не всі російськомовні виживають від люблячих обіймів
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Гарно сказали, респект!
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Краще бути мімозою чим розділяти навіженність фаріон. Розумієте , мімози за мирне співіснування і поділ по справам.
Це ми вже чули - надо просто перестать стрелять?
Ответ дляТА7НЯ7
Все она вкуривала......задача такая перед ней стояла. Мой отец +/- ее ровесник. И при СССР отказывался вступать в партию . Он русскоговорящий патриот. А она в первых рядах была. А теперь переобулась.....
Ось і я про те. Хотіла б - відмовилась. Але ж будувала собі кар´єру. Тепер її ретельно відбілюють. Так собы приклад для країни
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляtirin
Да, это было бы лучше. Неужели не понятно, что цель покушения именно в провокации каких-то волнений? Вы сейчас очень стараетесь в этом помочь.
А тепер уважно перечитайте тему
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Де докази Вашого знайомства з фаріон? І скільки Вам років нагадайте?
Колись після перемоги я вам розповім, хто я. Хоча багато хто і так знає.
А зараз воно вам не треба.