Kalinaira• 19 июля 2024

Про Фарион.

Невже правда ?
❗️У Львові невідомий стріляв в мовознавицю та професорку Львівської політехніки Ірину Фаріон. Про це повідомив (https://suspilne.media/lviv/794649-u-lvovi-strilal...) депутат Львівської міськради Зінкевич.

«Повідомляють, що на вулиці Масарика підстрелили жінку. За інформацією, це мовознавиця Ірина Фаріон. Фаріон у важкому стані. Стрільця бачили сусіди, він був у рукавичках і зброя була без глушника», — йдеться у дописі.

Як повідомили Суспільному джерела в Центрі екстреної медицини і медицини катастроф, в лікарню поступила жінка з важким пораненням в голову. Особу наразі не ідентифікували.
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляфеечка.
Ну як бидло зі сходу
Пишіть відверто, не соромтеся
Це кого Ви назвали бидлом? Ви хоть конкретизуйте , бо я теж по відношенню до Вінниці зі сходу.

ТА7НЯ7• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Моя карма витримає. Головне, щоб Фаріон вижила.
Та ми всі хочемо щоб вона вижила, щоб зрозуміла де і що можна казати.
leolin• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ні, не буденно. Замовили її москалі.
Якщо замовили москалі, значить, вона їм і служила. Бо тут вона і так везла все, що їй до дупи приходило
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ще раз - я знаю Ірину Фаріон особисто 20 років. І вся падаль, яка зараз радіє її пораненню, є ворогами. І всі, хто говорять ворожою мовою - адепти ворогів. Люта я дуже.
Докази будуть?
leolin• 19 июля 2024
Ответ дляshkoda_anna
Якщо вона цвіт, то нація квітне пліснявою.
Паразитами
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Удалено администрацией...
100000000000000% Аж курвлять ці забугорні патріотесси.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Докази будуть?
Докази чого?

Dumky• 19 июля 2024
Ответ дляZoji
Мого російськомовного тата в Стрию (Львівська обл.) сліпий дядько за мову трохи палицею не відлупцював. Тато запропонував йому допомогу, перевести через дорогу.
Ото оказія. А моїх дідів, бабів вислали до Сибіру по маминій лінії.
І зараз знищують цвіт нації лише за те, що хочемо бути українцями.
…Але то не така біда, як хотів побити палицею….. у вашого родича дійсно травма. От путін прийшов спасати. Правда є нюанс, не всі російськомовні виживають від люблячих обіймів
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляcoch100
Не обязательно. Она проехалась по русскоговорящим бойцам, могли оттуда передать привет, опыт держать оружие есть.
Не будуть воїни марати свої рук об ту зірку. Вона і плювка їх не вартує.
Dumky• 19 июля 2024
Ответ дляспейси
Из-за языков никто не убивает.Причин не так много.В основном это деньги.Стрелял метко,в голову не каждый попадет.
І з-за язика кошмарять усю Україну.
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Я не сперечаюся з ворогами, це безсенсово.
Ви лукавите. Зараз чим займаєтесь?
Каллипсо• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Каллипсо , мені дуже даль, що хтось нервовий потикав кноповка і я не змогла прочитати, що Ви мені писали. Маю надію, що щось хороше.
Я вам написала спасибо и респект за ваш пост о русскоговорящим друге, но тут много невменяемых. Спасибо вам ещё раз
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Гарно сказали, респект!
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ніжні мімози бажають Фаріон смерті а потім дивуються ’А нас за що’?
Краще бути мімозою чим розділяти навіженність фаріон. Розумієте , мімози за мирне співіснування і поділ по справам.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Це ми вже чули - надо просто перестать стрелять?
tirin• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
А я маю мовчки дивитися, як біснуються москальські боти в такій темі?
Да, это было бы лучше. Неужели не понятно, что цель покушения именно в провокации каких-то волнений? Вы сейчас очень стараетесь в этом помочь.
Каллипсо• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Мене не цікавить ваша віра чи зневіра.
А про Фаріон краще помовчіть.
Для недалеких повторюю - вона золото української нації!
Де докази Вашого знайомства з фаріон? І скільки Вам років нагадайте?
vikohka• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
У мене сотні друзів загинули на фронті. Фаріон знаю особисто років 20.
Так що ви збавте обороти і не підгавкуйтк ворогам, які сюди збіглися порадіти.
сотни??? ото вас нeсeт !

leolin• 19 июля 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Все она вкуривала......задача такая перед ней стояла. Мой отец +/- ее ровесник. И при СССР отказывался вступать в партию . Он русскоговорящий патриот. А она в первых рядах была. А теперь переобулась.....
Ось і я про те. Хотіла б - відмовилась. Але ж будувала собі кар´єру. Тепер її ретельно відбілюють. Так собы приклад для країни
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляtirin
А тепер уважно перечитайте тему
Кузякин• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
феечка.• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Ви не москалька і любите, щось в Україні? Якби усе крім мови?
Ну, ок. Хто Вас за це вбив? Бив? Чи ще щось?
Можна подумати ви не в курсі які штрафи за обслуговування на рос мові
Кузякин• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Мене не цікавить ваша віра чи зневіра.
А про Фаріон краще помовчіть.
Удалено администрацией...
leolin• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
А москалі не заслужили, га???
А своїм вона не бажала? Чи Ви навмисно ’забули’?
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Колись після перемоги я вам розповім, хто я. Хоча багато хто і так знає.
А зараз воно вам не треба.
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляалергирина
Дивлюсь її постійно. Дуже првчально з історичної точки зору. Надзвичайно грамотна особистість з феноменальною пам´яттю
Геббельс теж мав надзвичайні здібності пропагандиста і ораторства , але то що вилітало з його рота було жахливим .
Каллипсо• 19 июля 2024
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
А она обещала? Ахах, вот это оборотень 😂😂😂
leolin• 19 июля 2024
Ответ дляZoji
А цікаво, тоді Фаріон українською розмовляла?
Вона російську тоді викладала
Кузякин• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Пнх