Kalinaira• 19 июля 2024

Про Фарион.

Невже правда ?
❗️У Львові невідомий стріляв в мовознавицю та професорку Львівської політехніки Ірину Фаріон. Про це повідомив (https://suspilne.media/lviv/794649-u-lvovi-strilal...) депутат Львівської міськради Зінкевич.

«Повідомляють, що на вулиці Масарика підстрелили жінку. За інформацією, це мовознавиця Ірина Фаріон. Фаріон у важкому стані. Стрільця бачили сусіди, він був у рукавичках і зброя була без глушника», — йдеться у дописі.

Як повідомили Суспільному джерела в Центрі екстреної медицини і медицини катастроф, в лікарню поступила жінка з важким пораненням в голову. Особу наразі не ідентифікували.
феечка.• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
Ото оказія. А моїх дідів, бабів вислали до Сибіру по маминій лінії.
І зараз знищують цвіт нації лише за те, що хочемо бути українцями.
…Але то не така біда, як хотів побити палицею….. у вашого родича дійсно травма. От путін прийшов спасати. Правда є нюанс, не всі російськомовні виживають від люблячих обіймів
А ви радієте , що вони не виживають

Киппи• 19 июля 2024
Шановне панство , у нас зараз патріотично отрублять електрику, тому покидаю наш диспут. Якщо тему не закриють , то повернуся. Приємно побачити ху із ху. А поки що всім спокійної мирної ночі з комфортною температурою.
leolin• 19 июля 2024
Ответ дляcoch100
Не обязательно. Она проехалась по русскоговорящим бойцам, могли оттуда передать привет, опыт держать оружие есть.
Кому вона потрібна - маратися? Їм що зайнятись нема чим? Якась потвора виригнула щось - вони їй давно відповіли, ще пам´ятати про це?
феечка.• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Колись після перемоги я вам розповім, хто я. Хоча багато хто і так знає.
А зараз воно вам не треба.
Я думаю ви .... крашена
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Українці не потребують самоідентифікації, вона у них є з народження. А от окупанти на роздоріжжі. Якось самі розберетеся.
Тю на Вас іще раз. Ви таки чарівна.
Киппи• 19 июля 2024
Ответ дляфеечка.
Я думаю ви .... крашена
Пригадалося ’Дети, уймите мать свою’.
kissaniya• 19 июля 2024
Ответ дляалергирина
Що рускогаварящие у вас свято.....
Вот вы офигеете когда у неё найдут деньги от фсб.
Людина яка сіє ворожнечу у своїй країні - гірше окупантів

tirin• 19 июля 2024
Ответ дляАтланта
С тем, что она грамотная, что у нее хорошо поставлена речь, что она хорошо знает историю я согласна. Но то, что Фарион -цвіт нації не согласна. Она скорее противоречивая особистость, но никак не выдающаяся. И учитывая её скандальность, её даже интеллигентной назвать нельзя. Но смерти ей я не желаю.
Абсолютно согласна. С её знаниями, эрудицией, риторикой могла бы заняться просветительством, думаю была бы очень популярна. Но выбрала путь скандалов. Жаль. В любом случае, пусть выздоравливает.
Dumky• 19 июля 2024
Ответ дляКиппи
Хіба що самі українці кошмарять там язиком/мовою друг друга . пуйлу треба інше - мінімум східні області , щоб мати прохід до Криму, максимум всю Україну, щоб зробити її сірою зоною-буфером . І вологі мрії імпотента покорити нескорену дівчину- Україну, яка послала в сраку старого харчка.
І Харків, і Одесу, і Херсон, і Київ, і Дніпро, і Львів …. Що забрати, що покошмарити, але ж згодом забрати…
Химерна мрія, що все скінчиться в східних областях. Але коли вони будуть в росії то стануть західними іншої держави кацапстану, і в нас нові зʼявляться східні і от де ж зупиниться кордон західних раші?
tarveldy• 19 июля 2024
Я про неї дуже поганої думки, але це занадто
kissaniya• 19 июля 2024
Ответ дляZoji
Шо? Є знайомі, які у Львові побоюються російською розмовляти. І взагалі по селах заходу України можна на горіхи отримати за російську. А на сході єдине, що подумають, шо з району в місто вибрався
Я ехала в начале войны ночью через Львов там все волонтёры и тро говорили на русском. Офигела) потом днём конечно получила несколько презрительных взглядов.))
Веточка сакуры67• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Зять служить. Якщо ви не розумієте, що вона говорить, то й не треба. Вороги розуміють. За це її і ліквідували.
Не смешите. Она прошлась по Азовцам и т д. Что ж не прошлась по украиномовним патриотам , которые первые чкурнули, а русскоязычные их защищают и тут работают? Историю рассказывает шикарно, пусть бы преподавателей лучше научила так интересно преподавать , а не лезла к солдатам.
bibizyana• 19 июля 2024
Фарион-путинская отрыжка, давным-давно давно работает на рашистов, раскалывая украинцев снова и снова. Жалость такая же как к узким - никакой
Сонная Сова• 19 июля 2024
Ответ дляDumky
І з-за язика кошмарять усю Україну.
Из за котиков кошмарят Украину. Л-логика не ваш конек.
Сонная Сова• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Це ми вже чули - надо просто перестать стрелять?
А вы Зеленского не выбирали?
СhanelKa• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ще раз - я знаю Ірину Фаріон особисто 20 років. І вся падаль, яка зараз радіє її пораненню, є ворогами. І всі, хто говорять ворожою мовою - адепти ворогів. Люта я дуже.
🤡 матюки ж писати не можна?
leolin• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Українці чудово розуміють все, що говорить Фаріон. А п´ята колона і вороги бісяться. Але це ваші проблеми.
Проблеми в Вас. Ви тут всіх в вороги записали, хто іншої думки. Але Ваша думка - це просто Ваша думка, для мене вона дорівнює нулю, тому що Ваші дії та вислови розходяться. Бувайте
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляСонная Сова
А вы Зеленского не выбирали?
Я - ні. Більше того, я зробила все можливе й неможливе, щоб він не прийшов до влади. Але я не титан, на жаль.
СhanelKa• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ви твереза ? 🫣
Ото вас накрило

bibizyana• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Марафон головного мозга
Marie-Antoinette2• 19 июля 2024
«Ірину Фаріон прооперували.

Проведено декомпресивну трепанацію черепа, видалено всі кісткові фрагменти, проведено резекцію ураженої частини головного мозку. Гемостаз. Ушивання розчавленої рани.

Стан критичний, не стабільний.

Глибока мозкова кома. Пульс ниткоподібний на магістральних судинах. Артеріальний тиск на периферії не визначається.

Частинки інородних предметів (куль) знаходяться в глибинних структурах мозку, видалення яких є неможливим.»

У Львові подейкують що вже все(
Шкода жінку, якою б вона не була
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Ви твереза ? 🫣
Ото вас накрило
Замах на вбивство - це для вас пересічна подія? Для мене - ні, я дійсно знаю Фаріон башатенно років.
І ніяка москальська падаль не сміє зараз на неї гавкати, коли вона на межі життя і смерті.
Дякую адмінам за тему без анонімів.
bibizyana• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Дякую адмінам за тему без анонімів.
Чего ж вы ее на путь истинный не направили? Чтоб людей не обижала? И по языковому принципу не разделяла? Чтоб оценку людям не давала? И читала конституцию ) может и не закончила бы так
СhanelKa• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Дякую адмінам за тему без анонімів.
Ну знаєте, ну ок, це якесь диво??
ви вже виїхали в лікарню на допомогу ?
Чи саме як переживаєте ?
Не бачу особливості Фаріон з тими людьми, які загинули сьогодні в Миколаєві
За них ви вже попереживали? Чи якщо вони красивою українською не виступають, то пофіг ? Таке…
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Людей вона не ображала. А нелюдів ображай не ображай, вони знищують Україну щодня.
iryna _b• 19 июля 2024
Це все занадто.
bibizyana• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Людей не обижала ? Или для вас русскоязычные украинцы не люди? Я Вам секрет открою - исторически сложилось так , что в Украине есть русскоязычные. Это не прихоть, и поверьте мы все очень хорошо владеем украинским . Но каждый человек в быту имеет право пользоваться любым языком , понимаете? Любым. И оценку этому тоже никто не имеет право давать. Вот фарион взяла на себя много и не унесла, так бывает
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Слухайте, самі вже якось розберіться з своїми соплями, ущемленниє!
bibizyana• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ничего , фуражка поворачивается в разные стороны. Время все расставит на свои места . Люди в Николаеве погибли сегодня , видели? Скорее всего русскоговорящие. Так что для вас это не люди
bibizyana• 19 июля 2024
«Московороті бики» это с*ка фарион говорила о русскоязычных бойцах ЗСУ. Тьфу