Невже правда ?
❗️У Львові невідомий стріляв в мовознавицю та професорку Львівської політехніки Ірину Фаріон. Про це повідомив () депутат Львівської міськради Зінкевич.
«Повідомляють, що на вулиці Масарика підстрелили жінку. За інформацією, це мовознавиця Ірина Фаріон. Фаріон у важкому стані. Стрільця бачили сусіди, він був у рукавичках і зброя була без глушника», — йдеться у дописі.
Як повідомили Суспільному джерела в Центрі екстреної медицини і медицини катастроф, в лікарню поступила жінка з важким пораненням в голову. Особу наразі не ідентифікували.
Борисфенка• 19 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Ничего , фуражка поворачивается в разные стороны. Время все расставит на свои места . Люди в Николаеве погибли сегодня , видели? Скорее всего русскоговорящие. Так что для вас это не люди
Я щодня бачу. Люди.
Так, час все розставить, але не буде вам реваншу, ясно?
Шкиренко Юля• 19 июля 2024
Ответ дляnoree
В мене такі самі думки були 8 липня, коли всі казали про Охматдит, і гроші збирали на Охматдит, але про інші жертви тихо…
Ні, не тихо. Були збори і з інших міст. І збирали на постраждалих з Адоніс і тих, кому частину будинку рознесли.
SantaMonika• 19 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Слухайте, самі вже якось розберіться з своїми соплями, ущемленниє!
Специально напишу на русском.
Все, кто разделяют Украину, на регионы, языки, религию, и любые другие тупоголовые причины разделения, такие же враги, как путин и те предатели, которые разрушают все изнутри
Я могу,это же написать ещё на трёх языках
Смысл, тот же.
Виходжу з теми.
Смысл, тот же.
Виходжу з теми.
Веточка сакуры67• 19 июля 2024
Ответ дляkissaniya
Вот вы офигеете когда у неё найдут деньги от фсб.
Людина яка сіє ворожнечу у своїй країні - гірше окупантів
Кстати , а что с бизнесом у неё. Может там причина?
Борисфенка• 19 июля 2024
Ірина Фаріон померла у лікарні
Про це повідомили у пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова.
Ответ дляБорисфенка
Замах на вбивство - це для вас пересічна подія? Для мене - ні, я дійсно знаю Фаріон башатенно років.
І ніяка москальська падаль не сміє зараз на неї гавкати, коли вона на межі життя і смерті.
Дякую адмінам за тему без анонімів.
Десятки/сотні гинуть на фронті - це пересічна подія ?
А, неможна озвучувати. Ок
вони не Фаріон, і ще й розмовляють російською
🤦♀️
А, неможна озвучувати. Ок
🤦♀️
алергирина• 19 июля 2024
Ответ дляАтланта
С тем, что она грамотная, что у нее хорошо поставлена речь, что она хорошо знает историю я согласна. Но то, что Фарион -цвіт нації не согласна. Она скорее противоречивая особистость, но никак не выдающаяся. И учитывая её скандальность, её даже интеллигентной назвать нельзя. Но смерти ей я не желаю.
Забужко тоже?
алергирина• 19 июля 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну і який у неї бізнес?
Ответ дляСемицветка
А я всегда говорю - когда открываешь рот, чтобы блевануть какую-то мерзость, помни о том, что кто-то может принять это чересчур близко к сердцу. Огнестрел в голову это, конечно, чересчур, но, видимо, кого-то она сильно достала.
Яка ви мудра, дякую за пораду, візьму собі на замітку, особливо в цей важкий час язик не друг. Буду згадувати ваші слова, щоб нікому не нагрубити і не нахамити
Oasis in the Desert• 20 июля 2024
Вроде бы должно быть жалко человека, но мне её вообще не жаль.
Делила украинцев на правильных и не очень, сеяла смуту, играла на слабостях людей.
Договорилась...Как и Олесь Бузина. Только он пи@здел противоположное.
В целом же оба персонажа играли против Украины.
Семицветка• 20 июля 2024
Ответ дляStar39
Пишут, умерла в больнице
Ого. Ничего себе. Жаль её просто как человека.
Ответ дляChrist1na
Я її для себе відкрила тільки нещодавно, вона була дуже розумною. Дуже шкода. Сподіваюсь вбивцю знайдуть і покарають
Так, в основному всі знають Фаріон через її скандали в дитячому садочку і т.п., але попри все вона була дуже хорошим фахівцем. Колись випадково натрапила на її відео на тему мовознавства, і була вражена, наскільки цікаво і доступно вона подає матеріал.
Так, її часто заносило, настільки, що деколи говорила вона, а соромно було мені, але в цю хвилину дуже щемить.
Ответ дляDumky
І Харків, і Одесу, і Херсон, і Київ, і Дніпро, і Львів …. Що забрати, що покошмарити, але ж згодом забрати…
Химерна мрія, що все скінчиться в східних областях. Але коли вони будуть в росії то стануть західними іншої держави кацапстану, і в нас нові зʼявляться східні і от де ж зупиниться кордон західних раші?
Не будет тут никакой параши.Не нагнетайте свои страхи тут