Нехай сьогодні закінчиться війна. Трошечки вам позитиву зранку
Я не Сірожа• 20 июля 2024
Автор, ви хочете подратувати тих, хто в Україні, але завжди пам´ятайте, що в когось є фотки крутіші за ваші)))
Я не Сірожа• 20 июля 2024
Ответ дляbegovelik
А що саме більш крутого на ваших фото? Мені завтра викласти фото з порту? )
На фото не порт, а Кі вест та яхт- клуб в Коконатс гроув, це крутіше))
Ну і якість та композиція дуууже різні
Ответ дляbegovelik
Тут заходять і позитивні порадниці. А негативні самі захльобуються своїм негативом. Мені від нього не холодно, но жарко
Аби вам було не холодно і не жарко то ви б сюди не прийшли)
А то виходить що ´я три дні бігла за вами, щоб сказати -ви мені байдужі´
english book• 20 июля 2024
Ответ дляbegovelik
А потім Дніпро засрали
Днепр, по сравнению со многими европейским реками, довольно чист. Там нельзя было купаться ещё в 90-е.
Я не Сірожа• 20 июля 2024
Ответ дляginora
Море мінералки в холодильнику підійде?)
Так, окремо чекаю ФУУУ, у вас полиці немиті
Краще за ваше фото може бути тільки моє, з холодним (підкреслюю, ХОЛОДНИМ!!!) кавуном в холодильнику)) але вставати фоткати ліньки)