Царевна_несушка• 20 июля 2024
Как вы объясняете детям, почему вы им запрещаете
что-то, или ограничиваете в чем-то? Как вы отвечаете на вопросы типа: "почему Мише можно играть в компьютерные игры полдня, а мне - только полчаса"? "почему Маше родители разрешают играть на улице до 11 вечера, а вы мне - нет?" "почему Настина мама не такая строгая и разрешает ей прыгать с качели на ходу, а ты мне - не разрешаешь"? При условии, что ребёнок младшеклассник, например. И аргументы в духе "потому что их родителям так легче жить и им пофиг на своих детей" недостаточно убедительны в таком возрасте.
Скляна миша• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
То які в даному випадку?
Ну наприклад ігри за компом - ставьте щось пізнавальне, розвиваюче. Обмеження на півгодини, як на мене нерозумно, бо діти бачать, що весь світ сидить за компом. Хіба що ви бажаєте дитині роботу у полі, чи щось ремонтувати. Занімайте його секціями, я , наприклад із сином рішала математичні олімпіадні задачі. Це ж від дитини і її вподобань залежить. Хай вчить мови, за тим же компом. Осанка - треба спорт, плавання. Стрибки з качелі - покажіть травми дітей, після необачних вчинків. І так, якщо сотні пощастило, це не значить, що пощастить тобі. Не просто забороняйте, а шукайте компроміс і раціональність. Ще як варіант, скажіть - надягай захісний шолом і стрибай)) тобто дозволяєте, але з умовою)
Пані з калабані• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую своїм батькам, що сприяли формуванню у мене адекватної самооцінки. Завдяки цьому я не мала проблем ні в спілкуванні, ні в особистому житті, ні на роботі.
Ваша самооцінка, як бульбашка, лопнула в цій темі починаючи з першої сторінки.
Взагалі то сама тема, то вже про відсутність самооцінки.
Царевна_несушка
• 21 июля 2024
Ответ дляПані з калабані
У вас проблеми з самооцінкою, але ви цього не хочете розуміти, тому починаєте захищатися, ображаючи.
Ви хочете примусом, доведеннями, діями довести, що ви хороша мама, а люди з високою самооцінкою цього не роблять, більше того, вони навіть про це не думають.
Тому, якщо дитина вважає вас поганою мамою, бо ви її щось заборонити, то ви, як мама, десь не допрацьовуєте. Бо при нормальних відносинах між мамою і дитиною, при заборонах дитина максимум засмучується, але при цьому мама для неї була і буде - найкращою мамою в світі.
Ні, це сова на глобусі. І ви не вразовуєтн, що є діти, які не не ображаються на батьків, а просто бояться і тому слухаються. І то зовсім не про любов до мами, і не про повагу.
Царевна_несушка
• 21 июля 2024
Ответ дляПані з калабані
Притягнуто за вуха.
Швендяю містами• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Это все для очень сознательного ребенка, поверьте. С почти уже взрослым мышлением. Такой уже и сам с качели прыгать не будет.
Я так с ребенком говорю с самого раннего возраста. Никогда ничего не запрещала без объяснений и пояснений. Даже когда ребенок ещё не понимал. Сейчас дочке 9 и она осознанный ребенок, но и в 3года важно донести суть вопроса. Когда она была маленькая совсем и хотела в розетку палец сунуть, то я показывала ей что будет если так сделать на мягкой игрушке и объясняла что ток опасен и зайчик сначала кричит от боли и потом падает и больше не может играть.
Гарнюнька• 21 июля 2024
Ваші аргументи повинні мати під собою безапеляційну базу :
на питання : Чому Настіі можна пригати на ходу з гойдалки?
бо мама Настіі має зайвий час, катати Настю до травмпунку, сидиті з нею в черзі і залишити там купу грошей, а ми в цей час : сходимо в кав*ярню, замовимо кави і лимонаду, втамуємо спрагу і порахуємо кількість працюючих генераторів від кав*ярні і до дому.
на питання про Машу і гулню до 11 вечора
бо мама Маші може собі це дозволити, а в нас на це нема часу, нам треба почистити зубки, вмитися, дочитати 5 сторінок книги і лягти спати вчасно, аби відновити сили перед наступним днем, бо ми маємо бути красиві і виспані, а раптом скажуть шо путін вмер, а ми заспані і втомлені?
знаходьте аргументи, говоріть з дитиною, наводіть цікаві приклади і сама будьте прикладом! успіхів Вам
Пані з калабані• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ми говоримо не про таких дітей, а про вашу дитину, яка не має авторитета в вашому обличчі, яка реагує на заборону, не розуміє заборон і тд.
Навіщо зараз розмовляти про інших, якщо тема про вашу?
Пані з калабані• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Притягнуто за вуха.
Ні :)
Впевнені в собі мами не створюють подібних тем.
Меня не звали• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну, допустим, я осознаю, что я хорошая. Я даже в этом уверена. Как помочь ребёнку это осознать?
для ребенка вы даже со всеми запретами самая лучшая ❤️ никогда не сомневайтесь даже.
И хорошо бы чтобы у ребенка был друзья не Маша с Ваней на которых родители забили, а Оля с Петей, которых родители воспитывают как и вы. Для этого больше секций и меньше дворового обшения.
Вообще дети начинают сомневаться в вас когда вы сомневаетесь в себе. Будьте уверенней. Вы для своего ребенка самая лучшая мама.
Царевна_несушка
• 21 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Дякую:)
Поумничка• 21 июля 2024
Покажите ребенку видео со страшными последствиями от падения с той же качели.
Варианты:
Я твоя мама и у нас такие правила.
Потому что той маме наплевать на своего ребенка, он ей дома надоел, а я тебя люблю и скучаю, и переживаю.
И в том же духе.
Варианты:
Я твоя мама и у нас такие правила.
И в том же духе.
Царевна_несушка
• 21 июля 2024
Ответ дляПані з калабані
Так а я при чому? Чи ви не знали, що є діти, в яких порушені причинно-наслідкові зв´язки? В яких знижене відчуття небезпеки і інстинкт самозбереження працює погано. Навіть дорослі є такі. Я тут до чого зі своєю самооцінкою?
Поумничка• 21 июля 2024
Ответ дляГаля-краля
Мой ребёнок играет и гуляет сколько хочет. К чему эти запреты? Хорошее кресло, большой монитор. Уроки с ним не делаю, в школу просыпается сам, готовит завтрак. Только одежда должна быть готова. Закончил 5 класс.
И в принципе где-то там существует параллельно.О, кто это?А, мой ребенок, хм, подрос...
Царевна_несушка
• 21 июля 2024
Ответ дляПані з калабані
Ні :)
А, зрозуміла. Бажання самоствердитися за рахунок іншої людини з вас просто нестримно вилітає. Дискутувати з вами далі не буду, мені все зрозуміло.
Треба підробіток• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Так почему? Какие аргументы ваши?
Я своим обьяняю причины почему нельзя. В компьютере нельзя долго сидеть, будет зрение падать и будешь тупеть. Много сладкого есть нельзя будут плохие зубы и прийдется идти к врачу и лечить и т.д
Гарнюнька• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую:)
Моєму сину 16 років. Коли у всіх були спінери в нього не було, не від того, що я не могла собі це дозволити, а це тупо попсова-фігня, яка марнувала час. Він займався на піаніно!
Усі крутили бейблейди, мій йшов в басейн на робототехніку, музику, сноуборд ітд.
Єдиний в класі, хто не мав мобільного, бо усі сиділи і тупили в телефончіках (поправляючі окуляри) в мого був гарний зір, розмальовка і кольорові олівці і плани щодо канікул-відпустки.
З року з ним подорожуємо, багато об*їздив, має купу фоток і спогадів. Шо мають діти з ’типовими’ запитами? Відповідь : окуляри, криву спину і бажання бескінечно споживати треш-контент.
Пані з калабані• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
😂😂😂😂
Ну я ж казала, що ви не зрозумієте.
Царевна_несушка
• 21 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Так я своей все то же самое говорю. Но в жизни же она видит другие ситуации.
Царевна_несушка
• 21 июля 2024
Ответ дляПані з калабані
😂😂😂😂
Ну я ж казала, що ви не зрозумієте.
Так, бо тупа. Що вам і треба було довести:)
Меня не звали• 21 июля 2024
Ответ дляПоумничка
упс, да это не мой
Юпитерная• 21 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Але не думаю,що ваш син щастливіший,чим його друзі,які грають в телефоні, компі..
Пані з калабані• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ми хіба це обговорювали?
Пані з калабані• 21 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Це жестяк.
Лепетун• 21 июля 2024
Ответ дляПані з калабані
Я не знаю, що не так з вами.
Але дитина, яка живе в щасливій родині, має авторитет, отримує любов і увагу батьків, ніколи не буде думати, що її мама погана тільки через те, що чогось не дозволяє.
Тому якщо через заборону дитина вважає вас поганою матірʼю, то проблема саме в вас, а не в забороні.
Вы очень близки со своими детьми? Вы говорите в теории. А поговорите по душам ). Я с дочкой достаточно близка, она говорит,что я лучшая мама, миллион ’я тебя люблю’ и т.д. Но я знаю и обратную сторону ) она мне рассказывала, что были моменты, когда она думала,что ненавидит нас )))
Как и любой ребёнок.
Гарнюнька• 21 июля 2024
Ответ дляЮпитерная
ну тут як на це дивитись : моя приятелька купила сину телефон, взяли для третьокласника в кредит шось типу айфону, дитинка сидить, пальчиком шось пункає, далі Києва не виїжав.
Мій без телефону, але обїздили з ним усю Европу (ту, яка до війни, за власні гроші) були у парках розваг, бачив на власні очі шедеври які виставлені по музеях, відвідав класні европейські зоопарки, аквапарки, катався на сноуборді в Татрах.
Звісно, це жах для тих, хто лежить на дивані і дивиться ютубчік.
Електрохарчування• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Примеров больше может быть. Меня интересует, какие аргументы будут приняты ребёнком младшего школьного возраста. При условии, что ценность здорового образа жизни, зрения, правильной осанки, жизни и безопасности он ещё не понимает.
Объясняю последствия действий. А про других родителей и детей говорю , что это их семья, их жизнь и здоровье и о том ребенке заботиться или нет его мать, а я забочусь о тебе. И стараюсь не делать запретов на пустом месте, а то что опасно для жизни и здоровья или причинит в итоге много проблем.
Неновая почта• 21 июля 2024
Очень легко. У вас же есть на это причина? Вот и объясните как есть. Если не можете объяснить адекватно и рационально, то какой смысл в этом запрете?
Електрохарчування• 21 июля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Именно, что опасно. Может ударить по голове, можно неудачно упасть и остаться инвалидом. Но вот же ж Миша/Настя бегают себе дальше после прыжков с качели, с ними ничего не случилось, они ничего не поломали себе, значит, их мамы правы, что не запрещают им этого. Понимаете детскую логику?
Ну так объясните, что если они 20 раз прыгнули и не поломали, это не значит , что не поломали на 21ый, а кому-то может не повезти с первого раза. Такое впечатление что вы сами не имеете достаточной аргументации
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Все аргументы базируются на ’мама Маши - безответственная дура, а я у тебя прекрасная мать’. От этого идиотизма вреда больше, чем от компьютера.