Барабан для дорослих• 21 июля 2024

Творожна запіканка чи сирники

Є 700 г творога, якщо робити запіканку то скільки потрібно манки щоб був сирний смак а не манний? Чи воно все одно манкою віддаватиме? І скільки яєць якщо вони невеликі?
Чи просто сирники зробити і не морочити собі голову?
Куда ж без меня• 21 июля 2024
Якщо будете робити запіканку, головне збийте яйця, або білки. Тоді вона пухка і легка. Рецепт може бути будь-який, хоч з мукою, хоч з манкою. Я свій ідеальний на жаль загубила, тепер на око роблю.

автор Барабан для дорослих • 21 июля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую!
Ля-ля-ля• 21 июля 2024
https://klopotenko.com/syrna-zapikanka-v-duhov/
ЯкаКраля• 21 июля 2024
Сырники
Мания-Величия• 21 июля 2024
Никогда манку не добавляю,и проблем со вкусом запеканки - нет
Ответ дляЛя-ля-ля
Дякую!
Ответ дляЯкаКраля
Сырники
Дякую!

МинерАлочка• 21 июля 2024
Если есть сметана, кукурузный крахмал, то запеканку.
Не виправдовуюсь• 21 июля 2024
Зробіть з крохмалем( приблизно 2-3 ст л), яєць штук 6, цукор, родзинки. Буде ніжна і без манки. Але їсти після повного вистигання і бажано стабілізації ніч в холодильнику. І рекомендую перебити сир і крохмаль блендером до однорідності
Ответ дляМания-Величия
З мукою не вгадую то думала може з манкою там буде непогано.
Дякую!
Ответ дляМинерАлочка
Немає сметани, крохмаль є.
Ответ дляНе виправдовуюсь
Зрозуміла, дякую!
Мания-Величия• 21 июля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Дякую!
Погуглить рецепты львовского сырника (запеканка это такая), там, насколько помню, ни крахмала, ни сметаны, ни манки в рецепте нет.
Водійка хімарса• 21 июля 2024
Я роблю таку запіканку https://1000.menu/cooking/914-detskaya-tvorojnaya-...
Збільшіть порції до 6, буде на 700 гр творогу. Манку там і не чутно
Кружите меня,кружите• 21 июля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Немає сметани, крохмаль є.
З крохмалем робила (картопляним) була резинова і не смачна.
Ответ дляКружите меня,кружите
Дякую! Зроблю з мукою.
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую!
МинерАлочка• 21 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Нежнейшая на кукурузном крахмале.
Правильная дозировка и лучше кукурузный крахмал немецкого производителя.