Квітка Миру• 21 июля 2024

Чи є тут такі невдахи, як я, які ще ні разу не були на пляжі в цьому році?

Просто звязда• 21 июля 2024
Не хожу ніколи і не страждаю від того зовсім
Колупалочка• 21 июля 2024
На пляжі не була.
Але я не така як Ви, я не невдаха 😀
Квітка папороті• 21 июля 2024
Чого невдахи, я не була і не особливо то й збиралась туди
Карусель-весель• 21 июля 2024
Не люблю багато голих людей на пляжі, тому такий відпочинок не для мене, максимум увечері, коли майже нікого немає
Робот Вертер• 21 июля 2024
Не невдаха это я , которая заснула на пляже под солнцем на целый день, первый день думала умру, все пекло, а теперь черная хожу, чернее своего арабского мужа, ума нема, блин
So_so• 21 июля 2024
Что Вам мешает? Или только Мальдивы нужны?
Злюка-закусюка• 21 июля 2024
Це ми, живемо в Одесі, поперлись в Париж, приїду и на море
Всех в сад• 21 июля 2024
В мене завжди початок купального сезону в серпні
Незнакомлюся• 21 июля 2024
Дома шезлонг стоит и купила небольшой надувной бассейн, мне норм.
Рядом есть озеро огромное и пляж но очень глубокое, стремно мне.
Заикальница• 21 июля 2024
Я, с 20 года не была
Верочка 100%• 21 июля 2024
Не была уже давно. «Хорошая» у вас самооценка.
Марфа Українівна• 21 июля 2024
а якщо була неодноразово на пляжі але не купалась??? )) Ми живем в 15-ти хвилинах ходу від Дніпра і гарного пляжу, але я вже років чотири, точно, не купалась в Дніпрі. З сином приходжу, він плаває - я сижу на березі або захожу по коліна в воду. Не люблю річкову воду, а на море в останні роки виїхать немає можливості (за кордон)
Ашолюдискажуть• 21 июля 2024
Біля мене нема річки.Чи ж там не проблема без неї жити.Ідь десь за 50 км,в комплекс іздила,басейни
Сарафанное радио• 21 июля 2024
Я. Хоча загорати не люблю, люблю велику воду, хвилі, плавати. На море не заробила, на річку нема часу. Так, у ставку трохи покисла.
Воленс-неволенс• 21 июля 2024
А почему невдахи? Мне не нравится озера, реки, Черное море. До всего остального просто далеко добираться. Невдахой из за этого себя не считаю
Дюагональ• 21 июля 2024
Я не була(((
Але натомість була 4 дні в Венеції.
А пляж в серпні запланований у Греції (міські пляжі для невдах)
Alienmoon• 21 июля 2024
Солнце сейчас мега опасное , так что хорошо , что не были .
Полуничка• 21 июля 2024
Минулим літом я була така невдаха. То червень справи з дитиною, то дома, то погода погана. Почали ходили в липні як чоловік нас з дитиною до свекрухи відправив на два місяці. Там купа роботи й нема пляжу. Був літній душ, дитина купалась в балії, але це все одно не те. Вернулись в кінці серпня, ще встригли три рази сходити.
Цього разу справи й у липні, з свекрухою на Великдень посварились то поки нас там не ждуть а я і не рвусь. Погода гарна то вже ходили багато разів. Але таке пекло було з цими плюс 35, дитині по стану здоровья на жарі не можна бути, то сиділа дома, зрідка ходила сама. Зараз ніби не так жарко а мені влом, сиджу дома. Цього року добровільний вибір)
Тут как тут• 21 июля 2024
Уже купалась в Днепре, в озере и на море
Не стесняюсь• 21 июля 2024
Не купаюсь в пресных водоемах. Стрёмно дно со стремной водой.
Моторошні троянди• 21 июля 2024
Я не була!
Простужена спина і батьки лежачі.
Ніяк не виходить (
АяВсёЗнаю• 21 июля 2024
Я за 50 років на морі не була ніколи
Закуйовджена життям• 21 июля 2024
Я в этом году еще ни разу не была. Живу в Одессе, море в пешей доступности. Надеюсь, что до октября успею побывать на пляже😀
Закуйовджена життям• 21 июля 2024
Админам спасибо за ник! В точку!