Flowers97• 21 июля 2024

Як ви думаєте, чи буде війна у Європі?

Слухаю багатьох астрологів та Тарологів і загалом людей. Багато вважають, що буде війна у Європі. Навіть якщо не війна, то локальні конфлікти. Якщо взяти Польщу , то тут стільки арабів , що аж страшно. Раніше стільки не було.
Наштовхує це все на негативні думки… що думаєте стосовно цього?
mamarama• 21 июля 2024
Думаю, нет.
Seehund• 21 июля 2024
А что эти астрологи и тарологи говорят об окончании войны в Украине или застенчиво молчат?)
Nathalie27• 21 июля 2024
Так війна чи локальні конфлікти? Надто розмито для пристойних астрологів і тарологів. Таке і звичайні баби на лавках Вам розкажуть.
katy_kea• 21 июля 2024
Нет, не будет. Иначе они б нам не отдавали все свое оружие.
птицаворона• 21 июля 2024
’Якщо взяти Польщу , то тут стільки арабів , що аж страшно’ - де? Я півроку в Варшаві прожила, бачила не більше, ніж в Києві.
FleurDeLyse• 21 июля 2024
думаю що ні
ksusha1155• 21 июля 2024
Нет
БрЮнЕтОчКа77777• 21 июля 2024
Нет. Уверена.
Горськ• 21 июля 2024
Ні
Киев_Елена• 21 июля 2024
Думаю что глобальной войны в ближайшие годы в Европе не будет. А бунты мусульман/черных и подобное могут быть, но они и сейчас случаются периодически в той же Франции
nata.ant• 21 июля 2024
Авьор де в Польщі,стільки арабів,що вам страшно?)
ginora• 21 июля 2024
Маю надію що...
ТАК
nata.ant• 21 июля 2024
Ответ дляптицаворона
Бо їх немає,то тільки автору страшно
Ируся-пуся• 21 июля 2024
Какие арабы в Польше?😁😁😁
Nathalie27• 21 июля 2024
Ответ дляginora
Маю надію що...
ТАК
Чому?
Киев_Елена• 21 июля 2024
Ответ дляginora
Маю надію що...
ТАК
Прям надежду) ого… хорошо когда у соседа корова сдохла
kanuka• 21 июля 2024
Конечно же нет, у них работает дипломатия и здравый смысл, рф это ядерная держава. Они избегают всяких конфликтов вспомните когда рф ракета поляков убила, да и залетали не раз в Польшу ракеты, шахеды. Ну и запрет бить их ракетами по территории рф.
ginora• 21 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Чому?
Бо їм здається, що їх війна не торкнеться.
Що ото все, це не про них
Можна вічно розповідати про занепокоєння і задобрювати агресора.
Вони забули історію?
Забули , що було в 1939, коли Гітлкру віддали Польщу????

Ну ок.

Кожному по ділам його.
amoa• 21 июля 2024
Ответ дляkaty_kea
Вони нам віддають своє старьйо. А собі на озброєння ставлять новішу техніку.
dahashutka19• 21 июля 2024
Ні
ginora• 21 июля 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ні
Боже збав!!!.ні!!!
Вони думають, що війниґа, це не про них.
Це далеко.
Це їх не торкнеться.

Нехай читають історію.
Гітлер вже все зробив.
Всі. Все. Забули.
Nathalie27• 21 июля 2024
Ответ дляginora
Що ото все, це не про них
Вони забули історію?

Ну ок.

Кожному по ділам його.
Якщо в Європі почнеться війна, то нам краще від цього не стане.
Блискавка• 21 июля 2024
Не будет. Там сильная экономика и нато. Это мы- нищеброды, оказались. С протянутой рукой всю войну, позорище нашим президентам
rila059• 21 июля 2024
Будет. А ещё Китай заберёт земли рашки. КНДР скоро нападет на Тайвань, но США помогут устоять. После этого режим КНДР пойдет ко дну.
PinkMa• 21 июля 2024
в Польше арабы? анекдот
поедьте в австрию
Sombra• 21 июля 2024
Автор, вы в Польше вообще были? Какие арабы?
Да и шарлатанов меньше слушайте
Юся шопоголик• 21 июля 2024
Какие арабы в Польше? Они по евро соглашению отказались принимать арабских беженцев. Автор то вы наверно наших цыган с арабами перепутали)
ginora• 21 июля 2024
Ответ дляNathalie27
А що, стане гірше, чи що?
Сильно сумніваюся
Росія не витримає війну на два фронти.
Україна і Європа.
Але, звичайно можна боятися ескалації.
Прямо як імпотентні європейські політики
ginora• 21 июля 2024
Ответ дляБлискавка
5 стаття, так?
Вони просто імпотенти.
Нічого не буде
Буде прапор РФ над рейхстагом
sammy• 21 июля 2024
Ответ дляkaty_kea
Ну то Польща ж його міняє на нове)