Слухаю багатьох астрологів та Тарологів і загалом людей. Багато вважають, що буде війна у Європі. Навіть якщо не війна, то локальні конфлікти. Якщо взяти Польщу , то тут стільки арабів , що аж страшно. Раніше стільки не було.
Наштовхує це все на негативні думки… що думаєте стосовно цього?
Nathalie27• 21 июля 2024
Так війна чи локальні конфлікти? Надто розмито для пристойних астрологів і тарологів. Таке і звичайні баби на лавках Вам розкажуть.
птицаворона• 21 июля 2024
’Якщо взяти Польщу , то тут стільки арабів , що аж страшно’ - де? Я півроку в Варшаві прожила, бачила не більше, ніж в Києві.
Киев_Елена• 21 июля 2024
Думаю что глобальной войны в ближайшие годы в Европе не будет. А бунты мусульман/черных и подобное могут быть, но они и сейчас случаются периодически в той же Франции
Киев_Елена• 21 июля 2024
Ответ дляginora
Маю надію що...
ТАК
Прям надежду) ого… хорошо когда у соседа корова сдохла
Nathalie27• 21 июля 2024
Ответ дляginora
Бо їм здається, що їх війна не торкнеться.
Що ото все, це не про них
Можна вічно розповідати про занепокоєння і задобрювати агресора.
Вони забули історію?
Забули , що було в 1939, коли Гітлкру віддали Польщу????
Ну ок.
Кожному по ділам його.
Що ото все, це не про них
Вони забули історію?
Ну ок.
Кожному по ділам його.
Якщо в Європі почнеться війна, то нам краще від цього не стане.
Юся шопоголик• 21 июля 2024
Какие арабы в Польше? Они по евро соглашению отказались принимать арабских беженцев. Автор то вы наверно наших цыган с арабами перепутали)