Попадалочка• 21 июля 2024
Макарска. Чим доїхати до Спліта?
Підскажіть,чи ходять між цими двома містами автобуси як у нас маршрутки, що сів і поїхав? Там всього година їзди.
І чи по самій Макарська їздять маршрутки?
Новопоштинская• 21 июля 2024
Там півтори години.
Ходять рейсові автобуси до автостанції Спліта. Звідти - паром на острова або шатл на аеропорт.
Це один з перевізників, але там є і інші
Ранковий базар• 21 июля 2024
Я видела автобусную станцию в самой Макарська
Думаю там есть рейсы
Мы мимо проходили
Думаю там есть рейсы
Мы мимо проходили
Почемучечка• 21 июля 2024
через дорогу від аеропорту є зупинка громадського транспорту, з неї можна доїхати автобусом 2 або 37 до міста, потім пройтись хвилин 20 до автовокзалу, звідки вже ходять автобуси в напрямку Макарської
Це мені так радили, але нам було в Підгору, я не захотіла так мучатись
Попадалочка
• 21 июля 2024
Ответ дляРанковий базар
Думаю там есть рейсы
Мы мимо проходили
Думаю там есть рейсы
Мы мимо проходили
Я знаю є фликсбус. Але то наперед треба купляти.
Я хотіла з Макарська в Спліт з´їздити. Чи є там так як у нас наприклад маршрутки в пригород сів і поїхав?
Ранковий базар• 21 июля 2024
Ответ дляПопадалочка
Если вы в Макарской, я бы сходила на ту АС, думаю там и билет можно купить
Много больших автобус оттуда выезжает
А чтоб маршрутка, то не видела никогда. Месяц там была.
Рейсовый автобус только
Есть еще группы в ТГ, там наши люди, есть перевозки. Думаю есть кто ездит по городам , нужно искать
Много больших автобус оттуда выезжает
Рейсовый автобус только
Попадалочка
• 21 июля 2024
Ответ дляРанковий базар
Много больших автобус оттуда выезжает
Рейсовый автобус только
Много больших автобус оттуда выезжает
Рейсовый автобус только
Я не не там. Планую зараз дорогу туди й назад автобусом
После шести ни-ни• 21 июля 2024
Ответ дляПопадалочка
Є автобуси приміські. Дуже зручно. Маршруток нема )) Ми їздили з Трогіру в Спліт. На автостанції Спліта був автобус до Макарська