Никогда по-взрослому не консервировала. Варенье не в счёт.
Сейчас хочу накупить всего и законсервировать все и сколько смогу. Но никогда не делала, и рецептов не знаю. Поделитесь пожалуйста со мной рецептами вашей любимой консервации. Она уже проверена. Буду очень благодарна 🙏🏻
На фото то, что закрутила вчера. Первый раз делала.Пару баночек помидор, черри, сироп из аронии, и соус томатный с базиликом, к спагетти.
В огороде будет тонна кабачков. Снимаю по 5-8 кг раз в 2 дня.😱 такое же количество помидор, перцев, огурцов.
Что нужно будет ещё, докуплю. Просто поделитесь рецептами, пожалуйста.
Всякие маринованные огурцы с помидорами. Кислые огурцы на зиму закатать можно? Соусы. Острые соусы. Аджика. Все что знаете и проверено вами. Спасибо!
Ответ дляМарина Синицька
Тільки наклейте на банки номерки, і в зошиті поставте номерки на рецепт. Щоб потім не заплутатися в рецептах, якщо зробите декілька рецептів то будете знати який найсмачніший) я так робила бо в зимку забула який де) не всі сподобаються)
Да, обязательно.хлроший совет
iriiiiiiin• 21 июля 2024
Ответ дляok1904
Соус -конфітюр з болгарського перцю Еспелет.
Гіркий перець маринований з медом.
Огірки’макдональдс’(в тік тоці є).
Квашені огірки.
Гіркий перець маринований з медом.
Огірки’макдональдс’(в тік тоці є).
Квашені огірки.
Можете мне в личку написать рецепт еспелет? Спасибо
Автор, якщо у вас багато помідорів, зробіть пасту.є спосіб швидкого приготування, щоб не випарювати її до густоти багато годин(бо світла на це все не вистачить
). Ріжете помідори як попало, складаєте в кастрюлю, і на вогонь. Як закипить, вогонь зменшується, дуже швидко зверху починає збиратися прозора водичка. Ставите в кастрюлю сито чи друшляк, злегка придавлюєте, у вас ця водичка збирається в ситі, вичерпуєте її чашкою чи ополоником. І хвилин за 20 у вас густий залишок. Блендерите то все, додаєте трохи солі, цукру, оцту, ну щоб вам до смаку було. Я ще додаю сухий часник, базилік і солодку паприку. Трохи ще проварили і в банки. І у вас густюча смачна яскраво червона паста. І місця займає значно меньше,ніж просто перекручені помідори .
Ответ дляJul-sun
У мене є такий список. А зараз відкрила 1 баночку з коментарем в зошите, що мол там нейтральний смак. а в іншій банке було багато часника. Так що фіг його знає, відгуки треба робити по всій партії
Тут в принципе да-да, нет-нет. Понравился, отложили на следующий год
Ответ дляnatuniya
Вот я так делала вчера соус с базиликом. Это ситечко недавно увидела в видео. Супер идея. И быстро
Ответ дляThatsme
Наш улюблений стандартний набір на рік - це огірки квашені і помідори, багато) Квашу в 3л банках, огірки маленькі - так до столу, крупніші - розсольник, олів´є, вінегрет. Помідори їмо і обов´язково кілька штук в борщ блендерю кидаю, тоді він такий - ух, те, шо треба)
Перець маринований гарний як закуска і теж додаю в пасти, борщ, різні страви. Соусу томатного багато закриваю, потім в піцу, болоньєзе, борщ, голубці, тефтелі
розкажіть, як квасите...
Ответ дляKleri
Да, можно половинками, можно соломкой - широкой, 2-3 см. Опустить в маринад, проварить 4-5 мин, чтобы перец стал опускаться ко дну, был не сырым, но и не полностью мягким. Это важно - не переварить. И закатать )
Я поняла. Спасибо.
Вот это у мегя занятия на несколько недель. Я хочу закатать все, что посоветовали. По чуть каждого.
Ответ дляnatuniya
паста со шкурками и косточками блендерится ? или предварительно протереть через сито ?