Мerida• 21 июля 2024

Ваша любимая консервация? В свете событий - очень актуально

Никогда по-взрослому не консервировала. Варенье не в счёт.
Сейчас хочу накупить всего и законсервировать все и сколько смогу. Но никогда не делала, и рецептов не знаю. Поделитесь пожалуйста со мной рецептами вашей любимой консервации. Она уже проверена. Буду очень благодарна 🙏🏻
На фото то, что закрутила вчера. Первый раз делала.Пару баночек помидор, черри, сироп из аронии, и соус томатный с базиликом, к спагетти.
В огороде будет тонна кабачков. Снимаю по 5-8 кг раз в 2 дня.😱 такое же количество помидор, перцев, огурцов.
Что нужно будет ещё, докуплю. Просто поделитесь рецептами, пожалуйста.
Всякие маринованные огурцы с помидорами. Кислые огурцы на зиму закатать можно? Соусы. Острые соусы. Аджика. Все что знаете и проверено вами. Спасибо!
Thatsme• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
Дайте рецепты квашеных помидоров и огурцов. Так вкусно описали. И перец маринованный тоже
Помідори в банку, туди ж гострого перцю шматочок, лавруха, перець горошком, перець чорний, смородини, вишні листя, базилік, кріп, хрін, часник, 2ст л солі, 1 цукру прямо в банку, залила сирою водою з колодязя чи скважини і готово, стоять дні три в кухні, а тоді в підвалі

natuniya• 21 июля 2024
Я закриваю завжди по одному списку
-квашені (без оцту) огірки
-мариновані помідори
-аджика (рецепт тут вище писали, в мене дуже схожий)
-баклажани в томаті (теж вище був рецепт, в мене аналогічний)
- томатна паста, роблю різну, і просто томат, і з базиліком і часником, вона до всього, і в борщ, і в піцу, і до макаронів
-кетчуп
-кабачки ’тещин язик’. Рецепт приблизно той же, що і в баклажанах в томаті, тільки не літп соку, а 0.5 томат пасти, і часнику побільше.
І раніше багато морозилка ягід на компоти, цього року мабуть буде варення і компоти. Бо по перше і урожай не дуже, і невідомо як з електроенергією буде.
А, і багато заправки на борщ. Раніше просто перекручені помідори закривала, а останні два роки роблю повноцінну борщову заправку, так щоб зварити картоплю в бульйоні, додати банку заправки, довести до кипіння і вимкнути. І її можна і просто з хлібом чи гарніром з´їсти, типу бурякова ікра.
Чаюри• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
С кислыми получается? Или это те, которые в собственном соку? А то я запуталась уже
Це з квашеними, квашений помідор дається до заправки.
ok1904• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
А я морожу все, а потом делаю компот. В банку с дозатор в холодильник и супер. А вы прям компотом консервируете?
Так. Компотом.
Марина Синицька• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
А рецепт кетчупа и помидоров можно?
Так. Зараз сфотографую
natuniya• 21 июля 2024
А, і квашені помідори, як бочкові. Раніше мама робила, в неї брала. Цього року вже нема в кого брати, на жаль ((((тому мабуть сама зроблю кілька банок. Не багато, бо їх ніхто крім мене не їсть
Thatsme• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
Огірки: листя смородини, дуба, горіха, вишні, хрін, часник, щириця, базилік, кріп, перець горошком, духмяний, гострий, гірчиця в зернах, лавруха, базилік, 3 л солі на банку, сирою водою залити, три дні стоїть, а тоді або в погріб/підвал під капронку (якщо холодний погріб і не до літа тримати), або можна злить розсіл, закип´ятити, закатати

Марина Синицька• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
А рецепт кетчупа и помидоров можно?
Помидори дуже швидко і обожнюю їх!
ok1904• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
Допустім такий : https://www.google.com/amp/s/food.obozrevatel.com/...

Ще люблю малиновий (з осінньої малини), смородіновий, добре концентрований, кизил +груша(рубіноа й колір, а присмак груші з кизилоаою кислинуою), виноград+яблуко по сезону, сливовий з гвоздикою чи корицею)
Kleri• 21 июля 2024
Люблю маринованный перец. Простой рецепт: только перец сладкий и сладко-кислый маринад с маслом. Сама не консервирую, так мама готовила. Я была на подсобных работах ) Но кому не давала рецепт - всем нравится
Маринад, на 1 л воды: соль 1 ст.л. сахар 1 стакан, 100 мл растительного масла.
Thatsme• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
Перець:
1л води, 1,5 склянки цукру, 2ст л солі, 1 склянка олії, трохи менше ніж пів склянки оцту (вони мариновані, але в міру, не штиняють прямо оцтом), пару лаврух, перець горошком і духмяний. Закипить маринад, вкинути червоний мясистий перець, порізаний на половинки/четвертинки, закипить, проварити 5 хв, по банкам його, залити маринадом і закатати. Дуже швидко робиться, реально
Марина Синицька• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
А рецепт кетчупа и помидоров можно?
Помидори на борщ це - блендером сирі, потім сіль за смаком, лаврове листя 2-3 на велику каструлю, і горошок штук 10. Покипить і закатую в стерилізовані банки вимиті содою і миючим обов´язково! Сода знищує грибки. Можна в макарони зимою, доти часник, базилік сухий чи свіжий, масло і перекитить, 1 хв, і готово в спагетті!
Марина Синицька• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
Мало ли что. Есть возможность и силы - надо катать
Я теж закатувала все потрошку а потім відмічала в зошиті + те що сподобалося дуже! Пробуйте!
ok1904• 21 июля 2024
Ответ дляМарина Синицька
Ще добре додати червоний болг перець(заплріжанка радила 1:1 помідори/перець), тоді ця заправка буде насиченою червоною. Я в мин сезоні порівнювала з перцем і без. Є різниця в кольорі і відтінок по смаку.
Марина Синицька• 21 июля 2024
Ответ дляМerida
Поделитесь рецептом? Хочу все 3
Тільки наклейте на банки номерки, і в зошиті поставте номерки на рецепт. Щоб потім не заплутатися в рецептах, якщо зробите декілька рецептів то будете знати який найсмачніший) я так робила бо в зимку забула який де) не всі сподобаються)
Thatsme• 21 июля 2024
Ответ дляKleri
Так за рахунок чого він кислий? Чи ви забули оцет)
Solnet• 21 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Три перчини болгарські, три чілі, 150 гр цукру і столова ложка лимонного соку, насіння з перців вибираєте, блендеруєте, додаєте цукор, три столові ложки води і сік і варите 40-45 хвилин, розклали по банках і закатали, готово діло.
А скільки виходить по обʼєму?
Яку банку готувати?
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляThatsme
Как долго могут стоять, и когда можно есть?
Чаюри• 21 июля 2024
Ответ дляSolnet
А скільки виходить по обʼєму?
Яку банку готувати?
У мене дві баночки по 350 мл і ще трохи на зараз поїсти, якщо більше, то треба помножити в кілька разів.

автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляnatuniya
Я закриваю завжди по одному списку
-квашені (без оцту) огірки
-мариновані помідори
-кетчуп
Супер! Спасибо
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Вау. Никогда не пробовала. Никогда не слышала даже
Solnet• 21 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Дякую 🩷
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляThatsme
Когда готовы, слить и закатать. Спасибо. Столько тонкостей
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляМарина Синицька
Помидори дуже швидко і обожнюю їх!
Спасибо
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляok1904

А я кизил морожу просто. А теперь попробую иначе
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляKleri
И половинками перцы?
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляThatsme
Перець:
Класс!
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляМарина Синицька
Перебитые помидоры, они ж как сок. Жидкое получаются?
iriiiiiiin• 21 июля 2024
У меня было куча рецептов, когда жила в Украине. Есть кабачки очень акксеый рецепт.
Лечо обожаю
Помидоры есть классный рецепт.
Салат помидор огурец мням.
А раньше нравилось каша консервированная там был рис и ещё, что то но то с детства.
Уже 6 лет не дома ,варю только варенье и консервирую грибы или сушу.
автор Мerida • 21 июля 2024
Ответ дляМарина Синицька
Да, тоже так планирую. Чтоб потом уже свой список создать