Не за Будка• Изменено 21 июля 2024

Галета вам нравится?

Вы любите галету со сливами или абрикосами? Она вкусная? Никогда не готовила, но почему-то представляется, что она как табуретка на вкус. Что-то в духе модного овсяноблина, который ну вообще не про вкус как по мне. Или я ошибаюсь?
Результат:
вже голосів: 42
20 (47.62%) Не пробовала/свой вариант
8 (19.05%) Не люблю ничего из этого
7 (16.67%) Люблю и галету, и овсяноблин
6 (14.29%) Люблю галету, но не овсяноблин
1 (2.38%) Предпочту овсяноблин галете
Мост_Устал• 21 июля 2024
Та ні, за рахунок фруктів чи ягід вона виходить смачною, не сухою.
Я би сказала, з вівсяномлинцем і поруч не стояла.

Вапщета• 21 июля 2024
Люблю галеты, самая любимая с грушей и горгонзолой.
Овсяноблин никогда не пробовала
Сонячний день• 21 июля 2024
Вот, сегодня пекла.
Мне больше с персиком нравится, эта (с абрикосами) для мужа, он любит кисло-сладкий насыщенный вкус, а мне нужно что-то мягкое, нейтральное
Бронетапці• 21 июля 2024
Так а чим галета від пирога відрізняється? Чи всі пироги для вас, як табуретка?)))
Я роблю пісну галету круглий рік, начинок безліч - це найпростіше і найдешевше, що можна видумати до чаю, але за рахунок різних начинок завжди смакує і не набридає
автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Она не твердая? В моем представлении она твердая и безвкусная
parele• 21 июля 2024
Не знаю, какая на вкус табуретка. А Вы как с этим познакомились?))
Бронетапці• 21 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Чимось схожа на пісочне тісто. Це, скоріш за все, у вас просто асоціації з галетним печивом))) Не тверда

автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляparele
А асфальт? Знаете какой? Я и такой вкус представляю
автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Дайте свой рецепт плиз) да, наверное, с печеньем
я Кукарача• 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Повинна сказати, що це перше фото галети, яке для мене виглядає дуже апетитно. Діліться рецептом тіста)
автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
Вот и я повелась)
Бронетапці• 21 июля 2024
Хоча я пробувала несмачну галету: тісто було творожне несолодке, трохи глевкувате, потім вона насипала шар крохмалю, він так і лишився білим, я аж подумала, що то пудра, потім лохина без цукру. Воно вийшло невдале якесь
я Кукарача• 21 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Вот и я повелась)
От в мене такі ж відчуття по галеті, як у Вас). Ніколи не було бажання приготувати, бо тісто навіть на фото мені не подобалось, а тут прям краса
Гарні диньки• 21 июля 2024
Не пекла, не знаю, думаете жесткая)? У меня летом десерты по типу мусса больше)
автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Ну дайте пожалуйста, рецепт, пока свет есть) сливы купила
Бронетапці• 21 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
Ой, дівчата, ну шо ви, прям невдобно зробилося, розхвалили) Мені здається, будь-яку галету робить начинка, бо її там багато. Якщо начинка смачна, то все буде ок з будь-яким тістом. А якщо суха чи навпаки розквашена, нічим не загущена, чи кислі ягоди без цукру - то тут вже пофіг на те тісто. Рецептів багато, але я користуюся пісним, але печу постійно, не тільки в піст)
Інгредієнти - дешевше не придумаєш):
300г борошна
Сіль, розпушувач (або сода гашена), ванільний цукор
Цукру небагато, грам 50
100мл крутого окропу
100мл олії
Тісто м´яке, пластичне, руками розминається, без качалки, дуже слухняне. В холодильник не треба. Лежить 10 хв, поки начинку готую. З цього тіста можна і рогалики, і відкритий пиріг, і закритий, і корзинки. Я і з солоною начинкою робила. Борошно різне у всіх, то регулюйте +- ложка, але ьісто дуже м´яке нелипке податливе має бути.Зараз пошукаю ще фото
я Кукарача• 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Інгредієнти - дешевше не придумаєш):
300г борошна
Цукру небагато, грам 50
100мл крутого окропу
100мл олії
Дякую
Бронетапці• 21 июля 2024
Ответ дляя Кукарача
Дякую
На дно сиплю крохмаль, в начинку можна додати трохи манки, щоб не текла.
Бронетапці• 21 июля 2024

автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Я поняла, с чем у меня ассоциация. С домашней пиццей, которую передержали в духовке
Донька подруги• 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Какая красота, дайте рецепт
Донька подруги• 21 июля 2024
Увидела, завтра буду печь со сливами и яблоками, дякую
автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляДонька подруги
Вы хотите вместе, сливы и яблоки? У меня тоже сливы, но боюсь, чтоб сильно кисло не было, хорошо бы что-то еще добавить вкус разбавитб
Бронетапці• 21 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Я б теж розбавила. І текстура буде приємніша. Ну і цукру ж додайте) Ви їсте цукор?
Поговорили, пішла назбирала яблук, знову поставлю зараз на завтра
Донька подруги• 21 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Та просто ничего другого нет, буду пробовать
автор Не за Будка • 21 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Цукор ем, но у меня нет яблок, чем сливы разбавить? Завтра уже буду делать, свет должны отрубить
Накладні мюслі• 21 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Основа - пісочне тісто. Воно зовсім не тверде
Бронетапці• 21 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Тоді буде сливова) Але сливи, абрикоси добряче течуть. Якщо навалите багато слив і не загустите манкою, крохмалем, то може начинка потекти. В мене так було пару разів, що набехала купу начинки отакої соковитої, тісто не втримало, порвалось, протік сік на деко, закарамелізувався - з´їли за милу душу, звичайно) Але то я від жлобства начинки дала вдвічі більше тіста
автор Не за Будка • 22 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Дуже дякую вам)
Очень понравилась галета, совершенно не твердая, не сухая, и со сливами отлично.
Немного протекла, но то таке
Готрвится быстро, продуктов мало надо, супер!
Бронетапці• 22 июля 2024
Ответ дляНе за Будка
Дуже дякую вам)
Немного протекла, но то таке
О, клас! Ну бачте, і зовсім не як вівсяномлин вона ))