Стріляний птах• 22 июля 2024
Какой у вас размер обуви?
Просто из интереса вопрос. У меня после родов нога стала больше и пришлось обновить всю обувь. + заметила что еще летом как-то больше становится, кроссовки начинают натирать. Отекает, наверное. Еще немного и начну комплексовать :( сейчас наверное полный 39 размер, хотя раньше носила 37-38…
Результат:
вже голосів:
39 (19.4%)
37 (18.41%)
36 (17.91%)
27 (13.43%)
24 (11.94%)
16 (7.96%)
11 (5.47%)
Другой
Просто звязда• 22 июля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Три дитини, розмір не змінився за 12 років. Як носила 37, так і ношу, нещодавно хотіла спробувати купити 38, ні, велике взуття воно на мене. 38й завжди купували тільки зимове взуття, бо там утеплення.
Цікаво, думаєте виробник взуття не знає про утеплення?
мадамГрицацуева• 22 июля 2024
Ответ дляПросто звязда
Розмір взуття - це довжина устілки. До уваги не береться товщина внутрішнього утеплення + те, що взимку колготи чи носки міцніші за літні/осінні.
Можете створити опитування і дізнатися, що переважна кількість людей, взуття з утепленням беруть на розмір більше. Те, що не усі носять в холодну зиму взуття з утепленням, то вже інше питання. Може не мерзнуть, може не люблять, може постійно на машині їздять і їм не треба. Зими у нас не настільки холодні бувають, може не у всіх областях буває -10.
Просто звязда• 22 июля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
От і енно, і довжина устілки не міняється в зимовому взутті, а на утеплення добавляють декілька мм, щоб цього не відчувалося. Я ношу 41 і літом,і зимою.
Любви вам!• 22 июля 2024
Самые распространенные 39 и 39.
Был 38 , к 40ка стала носить 39.
Проблема, что нет моего размера постоянно.
Вечно есть в наличии 37 и 40
везунчики
Был 38 , к 40ка стала носить 39.
Вечно есть в наличии 37 и 40
Чучало яблуні• 22 июля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
У всех так после родов.
Ні. Так після вагітності у тих, у кого мʼязи і звʼязки стопи розтягнулись і утворилась більш пласка стопа.
Радостина• 22 июля 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Так і є. Я вже роки 3-4 майже не ношу зимове взуття. На роботу на машині. Хіба що якісь 7-10 холодних днів на прогулянку з дитиною взуваю уггі
Радостина• 22 июля 2024
Авторе, не комплексуйте. Ніхто на розмір вашої ноги уваги не звертає. Хіба що при зрості 155 буде помітним 42 розмір ноги
В мене теж раніше був 35,5 розмір. Після народження 2 дітей маю 36, іноді 36,5. Навіть одні зимові були 37 розміру, але додатково устілу клала
lelik bolik• 22 июля 2024
47 лет, родов четверо, нога 35 размер но на зиму беру 36 с запасом на носок
Мой_ужин• 22 июля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Самые распространенные 39 и 39.
Был 38 , к 40ка стала носить 39.
Вечно есть в наличии 37 и 40
везунчики
Был 38 , к 40ка стала носить 39.
Вечно есть в наличии 37 и 40
Без проблем покупаю всегда 38-39, но я ношу дорогую обувь
Непогодка• 22 июля 2024
Ответ дляБрехушечка
Когда-то был 37, после каждого ребенка +1, теперь 39
А что нога растет что ли
Магиня• 23 июля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Каких фирм носите обувь
Последние годы - Рикер и Скетчерс)))
Люблю пиво• 24 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
42 розмір. 27,2 ступня.
У меня 27.7. Тоже ношу 42
Люблю пиво• 24 июля 2024
Ответ дляДобротная
кроссовки по сути унисекс обувь например
Лично мне кроме кроссовок нужны демисезонные и зимние ботинки