КондуктЕр тролейбуса• 22 июля 2024
Мысли о суициде на рассвете
Просыпаюсь в три часа и не могу уснуть, как будит кто то, лежу и начинают прям закрадываться мысли о суициде, будто кто то в голову вкладывает, так страшно, прямо подробности куда пойти, что взять, что сделать
Решила хоть сюда написать, рядом спит маленький ребенок, мужа нет, живу одна с ребенком
Было такое сразу после родов, но потом как то прошло, а затем муж ушел, и как осталась одна, снова началось
У меня крыша едет?
КондуктЕр тролейбуса
• 22 июля 2024
Ответ дляyer
на алименты подали??
Еще нет
Но там алиментов будет до тысяч трех, он фоп
КондуктЕр тролейбуса
• 22 июля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Можете загуглить безкоштовна психологічна допомога. Вот тут еще можете глянуть
Спасибо
КондуктЕр тролейбуса
• 22 июля 2024
Ответ дляLovesmum
Як неоднократний колишній самогубець пвмятаю так жі відчуття все добре не хвилюйся ти ще хочеш жити,не треба сіяти це зерно, ти спочатку просто допускаєш що це можливо нічого не приймаєш але в стросовому стані думка про те що я в любий момент можу закінчу всі страждання, переживання з´являється відчутття що проблеми рішились ріщення є, не продовжуй цю думку просто не думай згадуюючи це ти розвиваєш її в мозку спочаку уявляєш а потім не вагаючись дієш будь якими доступнтми методами вже без депресії с посмішкою і думкою Ура накінкцьто просто!!! не думай навіщо згадувати таке якщо ти хочеш жити, просто щасливішим життям погано завжди, не бува час йде ти ж не деградуєш, хочеш же кайфово жити, уважно присоухайся до сеье роби шось шо захочеться що сподобаєтся можливо незнаяні якісь речі щось буденне але чимось осоюливе бо хочеш треба мозок вчити насолоджуватись життям не допускай думок негативних і не жалій себе ти точно будеш щасливою іначе який тоді сенс, знаю ти хочеш жити інакше б не вагалась, але це дуже хреново знать що коли тобі шось несподобається то рішення ти вже нашла, напиши мені якщр сумно, говори з кимось чи гру на телефон скачай став якісь задачі які легкл і цікаво виконувать, треба дофамін
Спасибо вам