Б´ю байдики• 22 июля 2024

ФОП на підлітка

Не підкажете, чим небезпечне відкриття ФОП на підлітка. Дитина з інвалідністю.
Покращена• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
як можна ’приподнести’ нерухомість ФОПу? які буковкі?
да запросто - пишете в дарственной не Шевченко, а ФОП Шевченко и нотариус это пропускает

Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляПокращена
Аа-а....ну так, звичайно

а як жеж ваше твердження, що ’ФОП не может владеть недвижимым имуществом.’
Гладиолус• 22 июля 2024
Якщо на ньому є майно, то він може продати його без згоди батьків/офіційних опікунів та рішення опікунської ради. Це одна з прогалин законодавства, якою користуються люди, що в силу причин не можуть робити це за буквою закону.
Гладиолус• 22 июля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Хочемо подарувати квартиру дитині. Кажуть, що так скоріше і менший пакет документів.
Я вам вище написала. Якщо буде відкритий ФОП, ви уникнете опікунської ради.
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляГладиолус
але фоп можна відкрити тільки з дозволу опікунської ради
Гладиолус• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Щодо цього не скажу.
Можливо, у автора питання не лише в опікунській раді, а і у відсутності одного з батьків, що при відчуженні нерухомості обов´язковим є.
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Щодо цього не скажу.
стаття 35 ЦКУ
прийняття в дар це не віджучення
і для реєстрації фоп згода обох батьків обов´язкова

Гладиолус• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
стаття 35 ЦКУ
прийняття в дар це не віджучення
Якщо так, тоді немає сенсу це робити в разі, якщо після цього не плануються інші операції з майном.
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляГладиолус
абсолютно ніякого сенсу
і нотаріуси посвідчують зараз договори дарування за участю неповнолітніх в якості набувача, керуючись рішенням ВСУ. не всі, але посвідчують.
Гладиолус• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
стаття 35 ЦКУ
прийняття в дар це не віджучення
Ок, нехай не відчуження. Але набуття прав власності неповнолітнім, що вимагає рішення комісії опікунської ради.
Покращена• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Аа-а....ну так, звичайно

По закону субъектом права собственности квартиры не может быть физическое лицо предприниматель, а лишь физическое лицо или юридическое.
Гладиолус• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
абсолютно ніякого сенсу
Рішенням ВСУ?!?
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Рішенням ВСУ?!?
так, є рішення, де вказано, що дарування не може розглядатись як угода, що скорочує майнові права дитини.
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляПокращена

ну як не може?
ви ж самі тільки що написали: пишете в дарственной не Шевченко, а ФОП Шевченко и нотариус это пропускает
автор Б´ю байдики • 22 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Дякую.
Гладиолус• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Цікаво. Бо набуття прав не виключає набуття обов´язків також. З урахуванням, що це неповнолітня дитина, я б все ж вимагала рішення опікунської ради на місці нотаріуса.
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляГладиолус
а як же спадок?
Покращена• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
ну як не може?
Нотариус тупой (как и вы) и не знает всех нюансов. Кватира по такой дарственной все равно будет принадлежать Шевченко, а не ФОП Шевченко.
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляПокращена
який саме нотаріус не знає нюансів?

Покращена• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
який саме нотаріус не знає нюансів?
раздача тролям завершена
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляПокращена
раздача тролям завершена
моя ж ви розумничка
Яйцеголовая• 22 июля 2024
ФОП не може володіти квартирою як і автомобілем, тільки фізособа. Нотаріус, який запросто пише нерухомість на ФОПа- біжить від нього.
Гладиолус• 22 июля 2024
Ответ дляНай хоч раз
а як же спадок?
Логічно)
Най хоч раз• 22 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Логічно)
орган опікі здійснює нагляд над дотримання майнових прав дитини, а не обов´язків. інакше тоді навіть на отримання майна в спадок потрібний був би дозвіл. а це маячня, ви ж розумієте.