Ядвига Юсьлегко• 22 июля 2024

Не розчісуюсь...((

Раніше мала шикарний блонд. Регулярно в салон ходила. А зараз вже другий рік нема сил навіть причесатись... ковтуни і несвіже весь час...
Сьогодні таке заплутане, що невідомо чи розчешу....
Це депресія?..
Можу брикнути• 22 июля 2024
ну...один з симптомів
Люблю порядок• 22 июля 2024
Це лінь. Та спроба зробити з себе жертву новомодних діагнозів
Бойова• 22 июля 2024
Мощная.

Вытаскивать начинайте себя.
Рву и мечу• 22 июля 2024
Может быть. А может щитовидка. А может надпочечники, а может еще что-то
Маруська Му• 22 июля 2024
Ви не працюєте? Зазвичай робота це стимул за собою стежити.
Або треба вам якийсь інший стимул
Маруська Му• 22 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А що таке лінь з медичної точки зору?
автор Ядвига Юсьлегко • 22 июля 2024
Ответ дляМаруська Му
Або треба вам якийсь інший стимул
Працюю. З дому. Але мушу проводити дзвінки з камерою. Просто не вмикаю її переважно вже
Маруська Му• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну то вам треба якийсь інший стимул. Або зробіть коротку стрижку
Кастрюлька• 22 июля 2024
Поголіть голову і принаймні місяць можете не розчісуватися. Це не жарт, справді дуже зручно і шикарна економія на шампуні. Ну і час заодно зекономите.
Нашли в капусте• 22 июля 2024
Вы тем самым можете лишиться своего ’шикарного блонда’. Если не расчёсывать волосы, не массажировать расчёской кожу головы.
60 метрів сметани• 22 июля 2024
Покажіть фото своїх дворічних ковтунів.
Ух яка ж Я• 22 июля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Зря вы думаете, что депрессия - это новомодный диагноз. Депрессия - это болезнь
Тракторні війська• 22 июля 2024
Зробіть коротку стрижку.
Дівчина заглядєніє• 22 июля 2024
Ого автор да это депрессия.
Лучше к врачу. У меня тоже блонд, стараюсь как можно меньше расчёсывать и травмировать волосы. У меня ещё и немного вьются, как расчешу - так потом торчит в разные стороны не угомонишь.
автор Ядвига Юсьлегко • 22 июля 2024
Ответ для60 метрів сметани
Покажіть фото своїх дворічних ковтунів.
Не дворічні... вчора почала розплутувати. Сьогодні вже не можу.
автор Ядвига Юсьлегко • 22 июля 2024
Ответ для60 метрів сметани
Покажіть фото своїх дворічних ковтунів.
Застряла• 22 июля 2024
Це просто звичка. Я лінива просто капець, але якщо я вже встала, то нерозчесана навіть в туалет не піду, просто не можу. Треба розчесатись і завʼязати хвіст. А ще якщо переступила поріг квартири, то біжу знімати ліфчик, бо він в ту ж секунду починає мені страшенно заважати))
Ищу Аленя• 22 июля 2024
Я теж не розчісуюсь можна сказати. Заплутаного нема. Якщо плутається, то при митті з кондиціонером все чудово розплутується. + я гарно зволожую волосся.

З приводу депресії.. Є безкоштовна психологічна поміч українцям зараз, можна звернутися.
Дівчина заглядєніє• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор нанесите маску для волос и распутывайте. Быстрее дело пойдет.
автор Ядвига Юсьлегко • 22 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дякую. Спробую. Мастила олійкою длч кінчиків. Але є місця які просто довелось пообрізати..
Ненька наша• 22 июля 2024
А с уборкой как?
Можу брикнути• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
підстрижіть волосся.
Застряла• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну яке відрізати, купіть тангел тізер, вона розчісує все.
Щебетуха• 22 июля 2024
Ответ дляМаруська Му
Або треба вам якийсь інший стимул
работа не стимул, полгода с кровати не выходила
Любовь Калистратовна• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Зробіть каре, і не буде депресії
Дівчина заглядєніє• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Может тогда лучше в парикмахерскую ? Волосы жалко отрезать. Мастер бы распутала за деньги.
У вас такие красивые волосы.
Несу пургу• 22 июля 2024
Заставляйте себя. Начните с ритуалов утром перед работой. Встали, умылись, почистили зубы, расчесались, на лицо крем, выпили кофе и за работу. И выполняйте неукоснительно. Потом это войдет в привычку. Вечером перед сном то же самое.
Ручки-Крючки• 22 июля 2024
У кожної ледачої, непрацюючої дупи є зараз діагнози, вони так люблять себе, це триндець
Сон і дрімота• 22 июля 2024
мовчазна блохерка антонина?
Несу пургу• 22 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
мовчазна блохерка антонина?
Тоже подумала про нее 😝😜