antoninalav• 22 июля 2024

Що ж буде за цей рік у нашому житті? У світі?

Може давайте помріємо чи дамо прогнози. І зустрінемось за рік, почитаємо.
Я хотіла б зробити правильний вибір в своєму житті.
Не думаю, що закінчиться війна.
Боюсь, що переможе Трамп.
lilu1990• 22 июля 2024
Ви не можете зробити правильний вибір бо багато невідомих
Trude• 22 июля 2024
Ближайшие 20 лет ничего хорошего не будет. При том, нигде.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 июля 2024
Трамп не идет вразрез американской политике. Нужно отличать слова от действий. Они все происходят из одной банки.
lilu1990• 22 июля 2024
Росія розпадеться у найближчі 10 років. Це точно
Чаюри• 22 июля 2024
Те саме, що і за минулий. Хіба якесь диво небесне.
TANYA 0 0 0 0• 22 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Да якось пофік на них, вони безхребетні так що в розвал я не вірю, вони будуть в повній жопі але водночас гордитись , що великая страна
lilu1990• 22 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мир це відсутність Москвы. В смислі пофіг?
Катруська• 22 июля 2024
За рік ніяких глобальних змін вважаю не буде. Незалежно від того, хто переможе на виборах США. Кацапи союзники Китаю, а єдина держава, що може протистояти США це Китай. Тому в нас нажаль нічого не зміниться, війна на виснаження кацапів.
Teonaa• 22 июля 2024
Поясніть, поки всі тут, чого Трампа всі не хочуть?

Президент в сша - це фігура «ноль без палочки», раз. Порівнювати з Байденом - ну Байден хоч і вроді дофіга поміг, але результат - самі бачете. Лишився б він - те саме було бС ні?

Дружба Трампа з путіном? Серйозно? Кому той путін нада, забембал усіх уже.
Екатерина27• 22 июля 2024
Ответ дляКатруська
А ми не виснажимось поки будемо кацапів виснажувати?
TANYA 0 0 0 0• 22 июля 2024
Ответ дляlilu1990
В тому смислі, що що там на болотах аж ніяк вже не цікавить, тільки щоб у нас був мир і спокій і вони від нас відстали. І москва нікуди не дінеться, повірте там війна більшість людей ніяк не зачіпила
Yasya_1306• 22 июля 2024
Гірше, ніж з Байденом не буде
SantaMonika• 22 июля 2024
Что будет за год, вообще не понятно
А так, до 26 числа снова в прогнозах большие ракетные ( у Калининой ) Киев, Днепр
А сегодня ещё прочитала новость про оленью ( и количество тушек . Может, она права
SantaMonika• 22 июля 2024
Ответ дляYasya_1306
Гірше, ніж з Байденом не буде
Так же, как про Пороха говорили
lilu1990• 22 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Наш спокій залежить навіть від результатів виборів у Франції та Ірані. Усе це взаємопов´язані речі.Мисліть ширше
БрЮнЕтОчКа77777• 22 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
Что будет за год, вообще не понятно
Это кто, таролог?
Катруська• 22 июля 2024
Ответ дляЕкатерина27
А який у нас вибір? Тільки надія на своєчасні поставки сучасної зброї, літаків і ПВО.
TANYA 0 0 0 0• 22 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Мислила ширше на початку війни, коли ви всі вірили в ленд ліз, і що зараз всі дружно допоможуть і війна швидко закінчиться.
lilu1990• 22 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
При чому тут це взагалі...
SantaMonika• 22 июля 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Это кто, таролог?
Да, тут же с форума, кто то рассказал, что предсказания по обстрелу охматдет у нее мол совпало- зашла проверить . Да, было такое
И тут новое
MasterMai• 22 июля 2024
Ответ дляКатруська
Китайці не можуть протистояти Америці. Хіба що років через 15
БрЮнЕтОчКа77777• 22 июля 2024
Ответ дляSantaMonika
И тут новое
Когда прогнозирует конец войны?
Катруська• 22 июля 2024
Ответ дляMasterMai
Вважаю значно раніше.
TANYA 0 0 0 0• 22 июля 2024
Ответ дляlilu1990
При чому тут це взагалі...
При тому, що вже не віриться нікому і нічому, якісь надії і сподівання можуть не збутися.
Svetlana-7070• 22 июля 2024
Ответ дляYasya_1306
Гірше, ніж з Байденом не буде
Знайомі фрази 🤢
SantaMonika• 22 июля 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Когда прогнозирует конец войны?
Я не знаю. Это надо на ютуб ее пересмотреть ролики
А я пока на это не настроилась
lilu1990• 22 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Надіятися можна тільки на себе. Така доросла, цього не розумієте?
TANYA 0 0 0 0• 22 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Звідки ви знаєте що я доросла))))
MasterMai• 22 июля 2024
Ответ дляКатруська
Вважаю значно раніше.
Ні, треба дивитися як вони будуть їм протистояти. Протистояння Китаю і Америки можливо тільки в морях біля Китаю. А у США дуже велика перевага на морі , ніж у китайців. І в технологіях і в кількості есмінців. То ж едине що може робити Китай, це робити щось для дестабілізації ситуації в самій Америці. Китаю вигідна війна в Україні бо це виграє для китайців час , наступними буде Тайвань
PinkMa• 22 июля 2024
Ответ дляTrude
кто виноват?